Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zapraskejte si bubliny, nechte zmizet obrazovku a už nikdy nezmeškejte svátek (Palmare Freeware 105)

aktualizováno  1. ledna 0001 
Osm novinek naší freewarové rubriky čeká na vaše stažení. Můžete si přečíst o programu Bubble Wrap, který vám pomůže po zapraskání si přijít na jiné myšlenky. PhoneLog eviduje všechna volání, Calendar+ rozšíří standardní diář a NoScreen zhasne displej.

Pokud patříte mezi fanoušky programů, za které nemusíte platit, zveme vás na další procházku novinkami z této softwarové kategorie. Na vaše kapesní počítače míří další novinky ze světa PDA freeware.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení.

PALM OS

System Password Cleaner v1.0

Program System Password Cleaner je jednoduchou utilitkou, která se postará o vymazání systémového hesla ve vašem handheldu. Užitečné zejména tehdy, pokud heslo zapomenete a chtěli byste jej změnit. Nezapomeňte však, že program můžete použít nejen vy, ale také kdokoliv jiný...

PalmareFreeware

download zde

Bubble Wrap v1.0

Pokud si při vybalení obsahu balíku či obálky rádi "zapraskáte" s bublinkovým obalem, je právě pro vás určen program Bubble Wrap. Ten totiž umožní to samé, jen na vašem kapesním počítači. Díky tomu se můžete uklidnit či odreagovat od stresu ve vší diskrétnosti :)

PalmareFreeware

download zde

Analoge Uhr v1.2.9

Program Analoge Uhr patří mezi zobrazovače času na kapesním počítači. Kromě doby mohou ukazovat také datum, den v týdnu a další informace. V menu je rovněž možné nastavit, zda se má po spuštění analogových hodin vypnout po třech sekundách kapesní počítač - užitečné tehdy, pokud se chcete pouze podívat na aktuální čas a hodinky nepoužíváte.
Autor šíří program pod GPL a v mnoha jazycích, jeho menu je však pouze v němčině.

PalmareFreeware

download zde

Kalendar CZ v1.1CZ

Jednoduchý program, který zobrazuje kalendář s českými jmény a státními svátky. Velkým písmem zobrazuje Kalendář den, měsíc, rok a jméno. Na rozdíl od slovenské verze aplikace nepodporuje vyhledávání fulltextem, pouze podle data (pozn. - screenshot je ze slovenské verze programu).

PalmareFreeware

download zde

POCKET PC  

Weather To Go v1.0

Aplikace Weather To Go přidá do hlavní obrazovky řádku informující o aktuálním počasí na mnoha místech. Zatím je však zobrazován stav pouze amerických městech a to až na čtyři dny dopředu. Data se aktualizují vždy po synchronizaci PDA s počítačem připojeným k internetu, stupně je možné zobrazit buď v Celsiech nebo Fahrenheitech.

PalmareFreeware

download zde 

PhoneLog v1.0

PhoneLog je jednoduchý program, který využijí majitelé handheldů se systémem Windows Mobile Phone Edition. Aplikace zaznamenává všechny příchozí i odchozí hovory do logu, zobrazeno je číslo volaného/volajícího, datum a doba, kdy byl hovor uskutečněn, případně zmeškán.

PalmareFreeware

download zde 

Calendar+ v2.21

Calendar+ je rozšiřující plug-in pro standardní kalendář v Pocket PC. V programu je možno nastavit, na kolik dní (případně hodin, schůzek atp.) dopředu se mají zobrazovat informace z kalendáře v Today obrazovce. Je možné zahrnout buď celodenní události, dny bez událostí či dokončené události, případně nadefinovat značky schůzek. Program umožňuje rovněž nastavení velikosti textu pro schůzky a záhlaví s datumem, zalamování řádků a formát zobrazení.
Autor v poslední verzi programu přidal podporu českého jazyka - celá aplikace je tak lokalizována do naší mateřštiny.

PalmareFreeware

download zde 

NoScreen v1.0.9

NoScreen patří do kategorie jednoduchých, ale účelných programů. Při spuštění se postará o vypnutí obrazovky kapesního počítače, což se hodí například při poslechu hudby. Při stisknutí hardwarového tlačítka program displej PDA opět zapne...

PalmareFreeware

download zde Témata: Palm, freeware, Hodinky

Nejčtenější

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

Konkurence se trefuje do „předražených“ nových iPhonů

Všechny tyto produkty Xiaomi stojí stejně, jako nový model iPhone XR

Na vysoké ceny novinek od Applu reagovali konkurenti poněkud posměšnými nabídkami. Ukazují v nich, co všechno z jejich...Feministky kritizují nové iPhony. Jsou moc velké na ženskou ruku

iPhone XS/XS Max

Od doby, kdy Apple upustil od malých smartphonů, úhlopříčka nových modelů prudce narůstá. Nejnovější model ve verzi Max...

Toto je prapředek vašich smartphonů. První android slaví 10 let

T-Mobile G1

Prvnímu mobilnímu telefonu s operačním systémem Android je 10 let. Stroj známý jako T-Mobile G1 byl totiž představen...

Prohlédněte si nejlepší a nejdražší iPhone. Máme ho jako první

iPhone XS Max

Stejně jako v předchozích letech jsme se i letos vypravili do Německa, abychom mohli vyzkoušet nejnovější smartphone od...

Další z rubriky

Online randění pozastaveno. Facebook nechtěně odstřihl uživatele od Tinderu

Aplikace Tinder

Změna bezpečnostních nastavení Facebooku v reakci na nedávné skandály s úniky dat má celkem závažný důsledek pro ty,...

Na dovolené se můžete seznámit i nespálit

Ilustrační snímek

Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k...

Už přes ni vyhrožovali smrtí. Přesto je aplikace extrémně populární

Logo aplikace Sarahah

Vysoký nárůst popularity zaznamenala aplikace Sarahah, určená k posílání anonymních zpráv. Ačkoliv se v posledních...

Najdete na iDNES.cz