Vodafone nabídne neomezený tarif, který smete konkurenci

aktualizováno 
Neomezené volání do všech tuzemských sítí včetně pevných linek, internet zdarma a levné textové zprávy. Tak bude vypadat nový neomezený tarif Vodafonu, který hravě předčí nabídku konkurence.
Chystaný tarif Vodafonu je po všech stránkách výhodnější než konkurence (ilustrační foto)

Chystaný tarif Vodafonu je po všech stránkách výhodnější než konkurence (ilustrační foto) | foto: Profimedia.cz

Tarif pro náruživé telefonisty sice ještě nemá ani jméno, zato se ale může pyšnit výhodnými cenami. V současné chvíli ho uživatel pořídí za měsíční paušál 2 570 korun. Dostane za to neomezené volání do všech tuzemských mobilních a pevných sítí, neomezený datový balíček Připojení na stálo s FUP 3 GB měsíčně a levné zprávy. Každá SMS přijde zákazníka na 1,20 Kč, MMS na 4,50 Kč.

Vodafone svůj nový tarif prozatím oficiálně nenabízí. Pokud však zákazník sám přijde do prodejny nebo zavolá na infolinku s požadavkem na jeho aktivaci, operátor mu vyhoví. Redaktor Mobil.cz si to osobně ověřil.

Konkrétní podmínky tarifu se ještě mohou změnit. Podle našich informací zřejmě vzroste finální cena tarifu, měnit se mohou i další parametry. Je otázkou, zda například součástí nabídky zůstane zmíněný datový paušál.

Pokud vás zatím neveřejná nabídka Vodafonu zaujala, je radno si pospíšit a aktivaci tarifu si vyžádat. Výše zmíněné zvýhodněné podmínky by totiž zákazníkům z testovacího provozu měly zůstat i po oficiálním představení.

Nový neomezený tarif představí Vodafone s nejvyšší pravděpodobností už v březnu. Spolu s ním se dočkáme celé rodiny nových tarifů. Redakci to prozradily zdroje blízké operátorovi. Je ale možné, že se představení nové generace tarifů o něco zpozdí, každopádně to bude v průběhu jara.

Testování ještě nepředstaveného tarifu na zákaznících je velmi neobvyklý tah. Operátor se tak pravděpodobně rozhodl s vidinou jakéhosi virálního marketingu.

Takzvané flatové tarify, které v rámci jediného měsíčního paušálu nabízejí neomezené služby, už prodává Telefónica O2 i T-Mobile. Ten je představil na konci ledna pod názvy Grand a Grand plus, Telefónica O2 má své flatové tarify Neon XL a XXL v nabídce už téměř dva roky.

U O2 pořídíte neomezené volání za 3 900 korun, tedy o 1330 korun víc než u Vodafonu. Neomezený tarif T-Mobilu stojí ještě o devadesát korun víc. Ať se podíváme na jakýkoliv parametr, chystaný tarif Vodafonu je nejvýhodnější.

I u konkurenčních operátorů jde ale v některých případech cenu snížit. Pokud se uvážete smlouvou na dva roky, budete u neomezeného tarifu O2 Neon XXL platit místo předepsaných 3 900 až o dva tisíce méně. Sleva však není oficiální a na infolince si ji musíte doslova vydupat nebo vám ji operátor musí sám nabídnout. "Mám tarif Neon XXL za 1 900 Kč s daní. O2 se mi s touto nabídkou sám ozval," potvrdil možnost slevy jeden z našich čtenářů. V konečném důsledku tak vždy záleží na podmínkách, které jste schopni s operátorem domluvit.

Vodafone

(připravovaný tarif)

O2 Neon XXL

T-Mobile Grand PLUS

Měsíční paušál

2 570 Kč

3 900 Kč

3 990 Kč

Volné jednotky

-

-

-

Volání do vlastní sítě

zdarma

zdarma

zdarma

Volání do pevné sítě

zdarma

zdarma

zdarma

Volání mimo vlastní síť

zdarma

zdarma

zdarma

SMS

1,20 Kč

1,60 Kč

1,50 Kč

MMS

4,50 Kč

5,90 Kč

4,90 KčNejčtenější

Huawei Mate 20 Pro může být nový král smartphonů. Nechybí mu vůbec nic

Huawei Mate20 Pro

Špičkový Huawei Mate 20 Pro se stal jedním z nejvybavenějších smartphonů na trhu. Jak jsme si mohli již krátce...

Nedívejte se na zabavené iPhony, zablokují se, radí odborníci policistům

iPhone XS Max

Podle instrukcí forenzní firmy Elcomsoft pro americkou policii je vhodné, aby se policisté nedívali zpříma na nové...Na českém trhu se objeví nová značka smartphonů, budou líbivé a levné

Smartphone UMIDIGI Z2

Na český trh zavítá nová značka UMIDIGI, která nabídne hned tři levnější smartphony. Budou mít zajímavou výbavu i...

Megapřehled: srovnali jsme nový iPhone XS Max s hlavními rivaly

iPhone XS Max

Apple s novou generací iPhonů opět přepisuje cenové zvyklosti, za vrcholné verze dáte přes čtyřicet tisíc korun....

Nové Apple Watch popletla změna času. Zůstaly viset ve smyčce

Apple Watch Series 4 v Austrálii popletla změna času

Austrálie v uplynulém víkendu přešla na letní čas, což obyvatele kontinentu oloupilo o hodinu spánku. To však nebyla...

Další z rubriky

O2 má levnější pevný internet, dostanou ho jen jeho zákazníci

prodejna O2 Experience Centre v Centru Chodov

Operátor O2 připravil novou nabídku pevného internetu, která láká na slevy pro zákazníky operátora s některým z tarifů...

Nenechte se napálit speciálními čísly. Volání je pak velmi drahé

Ilustrační snímek

V době neomezených tarifů není víceméně potřeba řešit, jak dlouho voláme. Platí to ovšem jen v případech, kdy je hovor...

Půlmilionová pokuta pro T-Mobile. Vymáhal neexistující pokuty

T- Mobile.

Český telekomunikační úřad udělil T-Mobilu půlmilionovou sankci za použití agresivní obchodní praktiky, prostřednictvím...Najdete na iDNES.cz