Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Ušetřete na svém tarifu. Přinášíme ucelený přehled tarifních zvýhodnění

aktualizováno 
Základní tarif mnohdy nesplňuje požadavky, které si zprvu klademe. Abychom docílili ideální služby šité na míru právě pro nás, je dobré se podívat po zvýhodňujících balíčcích. Pro snazší orientaci v džungli nabídek vám přinášíme velký přehled doplňkových služeb.
Sestavit si vlastní tarif je jako hrát si s legendárním legem

Sestavit si vlastní tarif je jako hrát si s legendárním legem | foto: Profimedia.cz

Operátoři se v poslední době mohou doslova přetrhnout v nabídkách tzv. doplňkových balíčků a služeb. Na trhu jich je hned několik desítek, přičemž každý operátor je pojal tak trošku jinak. Některé jsou v reflexi poslední doby jen vocamcaď pocamcaď, jiné nabídnou neomezené služby, avšak vykoupené vyšší vstupní investicí.

Není tak divu, že se zákazníci v této džungli ztrácí. Rozhodli jsme se proto přinést ucelený přehled operátorských nabídek týkajících se právě zvýhodňujících balíčků. Tentokrát jsme se zaměřili jen na tarifní zákazníky, majitele předplacených karet si vezmeme na mušku příště. I přesto: hned několik doplňkových balíčků v dnešním přehledu si mohou aktivovat i předplacenkáři.

Abychom vám usnadnili orientaci, stačí odpovědět na dvě otázky. Poté se dostanete k vámi požadovaným zvýhodněním. Služby jsme rozdělili dle operátorů a jejich zaměření, jelikož předpokládáme, že vás bude zajímat spíše zvýhodnění vašeho stávajícího tarifu než služby konkurence s vidinou změny operátora.

Co mám za operátora?

T-Mobile

Růžový operátor nabízí hned třináct různých tarifních zvýhodnění. Nejvíce myslí na propagaci své sítě, jelikož hned pět služeb nabízí levnější volání na čísla v síti T-Mobile. Nezapomněl ale ani na pevné linky, výhodnější SMS či MMS zprávy a levněji se díky doplňkovým službám dostanete i na WAP či Internet.

Co chci?

Tarifních zvýhodnění pro levnější volání má T-Mobile v nabídce celkem devět. Většina z nich však nezvýhodňuje hovory do cizích mobilních sítí. Pět z nich je určeno pro levnější volání v rámci vlastní sítě, dvě umožní ušetřit při volání na pevné linky a jedno zlevní všechny sazby v rámci vybraného tarifu o dvacet procent.

T-Mobile HIT

Nejde ani tak o doplňkovou službu jako o možnost, jak si snížit své budoucí náklady. Zvýhodnění získáte podpisem smlouvy či jejím prodloužením na 24 měsíců. Poté máte o dvacet procent nižší sazby na volání (u minutových tarifů) i SMS a MMS zprávy (u kreditních tarifů) po celou dobu využívání služeb. Nově lze díky službě HIT balíček získat i telefon za zvýhodněnou cenu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: snížené sazby po celou dobu trvání smlouvy
Hlavní mínus: 24 měsíční závazek

Moji blízcí

Služba nabízí možnost vytvoření skupiny maximálně pěti čísel v síti T-Mobile, v rámci níž lze poté volat za 2,26 korun za minutu. Měsíční paušál je 46,41 korun a přidání nového člena vás vyjde na 23,80 korun. Po první minutě se účtují hovory po sekundách. Balíček lze aktivovat jen k vybraným tarifům a je třeba si u něj dát pozor na kombinaci s jinými zvýhodněními.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: nízký měsíční paušál
Hlavní mínus: přílišná složitost při kombinaci balíčků

Girls Talk

Nezvykle pojmenované zvýhodnění vám umožní za 70,21 korun měsíčně volat po třetí minutě ve vlastní síti zdarma. Za aktivaci i deaktivaci nic neplatíte. Na volání po 3. minutě se nespotřebovávají volné minuty ani kredit. Zaplatíte jen první 3 minuty dle svého tarifu, případně Vám budou tyto 3 minuty odečteny z volných jednotek v rámci tarifu nebo vybraných zvýhodnění. První 3 minuty hovoru se účtují jednotlivě.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: velmi výhodné pro vášnivé telefonisty
Hlavní mínus: žádný

