U:fon má nejlevnější pevnou linku. Je pro důchodce

aktualizováno 
U:fon nabídne pevnou linku za 179 korun včetně daně. Zájemce o tuto nabídku ale bude muset ukázat občanský průkaz. Operátor si totiž zkontroluje věk. Nejlevnější pevná linka je totiž jen pro důchodce nad 60 let.

Nejmladší tuzemský operátor U:fon, patřící do finanční skupiny Penta, od dnešního dne nabízí pevnou linku za měsíční paušální poplatek 179 korun a to včetně DPH. V paušálním poplatku nejsou žádné volné minuty, v rámci sítě U:fon je však volání zadarmo. Minuta hovoru na jakoukoliv pevnou linku v České republice stojí shodně ve špičce i mimo ni 1,58 Kč, na mobilní telefony pak stojí minuta hovoru 5,90. Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH.

U:fonova pevná linka není pevnou linkou v pravém slova smyslu. Telefon, ač vypadá jako pro pevnou linku, je bezdrátový a pracuje v síti CDMA, kterou U:fon provozuje. Díky tomu nejsou žádné problémy s instalací, tuto "pevnou linku" lze zřídit všude, kde má síť U:fona signál. A ten v současné době pokrývá podle slov operátora 70 procent populace v České republice.

Z telefonu bude možné odesílat a přijímat zprávy SMS. Za jednu odeslanou zákazník zaplatí 2,26 Kč včetně DPH. Telefonní přístroj (na výběr jsou dva modely: LG a Axxestel) stojí 1999 Kč. V případě závazku na dva roky je ale cena přístroje jen 1 Kč.

U:fon - telefony pro pevnou linku LG


Nabídka je však limitovaná věkem. Zákazník musí v den podpisu smlouvy dovršit věk 60 let. Mladší zákazníci tuto službu nemohou využít.

V porovnání s konkurencí je měsíční paušál této nabídky nejnižší na trhu. O2 nabízí balíček O2 mini, u kterého zaplatí zákazník měsíční paušál 236 korun. Kabelová síť UPC pak nabízí nejlevnější tarif s paušálním poplatkem ve výši 220 Kč. V síti UPC jsou taktéž hovory v rámci sítě zdarma a oproti nabídce U:fona je zde i levnější minutová sazba při volání do jiných pevných sítí a na mobilní telefony. Limitem je ale dostupnost této služby. Nutná je přípojka UPC v bytě.

Minutové sazby tarifu O2 mini jsou mimo špičku nižší, než je tomu v případě nabídky U:fona, ve špičce je pak levnější volání na pevnou linku, ale dražší na mobilní telefony. V případě tarifu O2 mini je ale nutné počítat se sestavovacím poplatkem ve výši 5,95 Kč u každého hovoru.   

Autor:


Nejčtenější

Huawei Mate 20 Pro může být nový král smartphonů. Nechybí mu vůbec nic

Huawei Mate20 Pro

Špičkový Huawei Mate 20 Pro se stal jedním z nejvybavenějších smartphonů na trhu. Jak jsme si mohli již krátce...

Nedívejte se na zabavené iPhony, zablokují se, radí odborníci policistům

iPhone XS Max

Podle instrukcí forenzní firmy Elcomsoft pro americkou policii je vhodné, aby se policisté nedívali zpříma na nové...Na českém trhu se objeví nová značka smartphonů, budou líbivé a levné

Smartphone UMIDIGI Z2

Na český trh zavítá nová značka UMIDIGI, která nabídne hned tři levnější smartphony. Budou mít zajímavou výbavu i...

Hollywoodská kaskadérka otestovala detekci pádu u nových Apple Watch

Jednou z novinek Apple Watch Series 4 je detekce pádu. Redakce deníku The Wall...

Nová generace hodinek od Applu boduje především většími displeji a možností vykreslit EKG. Novinky přináší i omlazená...

Nové chytré hodinky vydrží nabité dva týdny. Ale promeškaly příležitost

Huawei Watch GT

Záplava novinek od Huaweie se nepřehnala jen v oblasti chytrých telefonů. Firma se v Londýně pochlubila i novými...

Další z rubriky

Operátor mu převedl tarif na nový, šestkrát dražší. Podle ČTÚ neoprávněně

Ilustrační snímek

Operátoři mají zákonnou povinnost informovat zákazníky o všech jednostranných změnách smlouvy. Nesmí tak ovšem činit...

T-Mobile přidává k tarifům data navíc. Na prodejně ovšem nepochodíte

T- Mobile.

Není pochyb, že se boj o zákazníky z hlasových služeb přesunul do oblasti mobilních dat. Potvrzuje to i aktuální akční...

Operátoři slaví 100 let republiky a rozdávají slevy nebo výhry v soutěži

Operátoři připomínají stoleté výročí České republiky

V neděli 28. října oslaví Česko 100 let existence a mobilní operátoři toto významné jubileum nenechali bez povšimnutí....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz