Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vánoční nadílka od Eurotelu bude pestrá

aktualizováno 
S čím přichází Eurotel od prvního listopadu? Ježíšek v modrém si pro vás připravil balíčky s volnými minutami, zlevněné aktivace a pár nových telefonů. Jak tedy vypada konkrétní nabídka našeho největšího operátora?

Vánoční nadílka  Eurotelu bude stejně jako u T-Mobile zajímavá. Od prvního  listopadu  začne operátor nabízet vánoční balíčky volných minut pro všechny nové i stávající zákazníky. Ty budou moci získat jak zákazníci s paušálem, tak s předplacenou GO kartou. Doba životnosti balíčku je 6 měsíců a bude fungovat od prvního ledna příštího roku až do konce června.

Ve srovnání s předcházejícími lety, kdy byla vánoční nabídka založena spíše na jednorázových výhrách, jsme se letos rozhodli pozměnit jejich charakter,“ uvedl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnosti Eurotelu.

Novým zákazníkům přibydou volné minuty

Až 60 volných minut po dobu půl roku za 1 korunu měsíčně budou pravidelně dostávat všichni zákazníci, kteří v období  od 1. listopadu do 31. prosince 2004 uzavřou s Eurotelem smlouvu.

Pokud uzavřete dvouletou smlouvu, získáte automaticky nárok na balíček 60 volných minut za jednu korunu měsíčně na půl roku. V případě smlouvy na dobu neurčitou to bude balíček třiceti volných minut za jednu korun měsíčně rovněž po stejnou dobu.  Balíčky minut jsou aktivovány automaticky a budete je moci využívat šest měsíců od počátku prvního účtovacího období, tedy od prvního ledna příštího roku.

Aktivační poplatky klesají 

Pokud se rozhodnete pro některý z mobilních telefonů za zvýhodněnou cenu, zaplatíte aktivační poplatek jen ve výši 50 % původní hodnoty. Výše slevy z pořizovací ceny mobilních telefonů závisí na částce minimálního měsíčního účtu, ke kterému se  zavážete v prvním roce od podpisu dvouleté smlouvy.

Co předplacenky?

Pro nové zákazníky předplacenek Go, připravil Eurotel speciální vánoční edici Go sad. Při zakoupení kterékoliv vánoční Go sady s telefonem získáte automaticky nárok na balíček 20 volných minut za korunu měsíčně po dobu půl roku. V nabídce se kromě klasických GO telefonů objeví i Samsung E300.

S vánoční malou Go sadou, která bude v prodeji za 150 korun, můžete získat až 300 volných minut za korunu měsíčně po dobu šest měsíců, nebo některou z dalších bonusů. Jedním z nich je balíček 60 volných minut za korunu měsíčně na půl roku  nebo 10 volných SMS. Ty ale čekají na každého v případě, že nezíská některou z hlavních výhod. Stačí do konce roku zaktivovat  Go SIM kartu, odeslat SMS a pak čekat, jakou z výhod zrovna dostanete.

A co stávající zákaznící?

Současní majitelé SIM karet od Eurotelu mají šanci získat k vánocům od Eurotelu až 300 minut na volání za 1 Kč měsíčně na půl roku nebo řadu dalších výhod.

Potěšila vás vánoční nabídka Eurotelu?

 

Autor:


Nejčtenější

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

Konkurence se trefuje do „předražených“ nových iPhonů

Všechny tyto produkty Xiaomi stojí stejně, jako nový model iPhone XR

Na vysoké ceny novinek od Applu reagovali konkurenti poněkud posměšnými nabídkami. Ukazují v nich, co všechno z jejich...Feministky kritizují nové iPhony. Jsou moc velké na ženskou ruku

iPhone XS/XS Max

Od doby, kdy Apple upustil od malých smartphonů, úhlopříčka nových modelů prudce narůstá. Nejnovější model ve verzi Max...

Nejnovější hodinky Apple Watch se povedly. Změří i elektrokardiogram

Apple představil Watch Series 4 s většími displeji a senzorem pro měření EKG

Přestože byly hlavními hvězdami tiskové konference Applu nové iPhony, zájem vzbudila i další generace chytrých hodinek....

Prohlédněte si nejlepší a nejdražší iPhone. Máme ho jako první

iPhone XS Max

Stejně jako v předchozích letech jsme se i letos vypravili do Německa, abychom mohli vyzkoušet nejnovější smartphone od...

Další z rubriky

Konkurence se trefuje do „předražených“ nových iPhonů

Všechny tyto produkty Xiaomi stojí stejně, jako nový model iPhone XR

Na vysoké ceny novinek od Applu reagovali konkurenti poněkud posměšnými nabídkami. Ukazují v nich, co všechno z jejich...

Úspornější displeje zajistí delší výdrž iPhonů, jsou však ještě ve vývoji

iPhone X se loni stal prvním telefonem Applu s moderním OLED displejem. Letos...

iPhony nikdy nebyly šampiony ve výdrži baterie, v této disciplíně patří mezi průměrné smartphony. Lepší výsledky by...

Huawei je i není vládcem největšího trhu, který se masivně propadá

Cenový rozdíl znamená i rozdíly ve zpracování: Nova 3 nemá záda z tak lesklého...

Čína je největším trhem se smartphony, v první polovině letošního roku ovšem zaznamenal v meziročním srovnání nemalý...

Najdete na iDNES.cz