Vánoce u T-Mobilu: smartphony už za korunu a slevy na elektroniku

  15:32aktualizováno  15:32
Zatímco v předchozích letech se operátorské Vánoce zaměřovaly na mobilní data, tak letošní budou patrně odlišné. Minimálně u T-Mobilu, který opět vánoční nabídku odtajnil jako první. Tentokrát cílí na výhodný hardware. Zákazníci s Magentou 1 jej získají ještě výhodněji, a to od jedné koruny.

V letošní vánoční nabídce se T-Mobile zaměřuje na cenové zvýhodnění vybraného hardwaru | foto: T-Mobile

V rámci vánoční kampaně operátor zákazníkům, kteří si jednotlivé služby převedli pod službu Magenta 1, umožní sloučit dílčí dotace. Zákazníkovi tím vznikne takzvaný Magenta účet, který bude moci uplatnit na vybraný hardware. Díky sloučeným dotacím jej bude moci získat už od 1 Kč. Podmínkou ovšem je, že všechny příslušné služby musí být právě v programu Magenta 1. Pod jednu smlouvu přitom stačí spojit alespoň dvě služby s minimálním měsíčním plněním ve výši 399 korun (více viz T-Mobile začne rozdávat slevy až 25 % a k tomu přidá 10 až 15 GB dat).

Suma nastřádaná na Magenta účtu závisí na skladbě služeb, které zákazník pod Magentu 1 převedl. Výše dotace se liší podle služby. V případě neomezeného tarifu Mobil M činí 2 000 Kč, u vyšších (L až XXL) ovšem již
4 000 korun. U služeb Pevný internet a T-Mobile TV pak tisícikorunu. Pokud tedy zákazník pod jednu smlouvu převede například dva tarify Mobil M a k tomu ještě Pevný internet, tak po sečtení dílčích dotací bude moci na vybraný hardware uplatnit slevu v celkové výši 5 000 Kč (2 x 2 000 Kč + 1 000 Kč).

O tuto částku bude moci ponížit ovšem nejen ceny vybraných smartphonů Samsung, ale například i notebooku Acer Aspire 1 či herní konzole PlayStation 4 v balíčku se třemi hrami a tříměsíčním předplatným PS+. Výčet zařízení pro Magenta účet doplňuje ještě televize Sony s 50" úhlopříčkou. Zákazník může nastřádanou částku uplatnit na více produktů z vánoční nabídky Magenta účtu, ale musí tak učinit naráz.

Vánoční nabídka hardwaru pro Magenta účet
Samsung Galaxy A65 451 Kč
Samsung Galaxy A88 451 Kč
Samsung Galaxy S917 951 Kč
Samsung Galaxy S9+20 451 Kč
Samsung Galaxy Note 921 951 Kč
Acer Aspire 15 981 Kč
PlayStation 4 Slim 500 (+ tři hry a tříměsíční předplatné PS+)8 951 Kč
Sony Bravia 50WF6611 951 Kč

Zkrátka letos nepřijdou ani zákazníci, kteří se rozhodnou Magenta účet nevyužít. Avšak jen v případě, že uzavřou novou smlouvu, nebo prodlouží stávající. V takovém případě budou moci během listopadu a prosince zakoupit vybrané smartphony za zvýhodněné ceny. Například od 1. listopadu tak bude možné k tarifu Mobil M získat Samsung Galaxy J3 za pouhou korunu, model Galaxy J5 pak za 499 Kč. Zákazníci, kteří si nevyberou, budou mít možnost zakoupit další zvýhodněná zařízení za dotované ceny.

T-Mobile nezapomněl ani na předplacenkáře. Přichystal si pro ně bonusový kredit, jehož výše se odvíjí od způsobu navýšení. Vždy nicméně platí, že „twisťáci“ jej získají pouze jednou měsíčně, tedy jednou v listopadu a jednou v prosinci. A to hned při prvním dobití. V případě dobití minimálně 300 korun na prodejně T-Mobilu, na webu či při dobíjení z vyúčtování jim operátor kredit navýší o 20 % dobíjené částky, při dobití v aplikaci Můj T-Mobile se zákazníkovi načte 25 % kreditu navíc.

Magenta účet T-Mobilu

Od listopadu rozšíří operátor i porftolio Twist karet, a to o limitovanou edici se zvýhodněnou 2GB datovou porcí. Její cena bude 200 Kč a bude obsahovat stokorunový kredit. Dostupná bude nicméně pouze v omezeném množství ve vybraných prodejních kanálech. Limitovaná předplacenka bude obsahovat
2 GB dat na prvních 30 dnů zdarma, další měsíce bude tato datová porce oproti běžné ceně o 20 % výhodnější. Na prosinec operátor slibuje další novinku týkající se Twistu, s předstihem ji ovšem nechtěl konkretizovat.

Vánoční nabídku podpoří operátor od 1. listopadu kampaní s názvem Nejbohatší Vánoce, v níž se opět představí osazenstvo fiktivního horského hotýlku Růženka. Tedy Veronika Kubařová coby Emma, Kryštof Hádek jako Richard a Jiří Langmajer v roli SkiBoba.

Autor:

Nejčtenější

Důchodce chodí s 15 mobily ve speciálním držáku. Loví na nich pokémony

70letý důchodce z Tchaj-wanu loví pokémony na 11 mobilech ve speciálním držáku

Senior z Tchaj-wanu pobavil internet svým podomácku sestaveným držákem na celkem patnáct mobilů, se kterým chodí po...

Zase král inovací? Samsung zapnul turbo a ukázal revoluční řešení

Rozkládací smartphone Samsung

Samsung je zpátky ve hře. Tisková konference s představením novinek, kterou uspořádal v San Francisku, byla plná...

Snížení cen mobilních dat není prioritou, naznačil náměstek Pilný

Ivan Pilný - ANO (Praha 12)

Nižších cen za mobilní data se v Česku v nejbližší době nedočkáme. Nový náměstek na ministerstvu průmyslu a obchodu...

Na smartphony za dumpingové ceny čekaly v Hradci stovky lidí celou noc

Otevření obchodu Mi Store v královéhradeckém Auparku

Český distributor mobilů Xiaomi otevřel v Hradci Králové novou značkovou prodejnu Mi Store. Start prodeje a výrazné...

EU nařizuje: do členských zemí budeme volat za šest korun za minutu

Ilustrační snímek

Nový telekomunikační balíček schválený Evropským parlamentem udává maximální cenu za hovor do zahraničí v rámci EU. Je...

Další z rubriky

Černý pátek u O2: špičkový Galaxy S9 jen za 15 tisíc korun

O2 o Černém pátku zvyšuje bonusy na vybrané samsungy.

Až do 25. listopadu mohou zákazníci O2 pořídit vybrané samsungy z letošní vánoční nabídky s dodatečnou slevou. Operátor...

Konkurence se vyplácí. Čtvrtý operátor pobláznil Itálii

Ilustrační snímek

Neomezený tarif s 50 GB dat za v přepočtu 206 korun měsíčně je ve srovnání s tarify českých operátorů opravdu snový, v...

Čtyři dny budeme volat na Slovensko zdarma. Vodafone zrušil hranici

Ilustrační snímek

Od neděle 28. října budou moci zákazníci Vodafonu až do úterý 31. října volat na Slovensko zcela zdarma. Operátor se...

Najdete na iDNES.cz