Víkend+

Balíček je určen zejména těm, kteří nejvíce volají do sítě T-Mobile o víkendu a svátcích. Za měsíční paušál 34,51 korun pak můžete volat za šedesát haléřů za minutu. Zvýhodnění se však uplatňuje až po provolání volných minut (!) a lze jej aktivovat jen k minutovým tarifům. Aktivace i deaktivace je zdarma.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: nízké sazby za relativně nízký paušál
Hlavní mínus: čerpání až po provolání volných minut

T-Mobile mimo špičku

Nabízí 1000 volných minut na volání mimo špičku v síti T-Mobile. Od 19 do 8 hodin ve všední dny a o víkendech a svátcích si tak můžete opravdu pořádně poklábosit. Balíček se uplatňuje před vyčerpáním volných minut, nebo kreditu v rámci kreditního tarifu. To vše za měsíční paušál 296,31 korun (cena minuty cca 0,30 haléřů).

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: čerpání před provoláním volných minut
Hlavní mínus: příliš velké časové omezení

Volání 50+

Padesátku volných minut ke svému stávajícímu tarifu pro volání v síti T-Mobile si můžete připlatit za 141,61 korun měsíčně. Cena jedné minuty je poté 2,83 korun. Balíček se uplatňuje až po provolání volných minut (nebo kreditu) v rámci tarifu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: bez časového omezení
Hlavní mínus: vysoká minutová sazba ve vlastní síti

Volání 200+

Za 474,81 korun měsíčně si můžete ke svému tarifu přibrat dalších 200 minut pro volání do sítě T-Mobile. Čerpat je můžete až po provolání volných jednotek v rámci stávajícího tarifu. Minutová sazba je s tímto zvýhodněním 2,38 korun měsíčně.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: bez časového omezení
Hlavní mínus: většinou se vyplatí spíše vyšší tarif

Pevná+

Kdo volá často na pevnou linku z mobilu, může sáhnout po tomto zvýhodnění. Za měsíční paušál 58,31 korun lze volat na pevnou za 1,19 korun za minutu po celých 24 hodin 7 dní v týdnu. Balíček však najde uplatnění až po provolání volných minut či kreditu. Navíc vždy zaplatíte minimálně dvouminutový hovor.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: nízká minutová sazba
Hlavní mínus: účtování 120+60

Pevná mimo špičku

Za 355,81 korun měsíčně získáte 1000 volných minut pro volání na pevná čísla mimo špičku (od 19 do 8 hodin, o vikendech a svátcích). Balíček se uplatňuje před vyčerpáním volných minut v rámci tarifu, aktivace a deaktivace je zdarma. Při maximálním využití balíčku vás vyjde minuta hovoru na pouhých 0,36 haléřů.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: extrémně nízká minutová sazba
Hlavní mínus: při kombinaci s balíčkem Pevná+ se účtuje tarifikací 120+1

Chcete-li zvýhodnit své SMS zprávy či zprávy multimediální, najdete u T-Mobilu vždy po jednom balíčku pro každou zmíněnou službu. Textovek si můžete výhodně připlatit hned sto, zatímco MMS zpráv pouhých patnáct.

SMS 100+

Pro vášnivé psáče si operátor připravil stovku SMS zpráv navíc ke každému nabízenému tarifu za 94,01 korun měsíčně. Při plném využití vás tak jedna SMS zpráva vyjde na 94 haléřů. SMS můžete posílat do všech sítí v České republice, zvýhodnění se uplatňuje až po vyčerpání volných SMS v rámci vašeho tarifu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: levná sazba za odchozí SMS
Hlavní mínus: nevyčerpané jednotky se nepřevádí

MMS 15+

Milovníci MMS zpráv si mohou připlatit 15 kousků do všech mobilních sítí v ČR za měsíční paušál 58,31 korun. Jedna MMSka pak vychází na pouhých 3,89 korun. Zvýhodnění se aktivuje až po vyšerpání volných jednotek v rámci tarifu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: velmi výhodná cena jedné MMS
Hlavní mínus: nevyčerpané jednotky se nepřevádí

Využívání internetu v mobilním telefonu je čím dál populárnější. T-Mobile si připravil hned tři zvýhodnění pro ty, co se bez svých emailů, oblíbených stránek a dalšího internetového obsahu neobejdou ani na cestách. Od malých levných balíčku až po drahé, ale zcela neomezené.

