Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Stahujte zdarma: aplikace pro OS Symbian, které pod stanem nesmí chybět

aktualizováno 
Vyzkoušejte nové freeware aplikace pro váš chytrý telefon se Symbianem. Z důvodu blížících se letních prázdnin se dnes zaměříme na aplikace, které byste mohli na svých cestách zužitkovat.
Stahujte zdarma zajímavé aplikace pro Symbian S60

Stahujte zdarma zajímavé aplikace pro Symbian S60

Prim v dnešním přehledu hrají aplikace, které využijí zejména světoběžníci. Jde o World Time a předpověď počasí s názvem Mobile Weather. Dále vám nabídneme povedené barevné téma, které příjemně osvěží váš chytrý telefon. Přehled zakončíme simulací kapesní svítilny, která by neměla chybět v žádném programovém repertoáru Symbianového telefonu.

Light Effect
Kategorie:
témata
Velikost: 1,6 MB

Pokud vás již nebaví stále stejná úvodní obrazovka s okoukanými a již nezajímavými motivy, pak pro vás máme jednoduchý recept na změnu – vyzkoušejte velmi povedené barevné téma s názvem Light Effect. Po instalaci souboru navštivte menu Nástroje –Motivy a z nabídky zvolte Light Effect.

Light effect Light effect Light effect

Po chvilce načítání se prostředí telefonu změní takřka k nepoznání. Nové není jen pozadí, novou tvář dostaly i všechny ikonky. Samotné pozadí je vyvedeno velmi pěkně a i přes obsah pestrých barev nepůsobí nijak rušivě. Doporučujeme alespoň vyzkoušet.

Stahujte zde
 

World Time and temperature
Kategorie: cestování
Velikost: 250 kB

Cestujete často a rádi byste před odletem do vzdálené destinace věděli, jaké počasí vás v neznámých krajích uvítá? Pak zbystřete smysly. Právě popisovaná aplikace je totiž zřejmě to, co hledáte.

World Time World Time World Time

S její pomocí totiž budete mít odpovědi na uvedené otázky vždy jako na dlani. WT&T je flashová aplikace, která při přístupu k veřejné wi-fi síti, případně při aktivním datovém spojení aktualizuje informace v 16 světových městech napříč všemi časovými pásmy. Kromě aktuálního času se dozvíte teplotu, obrázkem je pak prezentováno aktuální počasí. Škoda jen, že města jsou nastavená napevno a tudíž není možné definovat (přidat) svá vlastní. Aplikace je určena pro telefony na Symbianu S60 3rd edition s QVGA displeji v režimu portrait (240 x 320 pix).

Stahujte zde

Mobile weather
Kategorie: cestování
Velikost: 700 kB

Hlavní turistická sezóna se blíží a pokud si i vy již dnes sepisujete seznam věcí, které nesmíte zapomenout přibalit, pak jej rozšiřte o aplikaci Mobile Weather. Do vašeho smartphonu se Symbianem se oněch 700 kB jistě vměstná a vy tak získáte spolehlivou kapesní rosničku.

Mobile Weather Mobile Weather Mobile Weather

Prvním úkonem po spuštění bude samozřejmě zadání nové destinace. Nejprve vyberete světadíl (jeho část) a následně stát a město. Následuje dialogové okno s výběrem datového přípojení (wi-fi, GRPS/EDGE). Po úspěšném navázání spojení se stáhnou všechna potřebná data, která pak vidíte v základním náhledu. Kromě aktuální teploty, času východu a západu slunce a rychlosti větru je vidět náhled počasí ještě na následující dva dny (včetně teplotního intervalu).

Mobile Weather Mobile Weather Mobile Weather

V nastavení lze měnit teplotní jednotku (stupně Celsia, Fahrenheita), defaultní přístupový bod a interval aktualizace dat (manuálně, 15, 30 minut, 1 nebo 2 hodiny). Mobile weather je určena pro všechny telefony s OS Symbian 60 3rd edition. 

Stahujte zde

Best Torch
Kategorie: kapesní svítilna
Velikost: 100 kB

Režim kapesní svítilny již není výsadou jen outdoor telefonů a díky aplikacím třetích stran lze v baterku proměnit i chytrý telefon. Pro Symbian S60 v tomto ohledu asi neexistuje vhodnější volby než aplikace s jednoduchým názvem Best Torch.

Best Torch Best Torch Best Torch

Stačí jen v menu programu nastavit aktivační klávesu, jejíž delším stiskem režim svítilnu zapnete a pak jen čekat na situaci, kdy vám svítilna v těle mobilního telefonu přijde vhod. A věřte, že život takových situací servíruje bohatě.

Stahujte zde
Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

Aplikace ukazovala otravující čísla. Data kradl antivir přímo z mobilů

Škodlivý kód Cooligan napadá zařízení s Androidem 4 a 5

Zajímavý model vymyslelo studio DU. Jedna jejich android aplikace ukazovala, kdo volá, včetně obtěžujících čísel...

Na aplikace alternativních taxi útočí virus. Pase po údajích ke kartám

Virus pro Android

Uživatelé mobilních aplikací alternativních taxi včetně aplikace Uber by měli být obezřetní. Ohrožuje je totiž nový...

Na dovolené se můžete seznámit i nespálit

Ilustrační snímek

Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k...

Najdete na iDNES.cz