Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Stahujte Weather: předpověď počasí snadno a zdarma

aktualizováno 
Aktualizované údaje o počasí bývají součástí nejen takřka každého uživatelského prostředí pro Windows Mobile komunikátory. S předpovědí počasí se setkáváme i ve formě modulů na obrazovku Dnes. Weather od společnosti VITO technologies je samostatnou aplikací k předpovědi počasí.

Weather: předpověď počasí od VITO tech | foto: blog.nixternal.com

Softwarová společnost VITO technologies se do povědomí uživatelů WM zařízení dostala především zásluhou série aplikací zaměřených na snadné ovládání telefonu prsty.

Setkat jste se tak již mohli se správcem kontaktů, prohlížečem obrázků nebo launcherem. Všem uvedeným aplikacím přitom byla integrována dotyková gesta pro skutečně pohodlné ovládání. Společným znakem přitom byla také nálepka „komerční“.

Poslední počin s názvem Weather je však všem uživatelům k dispozici zcela zdarma. Instalace programu není k vnitřní paměti telefonu nijak ohleduplná a ukousne celé 3 MB, což je vzhledem k jednostrannosti počinu poměrně dost.

Weather Weather Weather

Pokud jste již dříve vyzkoušeli uživatelské prostředí Winterface téhož výrobce, pak vám grafická podoba nové aplikace nebude nijak neznámá. Vše se tedy odehrává v onom černo-bílo-šedém stylu. Základem je samozřejmě přidání měst, ve kterých vás bude počasí zajímat, seznam sledovaných destinací přitom není nijak omezen. Výběr je opravdu široký a nezapomnělo se ani na několik českých měst. Po načtení měst automaticky dojde k připojení k internetu a stažení potřebných dat.

Weather

Samotná předpověď je oproti jiným specializovaným aplikacím chudá a zužuje se v podstatě jen na stav oblohy a teplotní interval. Počasí je přitom předpovídáno jen na jeden den dopředu. Mezi jednotlivými lokacemi snadno listujete tahy prstů po displeji. Weather se dále chlubí snadnou integrací do uživatelského prostředí Winteface.

Suma sumárum jde o použitelnou aplikaci, drtivá většina uživatelů dá ale přednost přehlednějšímu a informativně bohatšímu řešení, které nabízejí některé Today moduly. Doporučit můžeme třeba WeatherBug, který je určen pro WM zařízení i Apple iPhone. Weather je přitom určen jen pro Pocket PC.

Stahujte zde
Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Krásné mechanické chytré hodinky jsou i v menší variantě. Ale ta cena

Značka TAG Heuer představila zmenšenou variantu svých chytrých modulárních...

Švýcarská hodinářská značka TAG Heuer představila zmenšenou variantu chytrých hodinek Connected. Zatímco jejich první...

Další z rubriky

Na aplikace alternativních taxi útočí virus. Pase po údajích ke kartám

Virus pro Android

Uživatelé mobilních aplikací alternativních taxi včetně aplikace Uber by měli být obezřetní. Ohrožuje je totiž nový...

Ušetříte za mobilní data. Facebook vám ukáže bezplatnou wi-fi

Find Wifi funkce na Facebooku

V aplikaci sociální sítě Facebook se objevila nová užitečná funkce - dovede vás nasměrovat k nejbližší veřejné wi-fi...

Už přes ni vyhrožovali smrtí. Přesto je aplikace extrémně populární

Logo aplikace Sarahah

Vysoký nárůst popularity zaznamenala aplikace Sarahah, určená k posílání anonymních zpráv. Ačkoliv se v posledních...

Najdete na iDNES.cz