Surf+

Základní balíček nabízí neomezné prohlížení internetových stránek za pomoci prohlížeče web’n‘walk light a neomezený přístup do t-zones. Zároveň si předplatíte 1 MB při prohlížení stránek wapových stránek přes ostaní prohlížeče. E-mail však s tímto balíčkem nevyužijete. To vše za 117,81 korun měsíčně.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: levné řešení pro přístup na web
Hlavní mínus: velmi omezené možnosti

Surf&Mail+

Již název napovídá, že k základnímu zvýhodnění Surf+ přibývá i možnost práce s e-maily a to neomezená. Navíc získáváte i volných 10 MB na prohlížení internetu v ostatních webových prohlížečích než je web’n‘walk light, v rámci něhož je prohlížení neomezné. Paušál však vzrostl na 236,81 korun měsíčně.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: možnost přítupu na plnohodnotný i-net
Hlavní mínus: nízké datové limity

Internet+

Zvýhodnění určené pro zcela neomezený přístup k internetu na PC prostřednictvím mobilního telefonu. Za měsíční paušál 831,81 korun získáváte neomezené připojení rychlostí maximálně 236,8 kb/s, v praxi okolo 150 kb/s prostřednictvím technologií GPRS/EDGE. Přenesená data jsou omezena na 2 GB měsíčně.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: neomezený přístup na internet
Hlavní mínus: drahé a dosti limitované připojení

Telefónica O2

Telekomunikační moloch O2 má své zvýhodňující balíčky a služby roztroušeny v různých sekcích svého webu. Kromě zvýhodnění zaměřených zejména pro volání ve vlastní síti nabízí i ucelené portfolio tzv. TOP balíčků, které zvýhodňují jednotlivé služby bez ohledu na cílovou operátorskou síť. Nezapomněl ani na datové výhody.

Co chci?

Pro výhodné volání má O2 celkem šest balíčků a zvýhodnění. Jejich různorodost je velmi podobná jako v případě operátora T-Mobile. Pět služeb je určeno ryze pro volání ve vlastní síti, přičemž jedna z nich nabízí i milé bonusy navíc. V nabídce jsou i programy pro volání na pevnou linku a dvacetiprocentní zvýhodnění na komunikaci s vybraným číslem i mimo domácí síť.

O2 Spolu

Ojedinělé služba na českém trhu nabízí vzájemné zvýhodnění veškeré komunikace mezi vybranými čísly v síti O2. Aktivovat můžete dvě skupiny po dvou uživatelích, s nimiž si poté budete volat a psát až o 25 procent levněji. Služba vás vyjde na 28,60 korun měsíčně, za něž získáte kromě vyhodnějších minutových sazeb i levnější MMS a SMS zprávy i data a fax.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: jedna aktivace pro vzájemnou slevu
Hlavní mínus: žádný

O2 Star

Velmi podobné zvýhodnění nese název O2 Star. Umožňuje vybrat jedno jediné číslo a to i konkurenční, na které budete mít o dvacet procent levnější volání i zprávy SMS a MMS. Za službu navíc nepaltíte žádný měsíční paušál. Aktivace služby je zdarma, změna vybraného čísla jednou měsíčně taktéž. Za častější změnu zaplatíte 95 korun za každé číslo.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: dvacetiprocentní sleva opravdu zdarma
Hlavní mínus: žádný

O2 Top Relax

První ze skupiny Top balíčků nabízí za 119 korun měsíčně padesátku volných minut na volání po 16. hodině ve všední dny a o víkendech po v rámci sítě O2 včetně pevných linek. Minuta vás tak vyjde na 2,38 korun. Neprovolané jednotky se nepřevádí do dalšího měsíce a uplatňují se až po vyčerpání volných minut v rámci standardního tarifu či jiných zvýhodnění s vyšší prioritou.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: nízká minutová sazba v případě volání na mobil
Hlavní mínus: složitý systém priorit čerpání

O2 Top Víkend

Se zvýhodněním O2 Top Víkend získáváte 100 volných minut na volání o sobotách a nedělích do sítě O2 včetně pevných linek, 50 volných SMS a 25 volných MMS zpráv bez omezení cílového operátora. To vše za příjemnou cenu 178,50 korun měsíčně. Volné jednotky se opět čerpají až po využití jednotek v rámci základního tarifu. Aktivace i deaktivace služby je zdarma. Neprovolané jednotky se nepřevádí.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: velmi slušná cena za nabízené služby
Hlavní mínus: složitý systém priorit čerpání

