Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


T-Mobile: stejné odměny pro všechny. Body nebo měsíční výhody

  16:00aktualizováno  16:00
T-Mobile se rozhodl sjednotit věrnostní programy pro tarifní i Twist zákazníky, navíc si zákazníci mohou vybrat, jestli chtějí využívat tarifní zvýhodnění, nebo sbírat body a odměny.

Aplikace T-Mobile Mých5 | foto: Michal Hron, Jan Lodl,  Mobil

Až dosud oddělené věrnostní programy pro majitele předplacených karet (Twist Bonus) a tarifní zákazníky (T-Mobile Bonus) se nyní sjednocují do nového věrnostního programu T-Mobile Bonus. Přitom v nové podobě není T-Mobile Bonus omezen jen na některé tarify a také dochází k rozšíření výhod, jež lze získat. Příjemné je, že uživatel si může vybrat, jestli dá přednost sbírání bodů, které lze vyměnit za odměny, nebo tarifnímu zvýhodnění.

Pro starší kartu menší útrata

Mezi sbíráním bodů a využíváním tarifního zvýhodnění lze přecházet pouze jednou za zúčtovací období (u majitelů Twist karet jednou za měsíc). Výhody programu T-Mobile Bonus mohou využít jen zákazníci, kteří utratí či dobijí částku odstupňovanou podle „stáří“ dané SIM karty (u tarifů jde o dobu od aktivace, u Twistu od uskutečnění prvního hovoru). Tato částka se pohybuje od 250 Kč u karet aktivních více než 2 roky, až po 600 Kč pro karty aktivní méně než půl roku.

Pokud tedy zákazník využívá služeb T-Mobile více než 24 měsíců, stačí mu ke kvalifikování se do T-Mobile Bonus utratit za měsíc 250 Kč. Pak získají majitelé předplacených karet příslušný počet Bonus bodů, případně jim bude aktivována Zvýhodněná služba. Tarifním klientům budou body načteny až v době vyúčtování, Zvýhodněná služba bude k dispozici v následujícím zúčtovacím období. Body se na zákaznické konto přičítají v poměru 1 bod za každých 23,80 Kč útraty (dobití), přičemž do se útraty počítá i paušální poplatek.

 Stáří SIM karty Potřebná výše věrnostního účtu
do 6 měsíců 600 Kč

více než 6 měsíců
až 1 rok

400 Kč
více než 1 rok
až 2 roky
300 Kč
více než 2 roky 250 Kč


Majitelé Twistu musí odhalit svou totožnost

Všichni zákazníci se musí do programu registrovat pomocí SMS ve tvaru BONUS A na číslo 4603, zavoláním na Zákaznické centrum či prostřednictvím služby Můj T-Mobile. Účastníci dřívějších variant věrnostního programu se již znovu registrovat nemusí, automaticky se stávají členy. Administrace všech nastavení probíhá zdarma pomocí SMS, voláním na hlasový automat, případně přes službu Můj T-Mobile. Twist zákazníci mohou Bonus body čerpat pouze v případě, že prostřednictvím služby Můj T-Mobile poskytnou své kontaktní údaje, aby jim mohl být zasílán katalog odměn a objednané zboží.

Zvýhodněné služby: každý měsíc něco jiného

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro sbírání bodů, obdrží na svůj účet body v příslušném poměru, a navíc jednorázově 100 bodů při úvodní registraci do programu. Bonus body lze uplatnit na nákup telefonů, příslušenství, balíčků volných jednotek a dalšího zboží i služeb dle platného katalogu. Pokud o odměny nemají zájem, mohou sáhnout po Zvýhodněných službách. Tuto nabídku T-Mobile průběžně mění, do konce února lze aktivovat „Ranní rozcvičku“, která sníží cenu SMS odeslaných do sítě T-Mobile mezi šestou hodinou ranní a polednem na 50 haléřů. Od března chystá T-Mobile nabídku nočního volání (21 až 9 hodin) do sítě T-Mobile za 1 Kč/min.

Autor:


Témata: SMS, T-Mobile, Tuzex, Twist

Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...

T-Mobile výrazně zrychlil internet. Ceny starších tarifů zůstávají

T- Mobile.

T-Mobile od 1. února rozšířil tarifní nabídku pevného internetového připojení. Nově do ní zařadil tarif s přenosovou...

LTE síť pro Internet v letadlech už funguje. Stanice jsou i v Česku

Mobilní LTE síť pro letadla EAN

V prvním pololetí letošního roku začne v celé Evropě fungovat mobilní síť pro letadla. Kombinuje pozemní stanice se...

"2018", rok kdy se stanu maminkou!
"2018", rok kdy se stanu maminkou!

Deníček mladé maminky, která popisuje, jaké to je stát se maminkou.Najdete na iDNES.cz