Vodafone představil vánoční nabídku, nejvíce získají nejvěrnější zákazníci

  13:54aktualizováno  13:54
Operátor Vodafone dnes představil vánoční nabídku pro nové i stávající zákazníky. Všichni od 1. listopadu dostanou ke svému paušálu či dobitému kreditu dvacet procent zdarma navíc pro volání a posílání SMS do všech národních sítí.

Logo Vodafone

Největší nadílku si odnesou nejvěrnější zákazníci. Dvacetiprocentní bonus totiž budou moci využívat tolik měsíců, kolik započatých let s Vodafonem jsou.

Kdo si tedy pořídil SIM kartu již za příchodu Oskara, bude si užívat bonusu celých 8 měsíců. Uživatelů, kteří dosáhnou na bonus v délce 5 až 8 měsíců, je dle operátora téměř milion.

Noví zákazníci pro letošní rok velkou prioritu nedostali, stejný dárek mohou čerpat pouhý 1 měsíc. Nebídka není vázana na podpis smlouvy či jiných úvazků.

„Zákazníkům nadělujeme více volání a SMS. Právě tyto služby jsou pro zákazníky nejdůležitější a nejvíc je používají,“ říká David Duroň z Vodafonu.

Bez aktivace nedostanete nic

Speciální nabídku si musí zákazníci aktivovat sami a to kdykoli od 1.listopadu 2007 do 31.ledna 2008. Využít k tomu mohou internetovou i hlasovou samoobsluhu, nebo se lze obrátit přímo na zákaznickou linku operátora.

Narozdíl od loňské nabídky víkendových SMS zdarma, kterou nebylo nutné nijak aktivovat, nechává letos operátor klíčový krok k získání bonusu na zákaznících. Pokud si jej neaktivují, o svůj dárek přijdou.

Věrní zákazníci jsou důležitější

Vodafone se již loni jako první z operátorů zaměřil kromě nových i na stávající zákazníky a slíbil, že právě stávající zákazníci budou pro Vodafone ti nejdůležitější. Tímto způsobem však nepřímo láka i zákazníky nové, kteří mohou nabýt dojmu, že u Vodafonu získají více.

„Letos nasazujeme laťku ještě výš a zákazníkům, kteří už jsou s námi déle, chceme dát víc. Na nové zákazníky myslíme také, ti začnou mít výhody ode dne, kdy k nám přijdou,“ dodává Duroň.

Dárku se dočkají i firemní zákazníci

Svého dárku se dočkají i firemní zákazníci. Ti dostanou od Vodafonu díky službě VPN firma neomezeně více bezplatného volání a SMS se službou VPN v rámci své  firmy, dále možnost pořídit si telefon Nokia 6300 k tarifu Nabito 700 a vyšším za sedm korun a navíc ještě poukázku na slevu 20 až 35 procent na nákup až pěti kusů notebooků Dell, kterou bude možné uplatnit do 29. února 2008.

Další dárky - soutěž o miliony a slevové kupony

Vodafone připravil také vánoční soutěž, ve které mohou zákazníci vyhrát sedm automobilů a další ceny v celkové hodnotě 15 milionů korun.

Každý týden rozdá operátor 1 234 soutěžícím některou z cen, mezi nimiž se nachází 7 automobilů Mini Cooper, 77 notebooků Apple, 777 mobilních telefonů Nokia 6300 a 7777 bonusů na služby Vodafonu v hodnotě 500 korun.

Kromě účasti ve vánoční soutěži mají všichni zákazníci Vodafonu možnost získat 10% slevu do internetové nákupní galerie. Pro získání slevy stačí zaslat SMS zprávu ve tvaru BONUS na číslo 7733. Zákazník pak obdrží obratem slevový kód.

Autor:

Nejčtenější

Pošlete nám fotku rozbitého displeje a vyhrajte výborné samsungy

rozbitý telefon

Máme pro vás atraktivní nabídku. Pokud máte na telefonu rozbitý displej, nebo ho máte jinak viditelně mechanicky...

Samsung zuří. Klíčové patenty skládacího smartphonu mu měli prodat do Číny

Rozkládací smartphone Samsung

Vypadalo to, že Samsung bude mít se skládacími smartphony technologický náskok. Jenže teď mu hrozí, že čínská...

Máte smartphone se starým Androidem? Google vás odstřihne od aplikací

Samsung Galaxy S II s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

Sedm let staré verzi operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich končí oficiální podpora. Telefony, které stále...

Porazí Huawei poprvé iPhony a Samsungy? Rozhodněte Mobil roku

Mobil roku 2018

O nejlepším smartphonu roku 2018 rozhodují čtenáři Mobil.iDNES.cz v 21. ročníku ankety Mobil roku. Vyhrát můžete jeden...

Samsung má chystat monstrum. S10 bude mít šest foťáků a keramická záda

Rendry Samsungu Galaxy S10 Plus

Samsung finišuje s vývojem své prémiové řady Galaxy S10, k vidění by totiž mohla být už zkraje příštího roku. Celá řada...

Další z rubriky

Zajímavá novinka: skrz fotoaparát telefonu uvidíte sílu vaší wi-fi

Ukázka měření síly wi-fi signálu pomocí aplikace od O2

Operátor O2 má nově v aplikaci O2 Smart Box možnost změřit kvalitu signálu wi-fi v domácnosti prostřednictvím...

Vánoční dárek Vodafonu: 84 dnů bezplatného passy internetu na celý rok

Vánoční nabídka Vodafonu

Jako poslední ze tří tuzemských operátorů představil svou vánoční nabídku Vodafone. Je relativně štědrý, pro všechny...

EU nařizuje: do členských zemí budeme volat za šest korun za minutu

Ilustrační snímek

Nový telekomunikační balíček schválený Evropským parlamentem udává maximální cenu za hovor do zahraničí v rámci EU. Je...

Najdete na iDNES.cz