Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Toulavý smartphone dorazí zítra do Ústí nad Labem

aktualizováno  29. října 13:36
Osm měst České republiky a osm smartphonů. Mobil.cz pro vás spolu s operátorem Vodafone připravil velkou soutěž o smartphony a další ceny. Stačí sledovat naše stránky a facebookové profily.

Soutěž Toulavý smartphone | foto: Vodafone a iDNES.cz

Soutěž, kterou pořádá Mobil.cz s partnerem Vodafone, probíhá od 2. října do 30. října 2012. V každém týdnu probíhají dvě kola soutěže, celkem soutěž Toulavý smartphone navštíví osm českých a moravských měst.

Na závěr jsme pro vás připravili velké finále v podobě paintballového turnaje, jehož vítěz si odnese špičkový smartphone Samsung Galaxy S III.

Osmé kolo 30. října - soutěží se v Ústí nad Labem

Zítra, tedy v úterý 30. října bude Toulavý smartphone v Ústí nad Labem. Na místě budeme v čase mezi 14:00 až 16:00. A kde konkrétně? To se dozvíte chvíli před akcí z nápovědy na facebookových stránkách Mobil.cz a Vodafone CZ, případně na Twitter účtu Vodafone.

Soutěžit se bude o Sony Ericsson Xperia Ray (recenze) a další ceny pro všechny tři finalisty. Nezapomeňte, o ceny hrají první tři, kteří se s pomocí nápovědy dostaví na určené místo! Drobné dárečky pak budeme mít i pro další účastníky.

V každém kole vítěz získá jeden z následujících smartphonů: Samsung Galaxy Ace La Fleur, HTC Desire C, Sony Ericsson Xperia Ray, BlackBerry Curve 9320, Huawei Ascend G300 a Nokia Lumia 610. Další finalisté jednotlivých kol obdrží dárky od Mobil.cz a partnera soutěže Vodafone. Dárky jsme připravili i pro všechny účastníky paintballového turnaje ve velkém finále.

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Minimálně 24 hodin před začátkem každého kola soutěže zveřejníme na stránkách Mobil.cz, na facebookových profilech Mobil.cz a Vodafone CZ a na twitterovém účtu Vodafone ČR město, kde se bude soutěžit. V den soutěže pak na uvedených facebookových stránkách a Twitteru uveřejníme čas a fotografii konkrétního místa s dalšími indiciemi, kdy a kde budeme na soutěžící čekat.

O Toulavý smartphone se utkají první tři soutěžící, kteří místo poznají a přijdou k naší hlídce. Soutěže budou krátké a rychlé. Někdy budou třeba rychlé prsty na dotykovém displeji, jindy upotřebíte své znalosti z mobilní historie či současnosti. Otázky budou tematicky souviset s novými Férovými tarify Vodafonu se sekundovou tarifikací.

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí a nezapomeňte se přihlásit na facebookové stránky Mobil.cz a Vodafone CZ, případně na Twitter účet Vodafonu.

Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Autor:Nejčtenější

Vybitý telefon připojila kvůli hovoru k nabíječce. Stálo ji to život

Vybuchlá Nokia 5233

Osmnáctiletá indická dívka zemřela poté, co svůj telefon kvůli vybité baterii připojila k nabíječce, aby mohla zavolat...

Je čas smazat Facebook, vyzývá zakladatel WhatsAppu

Whatsapp bude umět zpětně vymazat odeslané zprávy

Ve světle poslední kontroverze Facebooku se zneužitím dat více než 50 milionů účtů se do této sociální sítě opřel i...Kupujete zbytečně drahé smartphony, tvrdí čínský výrobce čipů

Čipová sada MediaTek

Generální obchodní ředitel MediaTeku tvrdí, že za prémiové telefony uživatelé přeplácejí. Spoustu funkcí ani nikdy...

Na český trh dorazil supersmartphone Honor View 10. Za bezkonkurenční cenu

Honor View10 na premiéře v Londýně

Příznivci značky Honor měli až doposud výběr ze spousty zajímavých modelů, ale pro ten nejzajímavější, Honor View 10,...

Levné androidy mají problém. Enormně roste zájem o použité iPhony

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Nejrychleji rostoucím segmentem na trhu smartphonů nejsou cenově dostupné mobily s Androidem, ale repasované drahé...

Další z rubriky

Kupujete zbytečně drahé smartphony, tvrdí čínský výrobce čipů

Čipová sada MediaTek

Generální obchodní ředitel MediaTeku tvrdí, že za prémiové telefony uživatelé přeplácejí. Spoustu funkcí ani nikdy...

Malware ve značkovém telefonu z výroby není sci-fi. Odhalili jich 5 milionů

Smartphony byly nakaženy malwarem dřív, než se dostaly na trh

Miliony smartphonů se dostaly do prodeje s velmi nepříjemným bonusem ve formě škodlivého kódu, přes který útočníci...

Budoucnost obyčejných mobilů je v systémech. Budou z nich „smartphony“

Nokia 8110 4G na premiéře v Barceloně

Obyčejné mobilní telefony nejsou odepsané. Právě naopak. Na rozdíl od smartphonů, u jejichž prodejů se očekává pokles,...Najdete na iDNES.cz