Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Stahujte zdarma pro Pocket PC: virtuální klávesnice, alkohol tester a další

aktualizováno 
Den co den se rodí nové zajímavé a ke všemu bezplatné aplikace pro kapesní počítače s Windows Mobile. Ty nejzajímavější z nich vám tradičně nabízíme v pravidelném přehledu.

Stahujte zdarma nové aplikace pro Pocket PC a komunikátory | foto: Radek Mikudík, Mobil

V dnešním díle vám nabídneme známou a velmi oblíbenou virtuální klávesnici PocketCM. Další aplikace docela dobře supluje alkohol tester, bohužel je zatím jen ve francouzštině. Aplikace iDialer je telefonní klávesnice převzatá z iPhonu. Waterlevel pak nástroj k přesné kalibraci gravitačního čipu pro HTC Touch Diamond a Touch Pro.

PocketCM Keyboard
Kategorie: zadávání textu
Velikost: 520 kB

Quentin Pouplard se mezi vývojáři zapsal zlatým písmem PocketCM aplikacemi, které jsou navrženy pro skutečně pohodlné ovládání prsty. Z jeho děl je tak velmi oblíben třeba kalendář, správce kontaktů nebo povedený prohlížeč fotografií. Opomenout nesmíme ani virtuální QWERTY klávesnici, která se dočkala nové verze.
Není třeba připomínat, že PocketCM klávesnice patří mezi nejoblíbenější aplikace svého druhu.

PocketCM keyboard PocketCM keyboard PocketCM keyboard

Novinek není v nové verzi málo. Z těch, které postřehne samotný uživatel, jmenujme automatické doplňování slov nebo podporu dvojice nových dotykových gest. Díky vylepšení datové struktury program spolyká opravdu minimum operační paměti a je svižnější. Aplikace si rozumí s každým PocketPC s QVGA nebo VGA displejem, s méně obvyklým rozlišením 320 x 320 bodů to bohužel není ono.

Stahujte zde


Alcograph
Kategorie: alkohol tester
Velikost: 109 kB

Není překvapením, že PocketPC mohou díky otevřenému OS plnit nespočet funkcí, o kterých si v základu můžete nechat zdát. Prostředky ke vdechnutí nových funkcí jsou samozřejmě aplikace. Nový Alcograph promění kapesní počítač v alkohol tester.

Alcograph Alcograph Alcograph

Obsluha aplikace není nijak složitá a vyjma pohlaví a hmotnosti zadáte množství a typ alkoholu, který jste do sebe na party vpravili. Aplikace pak vykreslí jednoduchý graf, z něhož snadno vyčtete, kdy můžete opět usednou za volant. Program je sice zatím pouze ve francouzštině, přesto se jej naučíte velmi rychle ovládat.

Stahujte zde

Waterlever
Kategorie: gravitační čip
Velikost: 620 kB

Aplikací využívajících akcelerometr přibývá svižným tempem, ovšem ke správné funkci čipu je nezbytná jeho důkladná kalibrace. Novým, k tomu určeným nástrojem je Waterlevel.

Waterlevel Waterlevel

Po spuštění jednoduše položíte svůj HTC Touch Diamond nebo Touch Pro na rovný povrch a stiskem tlačítka provedete kalibraci.

Stahujte zde

iDialer
Kategorie: telefonování
Velikost: 150 kB

iDialer je virtuální numerickou klávesnicí k vytáčení telefonních čísel. Kromě velkých číslic je na horní liště zobrazena síla signálu, aktuální čas a stav baterie.

iDialer iDialer iDialer

Máte-li v telefonu předchozí dílo téhož autora, aplikaci iContact, pak lze s barevně stejně laděným telefonním seznamem snadno spolupracovat. Aplikace je určena pro komunikátory s Windows Mobile 5.0/6/6.1 a rozumí si s QVGA i VGA displeji.

Stahujte zde
Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

T-Mobile Hotel Růženka

Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

Aplikace ukazovala otravující čísla. Data kradl antivir přímo z mobilů

Škodlivý kód Cooligan napadá zařízení s Androidem 4 a 5

Zajímavý model vymyslelo studio DU. Jedna jejich android aplikace ukazovala, kdo volá, včetně obtěžujících čísel...

Šetří místo i data. Dietní Messenger od Facebooku je i v Česku

Aplikace Facebook Messenger Lite je dostupná i v Česku

Facebook Messenger je jedním z nejpoužívanějších kecálků, ale ne všechny telefony si s ním poradí. Loni se tak zrodila...

Google loni zlikvidoval 700 tisíc aplikací

Mobilní aplikace

Z aplikačního obchodu Google Play bylo loni odstraněno 700 tisíc aplikací, většina zmizela prakticky ihned po umístění...Najdete na iDNES.cz