Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyhráli jste Siemens ME45?

aktualizováno 
Soutěž o pět mobilních telefonů Siemens ME45 byla uzavřena, správné odpovědi vyhodnoceny a z více než pěti tisíc účastníků, kteří odpověděli správně na všechny tři otázky, se jich pět může těšit na nový mobil. Jména výherců a pokyny pro vyzvednutí výhry najdete uvnitř článku.

Zdá se, že mobilní telefony Siemens jsou u našich čtenářů velmi populární. V naší soutěži, která probíhala od 18. do 25. září, jsme totiž zaznamenali celkem 7995 účastníků. Se správností odpovědí to už ale bylo vzhledem k tomu, že všechny odpovědi bylo možné nalézt na našich stránkách, poněkud horší. I tak ale 72 % všech odpovědí bylo správných. Z těchto 5758 správných odpovědí jsme jich dalších 122 vyřadili – někteří z vás totiž i přes naše varování, že vaše odpovědi smažeme, hlasovalo několikrát. U vícenásobných hlasování jsme ponechali v databázi jenom první odpovědi.

Správné odpovědi

Na veletrhu CommunicAsia 2002 Siemens oficiálně představil své vůbec první véčko. Jaké je jeho označení?

Tato otázka vám dělala největší problémy. Správná odpověď je CL50. Při hledání vás totiž možná mohlo zmást, že již v únoru se objevila informace o véčku Siemensu s jiným označením. Jenže nás zajímal oficiální název, představený na veletrhu CommunicAsia. A to je jenom a pouze CL50.

Siemens spolu s dalšími společnostmi nedávno představil prototyp vozu, který posádce za jízdy umožňuje pracovat s internetem, uskutečňovat videokonference a řidiči pomáhá s navigací – to vše díky podpoře UMTS. Jaká byla značka tohoto vozu?

Správná odpověď je Mercedes-Benz; více o tomto testu UMTS v automobilu si můžete přečíst v tomto článku.

Do seznamu fotbalových klubů, které Siemens sponzoruje, přibyl před touto sezónou jeden z evropských velkoklubů. Který to je?

Odpověď na tuto otázku byla hračkou pro fotbalové fanoušky, ale i pro ty, kdo čtou pořádně naše aktuality (ve kterých je také možné vyhledávat) – od začátku této fotbalové sezóny nosí logo Siemens Mobile na dresu Real Madrid. Aktuality o Siemensu si můžete přečíst zde.

Výherci

Majiteli nových Siemensů ME45 se v nejbližší době stanou tito čtenáři a čtenářky:

  • Dagmar Dostalíková
  • Jana Moravcová
  • Josef Pavlíček
  • Karel Dvořák
  • Petr Šimek

Všem výhercům gratulujeme a ostatní můžeme ujistit, že další soutěže o mobilní telefony budou zanedlouho následovat. Takže pokud jste nevyhráli, nezoufejte a zkuste štěstí příště.

Výherci obdrží v průběhu pondělí e-mail s instrukcemi, jak získat výhru – budete požádání o poslání poštovní adresy a kontaktního telefonního čísla a především unikátního číselného kódu, který jste obdrželi po odeslání odpovědí. Tento kód slouží k ověření toho, že jste to skutečně vy, kdo má nárok na výhru. Výhru byste měli obdržet přibližně do týdne od poskytnutí kontaktních údaje prostřednictvím České pošty (je možné i osobní vyzvednutí v Praze).

Autor:


Nejčtenější

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

Konkurence se trefuje do „předražených“ nových iPhonů

Všechny tyto produkty Xiaomi stojí stejně, jako nový model iPhone XR

Na vysoké ceny novinek od Applu reagovali konkurenti poněkud posměšnými nabídkami. Ukazují v nich, co všechno z jejich...Feministky kritizují nové iPhony. Jsou moc velké na ženskou ruku

iPhone XS/XS Max

Od doby, kdy Apple upustil od malých smartphonů, úhlopříčka nových modelů prudce narůstá. Nejnovější model ve verzi Max...

Nejnovější hodinky Apple Watch se povedly. Změří i elektrokardiogram

Apple představil Watch Series 4 s většími displeji a senzorem pro měření EKG

Přestože byly hlavními hvězdami tiskové konference Applu nové iPhony, zájem vzbudila i další generace chytrých hodinek....

Prohlédněte si nejlepší a nejdražší iPhone. Máme ho jako první

iPhone XS Max

Stejně jako v předchozích letech jsme se i letos vypravili do Německa, abychom mohli vyzkoušet nejnovější smartphone od...

Další z rubriky

Pozor na neférovou nabídku tarifu, varoval ČTÚ. Může jít o podvod

Tarif 375

Neomezené volání i SMS a 2,5 GB dat až pro čtyři uživatele od 375 korun měsíčně. Na takovou nabídku lákal web...

Studentský tarif T-Mobilu dotahuje konkurenci. Nejen daty, ale i cenou

Ilustrační snímek

T-Mobile 1. září rozšíří tarifní portfolio o nový studentský tarif. Student Data nabídne uživatelům do 26 let oproti...

Leží v nemocnici bez wi-fi, tak chce po operátorech neomezená data

Ilustrační snímek

„Ahoj, jsu Kuba a chci změnit chování operátorů.“ Jakub Strouhal se prostřednictvím sociální sítě rozhodl bojovat za...

Najdete na iDNES.cz