Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vánoční nadílka od Eurotelu bude pestrá

aktualizováno 
S čím přichází Eurotel od prvního listopadu? Ježíšek v modrém si pro vás připravil balíčky s volnými minutami, zlevněné aktivace a pár nových telefonů. Jak tedy vypada konkrétní nabídka našeho největšího operátora?

Vánoční nadílka  Eurotelu bude stejně jako u T-Mobile zajímavá. Od prvního  listopadu  začne operátor nabízet vánoční balíčky volných minut pro všechny nové i stávající zákazníky. Ty budou moci získat jak zákazníci s paušálem, tak s předplacenou GO kartou. Doba životnosti balíčku je 6 měsíců a bude fungovat od prvního ledna příštího roku až do konce června.

Ve srovnání s předcházejícími lety, kdy byla vánoční nabídka založena spíše na jednorázových výhrách, jsme se letos rozhodli pozměnit jejich charakter,“ uvedl Michal Heřman, zastupující generální ředitel společnosti Eurotelu.

Novým zákazníkům přibydou volné minuty

Až 60 volných minut po dobu půl roku za 1 korunu měsíčně budou pravidelně dostávat všichni zákazníci, kteří v období  od 1. listopadu do 31. prosince 2004 uzavřou s Eurotelem smlouvu.

Pokud uzavřete dvouletou smlouvu, získáte automaticky nárok na balíček 60 volných minut za jednu korunu měsíčně na půl roku. V případě smlouvy na dobu neurčitou to bude balíček třiceti volných minut za jednu korun měsíčně rovněž po stejnou dobu.  Balíčky minut jsou aktivovány automaticky a budete je moci využívat šest měsíců od počátku prvního účtovacího období, tedy od prvního ledna příštího roku.

Aktivační poplatky klesají 

Pokud se rozhodnete pro některý z mobilních telefonů za zvýhodněnou cenu, zaplatíte aktivační poplatek jen ve výši 50 % původní hodnoty. Výše slevy z pořizovací ceny mobilních telefonů závisí na částce minimálního měsíčního účtu, ke kterému se  zavážete v prvním roce od podpisu dvouleté smlouvy.

Co předplacenky?

Pro nové zákazníky předplacenek Go, připravil Eurotel speciální vánoční edici Go sad. Při zakoupení kterékoliv vánoční Go sady s telefonem získáte automaticky nárok na balíček 20 volných minut za korunu měsíčně po dobu půl roku. V nabídce se kromě klasických GO telefonů objeví i Samsung E300.

S vánoční malou Go sadou, která bude v prodeji za 150 korun, můžete získat až 300 volných minut za korunu měsíčně po dobu šest měsíců, nebo některou z dalších bonusů. Jedním z nich je balíček 60 volných minut za korunu měsíčně na půl roku  nebo 10 volných SMS. Ty ale čekají na každého v případě, že nezíská některou z hlavních výhod. Stačí do konce roku zaktivovat  Go SIM kartu, odeslat SMS a pak čekat, jakou z výhod zrovna dostanete.

A co stávající zákaznící?

Současní majitelé SIM karet od Eurotelu mají šanci získat k vánocům od Eurotelu až 300 minut na volání za 1 Kč měsíčně na půl roku nebo řadu dalších výhod.

Potěšila vás vánoční nabídka Eurotelu?

 

Autor:Nejčtenější

iPhone SE 2 má být už v květnu. Takto by měl vypadat

Údajný iPhone SE 2.

iPhone SE byl představen před dvěma roky, jeho design je pak vyloženě zastaralý. Vychází z šest let starého modelu....

Obchod pětiletky finišuje. Spojení Vodafonu a UPC ovlivní i trh v Česku

Vodafone jedná o převzetí operátora UPC

Vodafone by měl v nejbližší době koupit některé evropské pobočky Liberty Global. Obchod se týká i Česka, znamenalo by...V sobotu koupíte smartphony Xiaomi za 399 Kč a sluchátka za korunu

Sleva

Čínské Xiaomi od loňska oficiálně působí v Česku a po několika stáncích otvírá i plnohodnotný obchod. První zákazníci...

Drsná metoda autoškoly, žáci museli položit své mobily na silnici

Neobvyklý způsob učení parkování v čínské autoškole

V čínské autoškole vymysleli originální způsob, jak naučit studenty velmi opatrně zaparkovat. Na čáry vyhrazené pro...

Nejnovější smartphone od Samsungu se nedokáže připojit k internetu

Samsung Galaxy J2 Pro ve verzi bez internetu

Samsung připravil smartphone, který by u nás ocenili možná jen senioři. Případně ti, kteří se obávají možného zneužití...

Další z rubriky

Pro otisk prstu k iPhonu mrtvoly šla policie do pohřebního ústavu

iPhone 6s

Policisté z města Largo na americké Floridě potřebovali přístup k iPhonu muže, který byl v březnu zastřelen. Jeho...

Převzetí služby Shazam Applem by mohlo uškodit konkurenci, míní EK

Ilustrační snímek

Evropská komise (EK) se již od února zabývá chystanou transakcí dvou hráčů v online hudebním průmyslu, ovšem nyní...

USA se zbavuje čínských výrobců smartphonů. Číňané si za to mohou sami

ZTE Axon M

Potíže čínských výrobců mobilů v USA eskalují. Po vyštvání Huawei se do problémů dostalo ZTE, které je na americkém...Najdete na iDNES.cz