Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


T-Mobile představil kreditní kartu s nejdelším bezúročným obdobím

  11:11aktualizováno  13:18
T-Mobile a Komerční banka (KB) společně představily novou kreditní kartu, která se může pochlubit nejdelším bezúročným obdobím na českém trhu. Využít ji však mohou pouze vybraní zákazníci operátora.

T-Mobile Bonus karta | foto: Michal Hron, Mobil

T-Mobile Bonus karta je totiž určena pouze fyzickým osobám z řad tarifních zákazníků. Ty svou kartu naleznou v nejbližších dnech ve své schránce.

Celkem chce KB ve spolupráci s T-Mobile vydat na 800 000 takových karet. Podíl zákazníků, kteří si kartu aktivují, odhaduje na 10 až 20 procent.

Za vydání ani aktivaci karty, kterou je možné provést osobně na pobočkách KB či poštovně pomocí přiložené smlouvy, zákazníci nic neplatí. V případě, že kartu nevyužívají, neplatí ani měsíční poplatek ve výši 40 korun.

Úvěrový rámec přednastavený na kartě se odvíjí od měsíční útraty zákazníka a objemu jím využívaných služeb u operátora T-Mobile. Platby prováděné kartou jsou zdarma, za výběry z bankomatů zaplatí klienti 25 korun u KB, resp. 35 korun u ostatních bank.

Karta se chlubí nejdelším bezúročným obdobím na českém trhu, bezplatně si lze peníze vypůjčit až na 76 dní. "Toto bezúročné období se vztahuje jak na platby kartou, tak i výběry z bankomatů, což je na českém trhu výjimečné,“ uvedl Zdeněk Mojžíšek z KB.

Po překročení této doby se půjčka úročí flexibilním úrokem závislým na četnosti využívání karty. Minimální výše úroku se pohybuje okolo 11 procent ročně, nejvyšší pak dosahuje cca 22 procent za rok.

S každou platbou navíc získává zákazník body (1 bod = 30 Kč) do věrnostního programu operátora; bez ohledu na to, jakou výhodu má v tomto programu nastavenou. První použití karty přinese zákazníkům 300 bonusových bodů.

Za nasbírané body si mohou klienti vybrat nový telefon, volné minuty, SMS, MMS, slevové poukázky a další.

Při platbách kartou získá zákazník navíc okamžitou slevu u vybraných partnerů. Jako první nabízí 10procentní slevu prodejce sportovních oděvů Alpine Pro. Seznam těchto partnerů se má do budoucna rozrůstat.

Vedle standardního placení v obchodech, výběrů z bankomatů a plateb na internetu může držitel ze své T-Mobile Bonus karty převádět peněžní prostředky na běžný účet a pracovat s hotovostí jako při využití běžného bankovního úvěru.

Vysokou bezpečnost kreditní karty zajišťují transakční SMS zdarma, které její držitel obdrží ihned po realizaci transakce. Standardní součástí T-Mobile Bonus karty je také pojištění proti neschopnosti splácet.
Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Krásné mechanické chytré hodinky jsou i v menší variantě. Ale ta cena

Značka TAG Heuer představila zmenšenou variantu svých chytrých modulárních...

Švýcarská hodinářská značka TAG Heuer představila zmenšenou variantu chytrých hodinek Connected. Zatímco jejich první...

Další z rubriky

Rodiny ušetří za volání a internet konečně u všech operátorů

Ilustrační snímek

Ryze rodinný tarif, který přináší finančně výhodnější služby pro vícečlenné rodiny, byl dlouho výsadou pouze Vodafonu....

T-Mobile plánuje masivní výstavbu optických přípojek. Připojí milion bytů

Optický kabel

V současnosti má T-Mobile v Česku tisíce optických internetových přípojek, toto číslo by ovšem mělo v příštích letech...

Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...

Najdete na iDNES.cz