O2 Top Pevná

Balíček nabízí volných 150 minut navíc pro volání na vnitrostátní pevné linky bez časového omezení. Cena balíčku je 178,50 měsíčně. Aktivace i deaktivace služby je zdarma, neprovolané jednotky se nepřevádí. Zvýhodnění je čerpáno až po vyčerpání volných minut v rámci základního tarifu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: volné minuty navíc s výhodnou sazbou pro volání na pevnou
Hlavní mínus: čerpání výhody až po provolání volných minut

Volejte domů zdarma

Atraktivní zvýhodnění pro neomezné volání na jedno až tři telefonní čísla v síti O2 včetně pevných linek. Poplatek je týdenní v závislosti na zvolených číslech. Za neomezené volání na pevnou zaplatíte 19 korun za týden, v případě mobilního čísla 49 korun, za dvě až tři čísla při maximálním počtu jednoho pevnolinkového 59 korun za týden. Změna čísla či jeho odebrání je ve většině případů zpoplatněna sumou 49 korun.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: levné neomezné volání na pevnou linku
Hlavní mínus: drahá změna čísla ve skupině

Balíčků pro zvýhodnění textových a multimediálních zpráv je jako šafránu, avšak ve srovnání s konkurencí dostatečný počet. V nabídce O2 najdeme pouhé dva, po jednom pro každou službu.

O2 Top SMS

V rámci tohoto balíčku můžete získat 200 SMS zpráv nad rámec svého základního tarifu a to za měsíční paušál 178,50 korun. Jedna SMS vás tak vyjde na pouhých devadesát haléřů. Aktivace i deaktivace služby je zdarma a uplatnění najde až po vyčerpání volných jednotek v rámci základního tarifu. Nevyužité SMSky se do příštího zúčtovacího období nepřevádí.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: levnější sazby za SMS zprávy
Hlavní mínus: žádný

O2 Top MMS

Fotografie můžete posílat svému okolí levněji díky tomuto balíčku nabízejícímu 10 MMS zpráv navíc za měsíční paušál 59,50 korun. Při maximálním využití vás jedna multimediální zpráva vyjde na 5,95 korun. Nevyčerpané jednotky se nepřevádí, čerpání probíhá opět až nad rámec volných jednotek v rámci tarifu. Aktivace i deaktivace je zdarma.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: levnější sazby za MMS zprávy
Hlavní mínus: žádný

Zvýhodnění pro milovníky mobilního internetu najdeme v nabídce O2 jen dvě. Vypuštíme přitom tarify, které umožňují připojení pomocí Wi-Fi sítí, ač je jistě kdekdo přes dnešní mobilní telefony využívá. Zaměřili jsme se jen na masově používané technologie GPRS/EDGE/UMTS. Bohužel v nabídce nenajdeme žádné zvýhodněné pro šetřílky jako v případě T-Mobilu.

Internet Mobil 384

Za 653,31 korun měsíčně zíkáváte neomezené připojení k internetu přes technologie GPRS/EDGE/UMTS. Rychlost připojení je maximálně 384 kb/s, realita se této hodnotě velmi blíží. Na službu se vztahují pravidla zvaná FUP, která jsou poměrně přísná.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: přístup k internetu kdykoli a kdekoli
Hlavní mínus: přísné FUP

Internet Mobil Kombi 1024

K předchozímu zvýhodnění přidává pouze možnost připojení se prostřednictvím technologie CDMA. Za tuto vymoženost si ale připlatíte. Měsíčně vaší kapsu opustí 1188,81 korun. Přísná pravidla FUP naleznete i zde.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: přístup k internetu kdykoli a kdekoli
Hlavní mínus: přísné FUP

Vodafone

U Vodafonu se v poslední době roztrhl s doplňkovými balíčky pytel. Operátor se snaží o maximální transparentnost své nabídky a každý balíček, který na trh přijde, má jasně deklarovaná pravidla. V jeho nabídce najdeme nespočet balíčků a zvýhodňujících nabídek, přičemž se nezapomnělo ani na internet či zprávy SMS a MMS.

Co chci?

Na volání se Vodafone po vzoru svých konkurentů zaměřil nejvíce. Výhodně s ním můžete volat nejen na mobilní telefony, ale i na pevné linky. Zároveň můžete sáhnout i po několika neomezených balíčcích.

