Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyčistěte si PDA od balastu nebo stahujte zdarma průvodce Paříží

  13:12aktualizováno  1. ledna 0001 
Další aplikace z naší freewarové rubriky čekají na vaše stažení. UI Tweaker je kolekce čtyř utilitek pro uzpůsobení vašeho PDA. ClearTemp vyčistí kapesní počítač od dočasných souborů, Paris Travel Guide je zase povedený kapesní průvodce Paříží.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení. 

POCKET PC     

UI Tweaker

UI Tweaker je kolekce čtyř utilitek pro uzpůsobení barevných schémat vašeho PocketPC zařízení. Balík obsahuje také jednoduchý manažer témátek. Některé části programu (například WM5 Color Changer) jsou kompatibilní pouze se systémem Windows Mobile 5.0.

Stahujte zde

ClearTemp

Program pro vyčištění PocketPC od dočasných souborů. Maže cookies, cache browseru, historii a další údaje podle nastavení. Pomocí aplikace rovněž můžete nastavit místo pro ukládání dočasných souborů nebo e-mailových příloh. Pokud chcete nechat promazávat i volitelné adresáře, lze tuto možnost nastavit také.

Stahujte zde

Notepad

Další z řady jednoduchých poznámkových bloků pro kapesní počítače. Tento kromě základních funkcí jako je kopírovat, vložit nebo vyjmout, umí i otevírat nebo ukládat dokumenty v různých formátech (.txt, .bat, .log, .xsms). Data v clipboardu mohou být sdílena i s jinými programy a aplikaci nechybí možnost vložení aktuálního data do dokumentu.

Stahujte zde

Paris Travel Guide

Paris Travel Guide je, jak již z názvu vyplývá, kapesní průvodce Paříží. Dozvíte se v něm mnoho o historii města či jeho obyvatelích. Najít v průvodci můžete rovněž tipy, kam vyrazit na večeři nebo co stojí za shlédnutí.

Stahujte zde 

PALM OS      

URLX

S programem URLX si můžete zaznamenávat všechny své oblíbené stránky, jejich adresy a eventuelně přístupová jména a hesla k nim či do různých fór atp. Aplikace je samozřejmě chráněna heslem, tudíž se k údajům nedostane nepovolaná osoba.

Stahujte zde

FixField

Aplikace, která řeší nedostatek některých novějších palmů. Zejména na komunikátorech Treo nefunguje u některých starších programů korektní ovládání jednou rukou a tudíž je nutné před započetím vkládání znaků do textového pole ťuknout stylusem. S programem FixField tento problém zcela odpadá.

Stahujte zde

HealthCalc

HealthCalc je soubor aplikací pro výpočet BMI, BMR, množství tělesného tuku či svalů v těle, ideální váhy, srdečního pulzu a několika dalších.

Stahujte zde

Watchmaker

Watchmaker je zobrazovač hodin s alarmem. Program umožňuje zobrazení jak 12, tak 24 hodinové soustavy. Alarm je možné vybírat pro několik událostí s možností volby z mnoha povedených hudebních skladeb. Program umožňuje také nastavení časové korekce v řádu desetin sekund na každý den a existuje již v několika jazykových verzích.

Stahujte zde
Nejčtenější

Vybitý telefon připojila kvůli hovoru k nabíječce. Stálo ji to život

Vybuchlá Nokia 5233

Osmnáctiletá indická dívka zemřela poté, co svůj telefon kvůli vybité baterii připojila k nabíječce, aby mohla zavolat...

Je čas smazat Facebook, vyzývá zakladatel WhatsAppu

Whatsapp bude umět zpětně vymazat odeslané zprávy

Ve světle poslední kontroverze Facebooku se zneužitím dat více než 50 milionů účtů se do této sociální sítě opřel i...Na český trh dorazil supersmartphone Honor View 10. Za bezkonkurenční cenu

Honor View10 na premiéře v Londýně

Příznivci značky Honor měli až doposud výběr ze spousty zajímavých modelů, ale pro ten nejzajímavější, Honor View 10,...

Kupujete zbytečně drahé smartphony, tvrdí čínský výrobce čipů

Čipová sada MediaTek

Generální obchodní ředitel MediaTeku tvrdí, že za prémiové telefony uživatelé přeplácejí. Spoustu funkcí ani nikdy...

Levné androidy mají problém. Enormně roste zájem o použité iPhony

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Nejrychleji rostoucím segmentem na trhu smartphonů nejsou cenově dostupné mobily s Androidem, ale repasované drahé...

Další z rubriky

Na aplikace alternativních taxi útočí virus. Pase po údajích ke kartám

Virus pro Android

Uživatelé mobilních aplikací alternativních taxi včetně aplikace Uber by měli být obezřetní. Ohrožuje je totiž nový...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Za 23 korun vám aplikace fotku z iPhonu ukáže až za tři dny

Netradiční fotoaplikace Gudak vás donutí nad fotkami zase přemýšlet

Vnímání fotografie se za posledních pár let výrazně změnilo. Díky záznamovým médiím již totiž nemusíme přemýšlet nad...Najdete na iDNES.cz