Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

T-Mobile: stejné odměny pro všechny. Body nebo měsíční výhody

  16:00aktualizováno  16:00
T-Mobile se rozhodl sjednotit věrnostní programy pro tarifní i Twist zákazníky, navíc si zákazníci mohou vybrat, jestli chtějí využívat tarifní zvýhodnění, nebo sbírat body a odměny.

Aplikace T-Mobile Mých5 | foto: Michal Hron, Jan Lodl,  Mobil.iDNES.cz

Až dosud oddělené věrnostní programy pro majitele předplacených karet (Twist Bonus) a tarifní zákazníky (T-Mobile Bonus) se nyní sjednocují do nového věrnostního programu T-Mobile Bonus. Přitom v nové podobě není T-Mobile Bonus omezen jen na některé tarify a také dochází k rozšíření výhod, jež lze získat. Příjemné je, že uživatel si může vybrat, jestli dá přednost sbírání bodů, které lze vyměnit za odměny, nebo tarifnímu zvýhodnění.

Pro starší kartu menší útrata

Mezi sbíráním bodů a využíváním tarifního zvýhodnění lze přecházet pouze jednou za zúčtovací období (u majitelů Twist karet jednou za měsíc). Výhody programu T-Mobile Bonus mohou využít jen zákazníci, kteří utratí či dobijí částku odstupňovanou podle „stáří“ dané SIM karty (u tarifů jde o dobu od aktivace, u Twistu od uskutečnění prvního hovoru). Tato částka se pohybuje od 250 Kč u karet aktivních více než 2 roky, až po 600 Kč pro karty aktivní méně než půl roku.

Pokud tedy zákazník využívá služeb T-Mobile více než 24 měsíců, stačí mu ke kvalifikování se do T-Mobile Bonus utratit za měsíc 250 Kč. Pak získají majitelé předplacených karet příslušný počet Bonus bodů, případně jim bude aktivována Zvýhodněná služba. Tarifním klientům budou body načteny až v době vyúčtování, Zvýhodněná služba bude k dispozici v následujícím zúčtovacím období. Body se na zákaznické konto přičítají v poměru 1 bod za každých 23,80 Kč útraty (dobití), přičemž do se útraty počítá i paušální poplatek.

 Stáří SIM karty Potřebná výše věrnostního účtu
do 6 měsíců 600 Kč

více než 6 měsíců
až 1 rok

400 Kč
více než 1 rok
až 2 roky
300 Kč
více než 2 roky 250 Kč


Majitelé Twistu musí odhalit svou totožnost

Všichni zákazníci se musí do programu registrovat pomocí SMS ve tvaru BONUS A na číslo 4603, zavoláním na Zákaznické centrum či prostřednictvím služby Můj T-Mobile. Účastníci dřívějších variant věrnostního programu se již znovu registrovat nemusí, automaticky se stávají členy. Administrace všech nastavení probíhá zdarma pomocí SMS, voláním na hlasový automat, případně přes službu Můj T-Mobile. Twist zákazníci mohou Bonus body čerpat pouze v případě, že prostřednictvím služby Můj T-Mobile poskytnou své kontaktní údaje, aby jim mohl být zasílán katalog odměn a objednané zboží.

Zvýhodněné služby: každý měsíc něco jiného

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro sbírání bodů, obdrží na svůj účet body v příslušném poměru, a navíc jednorázově 100 bodů při úvodní registraci do programu. Bonus body lze uplatnit na nákup telefonů, příslušenství, balíčků volných jednotek a dalšího zboží i služeb dle platného katalogu. Pokud o odměny nemají zájem, mohou sáhnout po Zvýhodněných službách. Tuto nabídku T-Mobile průběžně mění, do konce února lze aktivovat „Ranní rozcvičku“, která sníží cenu SMS odeslaných do sítě T-Mobile mezi šestou hodinou ranní a polednem na 50 haléřů. Od března chystá T-Mobile nabídku nočního volání (21 až 9 hodin) do sítě T-Mobile za 1 Kč/min.

Autor:


Témata: SMS, T-Mobile, Tuzex, Twist

Nejčtenější

Tak bude vypadat letošní nejlevnější iPhone, zepředu připomíná desítku

Render chystaného LCD iPhonu s 6,1palcovým panelem ve společnosti menšího...

Uvedení nových iPhonů se blíží, jejich oficiální odhalení proběhne už za dva měsíce. Víme, že budou tři a alespoň z...

Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....Xiaomi pokračuje v dumpingových akcích. Redmi S2 bude za 300 korun

Nová prodejna mobilů v Olomouci přilákala stovky lidí

Agresivní marketing čínské značky v Česku pokračuje. Xiaomi otevírá třetí obchod a tradičně první den nabízí produkty s...

Novinka za 975 korun nahradí smartphone a nepotřebuje dotykový displej

JioPhone 2

Obyčejné mobily nejsou mrtvé. Právě naopak. Jestliže prodeje smartphonů stagnují, nebo na některých trzích dokonce...

Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Další z rubriky

V Česku je mobilní internet drahý a rychlý. V Polsku levný a pomalejší

Ilustrační snímek

V rámci EU osmá příčka, celosvětově pak devatenácté místo. Takové pozice obsadilo Česko v nejnovějším měření rychlosti...

S předplacenkou můžete neomezeně volat až týden na účet operátora

S Go kartou za akční cenu lze získat až týden neomezeného volání na účet...

I v době neomezených tarifů se najdou uživatelé, kteří dávají přednost předplaceným službám. Na trhu je z čeho vybírat,...

Trump zásadně odmítá vstup největšího světového operátora do USA

Ilustrační snímek

Zvýšené riziko pro zájmy národní bezpečnosti. To je podle administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa důvod,...

Najdete na iDNES.cz