Balíček víkendové hovory

Nabízí volání zdarma v rámci sítě Vodafone o víkendech a svátcích a to za měsíční paušál 179 korun. Maximální délka jednoho hovoru může být 60 minut. Aktivace i deaktivace služby je zdarma, platí se však i za část měsíce, kdy zvýhodnění fyzicky nevyužíváte. Zvýhodnění můžete využít ještě před provoláním volných minut.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: čerpání před provoláním volných minut
Hlavní mínus: platba za nevyužité období

Balíček extra nabito

Umožňuje připlatit si o dvacet procent kreditu k tarifům Nabito navíc. Cena balíčku se odvíjí od základního tarifu a pohybuje se v rozmezí od 10 do 180 korun. Výhodu přitom dostanete vždy dvojnásobnou, tedy od 20 do 360 korun. Opět se paušál platí i v případě, že jej nevyužijete po celý měsíc.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: dvojnásobná hodnota výhody
Hlavní mínus: platba za nevyužité období

Balíček volné minuty

V jeho rámci získáte za měsíční paušál 90,20 korun dvacet volných minut na volání do jakékoli sítě. Cena volné minuty je poté 4,76 korun. Čerpat se začíná až po provolání volných minut v rámci standardního tarifu, neprovolané jednotky se nepřevádí. Bez ohledu na dobu aktivace zaplatíte vždy celou sumu za zvýhodnění.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: žádné
Hlavní mínus: vysoká cena volné minuty

Program rodina

Za aktivační poplatek 119 korun lze využít výhodného volání až mezi čtyřmi čísly v síti Vodafonu. Poplatek se platí jednorázově za každé přidané číslo. Minutová sazba je poté 1,79 korun. Zvýhodnění využíváte i před vyčerpáním volných minut v rámci tarifu. Všechna čísla musí být vedena pod jedním zákaznickým účtem.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: čerpání bez ohledu na volné minuty
Hlavní mínus: žádné

Program kamarádi

Umožňuje zdarma volat a posílat SMS až čtyřem kamarádům, které si sami vyberete. Nově je možné do čísel zařadit kromě sítě Vodafonu i pevné linky. Paušál se dle počtu přidaných přátel pohybuje od 178,50 do 285,60 korun za měsíc. Volání v rámci programu nejsou odečítána z volných minut v rámci základního tarifu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: čerpání bez ohledu na volné minuty
Hlavní mínus: žádné

Po svém

Netradiční zvýhodnění nabízí dvacetiprocentní slevu na veškeré využívané služby v případě, že se rozhodnete obětovat za tuto cenu komfort tištěného vyúčtování a problémy s telefonem vyřešíte bez komunikace s operátorem. Hovor s ním vás jinak vyjde na víc než třicet korun, najdou se však situace, kdy je zdarma.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: lákavá sleva
Hlavní mínus: poměrně vysoká cena za komunikaci s infolinkou

Program na pevnou

Další z neomezených nabídek Vodafonu se zaměřila na pevné linky zahrnující i všechny alternativní operátory, tedy například i nového přírůstka U:fona. Za měsíční paušál 530 korun můžete volat na pevné linky kdykoli během dne a jakkoli dlouho. Maximální délka hovoru je technicky omezena na 60 minut. Zvýhodnění se nečerpá z volných minut základního tarifu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: možnost jak se zbavit pevné linky
Hlavní mínus: žádný

Program na pevnou mimo špičku

Nižší "neomezený" balíček nabízí volání na pevnou linku pouze v době od 18 do 8 hodin ve všední dny a po celé víkendy a svátky. Paušál se snížil na 240 korun měsíčně, ostatní parametry jsou shodné jako u předchozího programu.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: akceptovatelný měsíční paušál
Hlavní mínus: žádný

V oblasti zpráv nabízí Vodafone čtveřici balíčků, z nichž dva zvýhodňují tradiční textovky a dva multimediální zprávy. Unikátní je balíček umožňující neomezené SMSkování po celý víkend.

Balíček víkendové SMS

S tímhle balíčkem můžete neomezeně posílat SMSky o víkendu do sítě Vodafonu a to za měsíční paušál 107,10 korun. Jeho využíváním si neubíráte ze svých volných jednotek v rámci základního tarifu. Počet volných SMS není nijak omezen.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: velmi rychlá návratnost paušálu
Hlavní mínus: platba i za nevyužité období

Balíček SMS

S jeho pomocí získáte 100 volných SMS zpráv navíc za měsíční poplatek 95,20 korun. Jedna zpráva vás tak vyjde na necelou korunu. Balíček se čerpá až po využití volných jednotek v rámci paušálu. Dostanete ho vždy celý, nejen jeho část, a to za plnou cenu, i když jste si ho aktivovali během svého zúčtovacího období.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: nižší sazba za SMS než u tarifů
Hlavní mínus: platba i za nevyužité období

