Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stahujte zdarma: filtr hovorů, správce kontaktů, monitor datových přenosů a další

aktualizováno 
Freeware aplikací pro telefony s Windows Mobile kvapem přibývá. Proto je čas na další přehled takových programů. Obohaťte i vy svůj komunikátor zajímavým počinem, jehož užívání nic nestojí.
Vyzkoušejte zbrusu nové freeware aplikace pro Window Mobile

Vyzkoušejte zbrusu nové freeware aplikace pro Window Mobile

V dnešním přehledu si představíme aplikaci, díky které se vám vaši “přátelé“ dovolají jen obtížně. iPhone způsobil ve světě mobilních telefonů revoluci a tak je i v dnešním výběru obsažena aplikace, která čerpala inspiraci právě u tohoto přístroje. Je jí iContact, tedy správce telefonního seznamu. Další zajímavou utilitou je Interface Monitor. Ta sleduje datové přenosy přes wi-fi modul. Na závěr trochu odlehčíme a nabídneme vám plugin, který zobrazuje aktuální čas digitální formou.


Call Firewall 1.4
Autor: Shailesh Ashar
Kategorie: Telefonování
Platforma: Pocket PC
Velikost: 350 kB

Call Firewall je aplikace, díky které se vám daná telefonní čísla jen tak nedovolají. Po instalaci je nutné její manuální spuštění pomocí průzkumníku souborů (zástupce se mezi programy automaticky nepřidá). Objeví se přehledné prostředí programu, ve které se velmi snadno zorientujete. Základem je nastavit jeden z pěti módů programu, mezi kterými nechybí akceptace všech příchozích hovorů nebo naopak jejich automatické odmítnutí. Mimoto je připraven mód Black list, kdy do připraveného seznamu přidáte ty kontakty, jež vám za zvednutí telefonu nestojí. Přesně naopak pracuje White list, v tomto módu se naopak dovolají jen jména přidaná do seznamu.

Call firewall Call firewall Call firewall

Můžete také zadat text SMS, která se obratem pošle volajícímu. Stejně tak můžete zvolit, jak se budou dané nepřijaté hovory zobrazovat. Bohužel je zde jedno velké ale. Tím je zpoždění mezi odmítnutím hovoru, kdy telefon stačí jednou zazvonit. Volající tak nabude pocitu, že hovor odmítáte sami. Takové programy by však měly ihned navodit dojem, že je číslo obsazeno. O tomto neduhu se sám autor zmiňuje a tak snad můžeme v blízké době čekat jeho eliminaci. Aplikace je určena pro všechny komunikátory s Windows Mobile 5.0 a 6 a ke svému běhu vyžaduje .NET CF 2.0.

Stahujte zde

iContact 0.5
Autor: larna
Kategorie: Seznam kontaktů
Platforma: Pocket PC
Velikost: 50 kB

iContact je náhrada vestavěného telefonního seznamu a již podle počátečního písmene byl vývojářům inspirací Apple iPhone. Stažený soubor stačí zkopírovat do paměti přístroje a odtud rovnou spustit, klasická instalace není potřeba. K pohodlnému spouštění pak doporučujeme pomocí Total Commanderu vytvořit zástupce a utilitou KeySwop jej namapovat jednomu ze softwarových tlačítek.

Call firewall Call firewall Call firewall

Vyhledávání kontaktů je poměrně svižné a i když chybí postupná filtrace pomocí znaků abecedy, tak je připraveno rychlé vyhledávání jmen pomocí prvního znaku.

Call firewall Call firewall Call firewall

Výhodou je ona plastičnost, kdy rolování kontaktů probíhá i krátce po dokončení tahu prstem. Nesmíme opomenout ani velkou svižnost aplikace. Běží-li váš komunikátor na systému WM 5.0 nebo 6 a vestavěný telefonní seznam vám nestačí, pak iContact rozhodně vyzkoušejte, třeba se ve vašem přístroji usídlí natrvalo 

Stahujte zde


Interface Monitor 0.145
Autor: Florian Drews
Kategorie: Systémové nástroje
Platforma: Pocket PC
Velikost: 99 kB

PPC Interface monitor je jednoduchá aplikace, která slouží jako čítač dat při datování prostřednictvím wi-fi modulu. Je také možné monitorovat přijatá a odeslaná data přes GPRS/EDGE nebo USB rozhraní. Program kromě kompletních odeslaných a přijatých dat za celou relaci ukazuje také aktuální rychlost přenosu v grafické podobě.

Call firewall Call firewall Call firewall

Aplikace byla programována ve VisualStudio.net 2003 a ke svému běhu vyžaduje Compact Framework 1.0. To ale drtivou většinu dnešních uživatelů trápit nemusí, protože je CF 1.0 nedílnou součásti ROM u WM 2003 a výše.

Stahujte zde

Pocket Digital Clock
Autor: Ionized
Kategorie: Plugin pro obrazovku Dnes
Platforma: Pocket PC
Velikost: 50 kB

Standardní plugin Datum pro obrazovku Dnes je poměrně nevýrazný a tak je pro zjištění aktuálního času třeba více než jen letmého pohledu na displej vašeho komunikátoru. To ovšem nelze říci o Pocket Digital Clock, pluginu ve stylu HTC Home.

Call firewall Call firewall Pocket Digital Clock

Tato jednoduchá utilita ukazuje na Dnes aktuální čas v digitální segmentové a nepřehlédnutelné podobě. Kromě hodin a minut se dokonce odpočítávají i sekundy. Klepnutím na plugin se dostanete do režimu hodin a připomenutí, stejně jako u vestavěného pluginu.

Stahujte zdeNejčtenější

Tak bude vypadat letošní nejlevnější iPhone, zepředu připomíná desítku

Render chystaného LCD iPhonu s 6,1palcovým panelem ve společnosti menšího...

Uvedení nových iPhonů se blíží, jejich oficiální odhalení proběhne už za dva měsíce. Víme, že budou tři a alespoň z...

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....

Xiaomi pokračuje v dumpingových akcích. Redmi S2 bude za 300 korun

Nová prodejna mobilů v Olomouci přilákala stovky lidí

Agresivní marketing čínské značky v Česku pokračuje. Xiaomi otevírá třetí obchod a tradičně první den nabízí produkty s...

Novinka za 975 korun nahradí smartphone a nepotřebuje dotykový displej

JioPhone 2

Obyčejné mobily nejsou mrtvé. Právě naopak. Jestliže prodeje smartphonů stagnují, nebo na některých trzích dokonce...

Další z rubriky

Už přes ni vyhrožovali smrtí. Přesto je aplikace extrémně populární

Logo aplikace Sarahah

Vysoký nárůst popularity zaznamenala aplikace Sarahah, určená k posílání anonymních zpráv. Ačkoliv se v posledních...

Bez reklamy ani ránu. Bude už i na Facebook Messengeru v mobilu

Mobilní Messenger projde změnou, k nelibosti uživatelů v něm budou cílené...

Oblíbený mobilní kecálek se brzy promění. Facebook totiž do Messengeru po úspěšném testování implementuje cílené...

Za 23 korun vám aplikace fotku z iPhonu ukáže až za tři dny

Netradiční fotoaplikace Gudak vás donutí nad fotkami zase přemýšlet

Vnímání fotografie se za posledních pár let výrazně změnilo. Díky záznamovým médiím již totiž nemusíme přemýšlet nad...

Najdete na iDNES.cz