Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Vylepšete si zdarma svůj smartphone s Windows Mobile

aktualizováno 
Přinášíme vám várku nových freeware aplikací pro smartphony s Windows Mobile. Jako vždy je přehled docela pestrý a tak si možná zajímavou aplikaci vyberete i vy.
Stahujte zdarma nové aplikace pro WM smartphony

Stahujte zdarma nové aplikace pro WM smartphony

Do současnosti jsme v pravidelných přehledech freewaru uživatele Windows Mobile smartphonu tak trochu diskriminovali. Valná většina popisovaných aplikací totiž byla určena výhradně přístrojům s dotykovým displejem. Smartphone platforma se ale ze strany vývojářů těší takřka srovnatelné oblibě a tak i bezplatných aplikací pro chytré telefony přibývá geometrickou řadou. Ty nejzajímavější z nich vám budeme počínaje dnešním dnem představovat v pravidelných článcích. 

V tomto prvním dílu vám nabídneme jednoduchou utilitu ke správě telefonního modulu a aplikaci, která si za vás bude pamatovat data narození vašich známých. Program moBlue zase ocení ti, kteří často využivájí Bluetooth modul. SMS Bubbles je malá utilita, která bude příchozí zprávy zobrazovat na displeji, stejně jako u PDA telefonů. Nakonec jsme si ponechali nástroj jménem QuickColors, který slouží ke změně barev úvodní obrazovky.

RadioOff
Velikost:
50 kB

Vypínáte svůj smartphone na noc s vidinou vyšší výdrže? Pokud ano, pak by vás rozhodně mohla zaujmout následující aplikace.

RadioOff RadioOff RadioOff

Ta slouží k automatickému vypnutí telefonního modulu v předem nastavený interval. V prostředí aplikace jednoduše nastavíte čas vypnutí a zapnutí a o nic víc se dál nemusíte starat. Žádné vypínání na noc nebo manuální aktivace módu letadla již není třeba.

Stahujte zde

moBlue
Velikost:
150 kB

Tato aplikace slouží, jak název napovídá, ke správě bezdrátového Bluetooth modulu. Číslicemi 1-3 volíte mezi režimy modulu. Toto nastavení je tak mnohem lépe přístupné, než to, co je utopeno hluboko v nabídkách. V nastavení lze aktivovat třeba režim automatického příjmu souborů od ostatních uživatelů.

 CT Birthday CT Birthday CT Birthday

Nadefinovat lze i adresáře, kam se budou přijaté soubory členit dle koncovky.

CT Birthday CT Birthday CT Birthday

moBlue je jednoduchou, ale dobře použitelnou aplikací, která usnadní přístup k Bluetooth a nabídne i jeho podrobnější správu.

Stahujte zde

CTBirthday
Velikost:
220 kB

Narozeniny, výročí nebo jiné podobné události jsou v životě každého z nás důležité. Kdo si má ale data narození nebo jmenin všech vašich známých pamatovat? Pokud svůj smartphone obohatíte aplikací CTBirthday, pak můžete všechna data pustit z hlavy.

CT Birthday CT Birthday CT Birthday

V menu zvolíte přidání události (narozeniny, výročí, jiné) a z telefonního seznamu zvolíte jméno a přidáte datum. Událost lze obohatit poznámkou a aktivovat připomenutí.

CT Birthday CT Birthday CT Birthday

Zapsaná výročí se pak přidávají do seznamu, kde vidíte jméno, datum a počet dnů, jenž zbývá. Jednoduché a přehledné. Aplikace je určena pro smartphony na systému Windows Mobile  2003, 5.0 a 6.

Stahujte zde

SMS Bubbles
Velikost:
50 kB

Jde o jednoduchou utilitu, která vašemu smartphonu přidá funkci známou z Pocket PC platformy. Po instalaci SMS Bubbles se vám příchozí zpráva objeví nejprve na displeji.

SMS Bubbles

Číslo je v bublině jako aktivní odkaz a tak je možné kontakt vytočit případně kontaktu zaslat SMS.

Stahujte zde

QuickColor 1.1
Velikost:
10 kB

Nastavili jste si novou tapetu na homescreen a systémový text je nečitelný? Nebo se vám nelíbí defaultní rozložení barev? Pak zbystřete, QuickColor od společnosti Smartmadsoft by vás mohl zaujmout. V menu jednoduše zvolíte, který homescreen chcete editovat a pak se můžete pustit do volby nového barevného vzezření.

 CT Birthday QuickColor QuickColor

Prostředí aplikace je velmi jednoduché a tak není podrobnější popis nutný. Aplikace je určena pro smartphony na WM 5.0 a 6.

Stahujte zde
Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

T-Mobile Hotel Růženka

Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

S těmito aplikacemi se o dovolené neztratíte. Najdou let i levný hotel

Ilustrační snímek

Místo slovníku, mapy a průvodce už řada lidí vyráží na dovolenou na neznámé místo jen se svým telefonem. V mnoha...

Bez reklamy ani ránu. Bude už i na Facebook Messengeru v mobilu

Mobilní Messenger projde změnou, k nelibosti uživatelů v něm budou cílené...

Oblíbený mobilní kecálek se brzy promění. Facebook totiž do Messengeru po úspěšném testování implementuje cílené...

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...Najdete na iDNES.cz