Balíček MMS

S tímhle balíčkem získáte za 107,10 korun měsíčně 15 MMS zpráv do všech mobilních síti v České republice i na Slovensku a posílat je můžete i na e-mail. Jedna MMS tedy vyjde na 7,16 korun. Nevyužité MMSky již další měsíc neuvidíte a i když si zvýhodnění aktivujete uprostřed zúčtovacího období, vždy jej zaplatíte celé.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: nižší cena za jednu MMS zprávu
Hlavní mínus: platba i za nevyužité období

Balíček Vodafone MMS

Podobně jako u předchozího balíčku získáte 15 MMSek měsíčně, avšak jen do sítě Vodafone a na e-mail. Paušál se snížil o polovinu na 53,55 korun za měsíc. Jedna MMS tak vyjde na pouhých 3,57 korun. Nevýhody i výhody jsou stejné jako výše.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: znatelně nižší cena za jednu MMS zprávu
Hlavní mínus: platba i za nevyužité období

Z pohledu internetového připojení má Vodafone v nabídce jen dvě nezávislé služby. Jedna zvýhodňuje připojení na WAP, další se zaměřuje i na svět internetu. Toto neomezené připojení má Vodafone vyřešeno velmi zvláštně.

Balíček WAP

Za 53,55 měsíčně nabídne 40 volných minut pro CSD připojení k WAPu. Minuta strávená na mobilním internetu vás tak vyjde na 1,34 korun. Rychlost však je oproti dnes moderním packetovým technologiím tristní. Nevyužité minuty se nepřevádí do dalšího období.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: žádné
Hlavní mínus: zastaralá technologie

Připojení na dlouho

Pokud se chystáte využívat svého mobilu naplno, je dobré zvolit toto zvýhodnění. Podle počtu přenesených dat u něj zaplatíte odpovídající paušál, který maximálně činí 942 korun za měsíc.

Pro další informace klikněte zde

Hlavní plus: skokové zpoplatnění dle přenesených dat
Hlavní mínus: oproti konkurenci vysoká cena

Autor:
Nejčtenější

Asus Zenfone 4 Selfie Pro
U volební urny neroztahujte selfie tyčku. Fotit však zakázáno není

Mobily budou hrát u právě probíhajících parlamentních voleb specifickou roli - spousta lidí si jimi bude dokumentovat svoji aktivitu při volbách. Co je ve...  celý článek

iPhone X
iPhonů X bude zoufale málo. Vyprodáno může být za pár minut

Uvedení iPhonu X se blíží, předobjednávky Apple spustí za několik dnů a první kusy zamíří ke koncovým zákazníkům už 3. listopadu. Telefonů však bude ve...  celý článek

Funkční 18palcový OLED displej lze nyní srolovat do 3cm ruličky.
Za tři roky budou mít iPhony ohebný displej. Samsung ostrouhá

iPhone se podle zákulisních informací dohodl s LG na vývoji ohebného displeje pro budoucí iPhony. Samsung tak přijde o lukrativní byznys.  celý článek

Nokia 7
Nokia má novou sedmičku. Výbavou zaujme, cenou spíše ne

Další přírůstek do rodiny obnovené značky Nokia nese pořadovou číslovku sedm a vyplňuje prostor mezi střední třídou v podobě Nokie 6 a špičkovou Nokií 8. Její...  celý článek

iPhone 8 Plus
iPhone 8 je tak výkonný, že tomu nevěřil ani tvůrce testu Geekbench

Výkon nového procesoru A11 Bionic od Applu vyrazil dech i tvůrci benchmarku Geekbench. Nedokáže pochopit, že smartphony s Androidem tak zaostávají.   celý článek

Další z rubriky

Ilustrační snímek
Blíží se další regulace. Volání do zahraničí je moc drahé

Chcete-li v současnosti ušetřit za volání po EU, pak musíte vycestovat za hranice. Z telefonu přihlášeného do sítě operátora sousedního státu totiž oproti...  celý článek

Ilustrační snímek
Šedí operátoři jsou problém. Shoduje se telekomunikační úřad i O2

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) podle výsledků nedávného testu mobilního trhu konstatuje, že v České republice není efektivní konkurence a bude zřejmě třeba...  celý článek

Ilustrační snímek
O2 zrychluje pevný internet. Ale jen nejvyšší tarif

Operátor O2 od 4. října navyšuje přenosovou rychlost Internetu na doma. Změna se ovšem týká pouze nejvyššího tarifu Premium, rychlost stahování se ze...  celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.