Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyčistěte si PDA od balastu nebo stahujte zdarma průvodce Paříží

  13:12aktualizováno  1. ledna 0001 
Další aplikace z naší freewarové rubriky čekají na vaše stažení. UI Tweaker je kolekce čtyř utilitek pro uzpůsobení vašeho PDA. ClearTemp vyčistí kapesní počítač od dočasných souborů, Paris Travel Guide je zase povedený kapesní průvodce Paříží.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení. 

POCKET PC     

UI Tweaker

UI Tweaker je kolekce čtyř utilitek pro uzpůsobení barevných schémat vašeho PocketPC zařízení. Balík obsahuje také jednoduchý manažer témátek. Některé části programu (například WM5 Color Changer) jsou kompatibilní pouze se systémem Windows Mobile 5.0.

Stahujte zde

ClearTemp

Program pro vyčištění PocketPC od dočasných souborů. Maže cookies, cache browseru, historii a další údaje podle nastavení. Pomocí aplikace rovněž můžete nastavit místo pro ukládání dočasných souborů nebo e-mailových příloh. Pokud chcete nechat promazávat i volitelné adresáře, lze tuto možnost nastavit také.

Stahujte zde

Notepad

Další z řady jednoduchých poznámkových bloků pro kapesní počítače. Tento kromě základních funkcí jako je kopírovat, vložit nebo vyjmout, umí i otevírat nebo ukládat dokumenty v různých formátech (.txt, .bat, .log, .xsms). Data v clipboardu mohou být sdílena i s jinými programy a aplikaci nechybí možnost vložení aktuálního data do dokumentu.

Stahujte zde

Paris Travel Guide

Paris Travel Guide je, jak již z názvu vyplývá, kapesní průvodce Paříží. Dozvíte se v něm mnoho o historii města či jeho obyvatelích. Najít v průvodci můžete rovněž tipy, kam vyrazit na večeři nebo co stojí za shlédnutí.

Stahujte zde 

PALM OS      

URLX

S programem URLX si můžete zaznamenávat všechny své oblíbené stránky, jejich adresy a eventuelně přístupová jména a hesla k nim či do různých fór atp. Aplikace je samozřejmě chráněna heslem, tudíž se k údajům nedostane nepovolaná osoba.

Stahujte zde

FixField

Aplikace, která řeší nedostatek některých novějších palmů. Zejména na komunikátorech Treo nefunguje u některých starších programů korektní ovládání jednou rukou a tudíž je nutné před započetím vkládání znaků do textového pole ťuknout stylusem. S programem FixField tento problém zcela odpadá.

Stahujte zde

HealthCalc

HealthCalc je soubor aplikací pro výpočet BMI, BMR, množství tělesného tuku či svalů v těle, ideální váhy, srdečního pulzu a několika dalších.

Stahujte zde

Watchmaker

Watchmaker je zobrazovač hodin s alarmem. Program umožňuje zobrazení jak 12, tak 24 hodinové soustavy. Alarm je možné vybírat pro několik událostí s možností volby z mnoha povedených hudebních skladeb. Program umožňuje také nastavení časové korekce v řádu desetin sekund na každý den a existuje již v několika jazykových verzích.

Stahujte zdeNejčtenější

Google posílá vzkaz Evropské komisi. Takhle se bude bránit

Protikartelová komisařka Margrethe Vestagerová.

Google se s obří pokutou od Evropské komise nehodlá smířit. Firma se proti ní odvolá a chce Komisi dokázat, že systém...

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....

Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Jeden z nejočekávanějších mobilů roku. Nokia 8110 je chytrá jen trochu

Nokia 8110 4G

Retro model Nokia 8110 4G je možná jedním z nejočekávanějších mobilů letošního roku. V Česku se začal prodávat počátkem...

Další z rubriky

Aplikace ukazovala otravující čísla. Data kradl antivir přímo z mobilů

Škodlivý kód Cooligan napadá zařízení s Androidem 4 a 5

Zajímavý model vymyslelo studio DU. Jedna jejich android aplikace ukazovala, kdo volá, včetně obtěžujících čísel...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Na dovolené se můžete seznámit i nespálit

Ilustrační snímek

Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?

Najdete na iDNES.cz