Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Valentýn v mobilu: Kde sehnat obrázky i melodie zdarma

aktualizováno 
Čtrnáctý únor je ideální příležitostí k vyjádření lásky. Co takhle to provést prostřednictvím mobilního telefonu? S naší pomocí nemusíte zaplatit ani korunu!

Pošlete valentýnku přes mobil! Víme, kde se dají sehnat zdarma.

V souvislosti s nejrůznějšími svátky představují operátoři i jiné společnosti nabízející mobilní obsah každoročně nespočet obrázků, melodií i her. Teď je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných, a obchodníci se opět těší na peníze od uživatelů, kteří budou chtít lásku vyjádřit například prostřednictvím hezké MMS pohlednice.

Neutrácejte zbytečně

Zjistili jste při čtení předchozího odstavce, že i vy patříte mezi ty, kdo si pravidelně nějaký ten motiv koupí? Pak pozorně čtěte dále. Láskyplné tapety můžete získat i zcela zdarma. Existují totiž portály, kam někteří vstřícní uživatelé pro své potěšení nahrají vlastnoručně vytvořený motiv a nabídnou ho ostatním volně ke stažení. Kvalita je často shodná s těmi placenými a navíc si můžete vybírat z daleko širšího portfólia.

Portály Mobile9.com a Zedge.net jsou dva největší z nich. Představovali jsme vám je již o Vánocích, ale mnoho uživatelů však přesto stále neví, že něco takového existuje. Opakování je matkou moudrosti a my vám je proto znovu popíšeme.

Jedná se o celosvětově známé komunitní systémy, kde se k volnému stažení nachází obrovské množství obrázků, pohlednic, témat, melodií, her i videí pro mobilní telefony, a to vše zcela legálně. S autory motivů lze navíc prostřednictvím nejrůznějších diskusí a formulářů komunikovat, vzájemně hodnotit své výtvory a podobně.

Při vyhledávání stačí zadat libovolné klíčové slovo (například tedy valentine) a v případě obrázku také rozlišení vašeho displeje. Jakmile si vyberete konkrétní motiv, stačí na něj kliknout a stáhnout si ho do počítače. Na portálu Mobile9.com tak můžete učinit ihned, v případě Zedge.net se nejdříve budete muset zaregistrovat.

Z počítače si posléze vybraný obrázek, video, hru nebo melodii můžete do svého mobilního telefonu přehrát například pomocí datového kabelu, infračerveného portu či bezdrátové technologie Bluetooth. A pak už jen poslat objektu vašeho zájmu!

Valentýn na Mobile9.com

Valentýn na Zedge.net

Obě zmíněné internetové stránky jsme prohledali doslova skrz naskrz a vybrali jsme pro vás několik motivů, které považujeme za ze všech nejhezčí a nejzajímavější. Naleznete je v pravém sloupci tohoto článku. Jejich nevýhodou je, že jsou v drtivé většině případů pouze v anglickém jazyce, a budete-li tak chtít vyloženě počeštěný obrázek, budete si již muset připlatit. I mezi placenými jsme však pro vás nalezli ty nejlepší kousky.

Co nabízejí čeští operátoři?

Každý z tuzemských operátorů nabízí na svém portále s mobilním obsahem valentýnské motivy. Letos se nám velice zalíbila speciální příloha O2 Active. Nachází se na internetové adrese valentyn.o2active.cz a hned při úvodu na vás "vykoukne" několik srdcí najednou.

V interaktivním prostředí se následně můžete rozhodnout, kam vaše další kroky budou směřovat. Vše záleží na tom, komu budete chtít valentýnku poslat. Nemusí to být nutně pouze vaší lásce - operátor má připraveno několik motivů určených například pro rodiče či sourozence.


Valentýn mobilních operátorů

O2

T-Mobile

Vodafone

Pokud by se vám námi vybrané zamilované obrázky a melodie nelíbily, nebrání vám nic v tom, abyste se po dnes představených portálech porozhlédli sami. V pestré nabídce si určitě vyberete ten pravý.


Valentýnská příloha revue.iDNES.cz
Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Krásné mechanické chytré hodinky jsou i v menší variantě. Ale ta cena

Značka TAG Heuer představila zmenšenou variantu svých chytrých modulárních...

Švýcarská hodinářská značka TAG Heuer představila zmenšenou variantu chytrých hodinek Connected. Zatímco jejich první...

Další z rubriky

Možná i váš smartphone těžil kryptoměnu. A vůbec o tom nemusíte vědět

Smartphony jsou zneužívány k těžbě kryptoměny Monero.

K těžbě kryptoměny útočníci nezneužívají jen počítače, v ohrožení jsou díky narůstajícímu výkonu i chytré telefony. Tým...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Lidem v šuplících leží nedostatkový materiál do elektromobilů

Šuplík

Výrobci automobilů, kteří hledají nové dodávky kobaltu, jenž je důležitý pro výrobu baterií, by se mohli zaměřit na...

Najdete na iDNES.cz