Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Slide2Play: hudební přehrávač ve stylu iPhone zdarma

aktualizováno 
OS Windows Mobile sice v základu nabízí multimediální přehrávač Media Player, jen málokterý uživatel se však s jeho schopnostmi spokojí. Dnešní doba si žádá přehrávač, který lze snadno ovládat prsty. Přesně takový je Slide2Play.
S2P: komfort iPodu nyní i pro Windows Mobile komunikátory

S2P: komfort iPodu nyní i pro Windows Mobile komunikátory

Pokud někde iPhone boduje daleko před Windows Mobile, pak je to jeho výborný multimediální přehrávač iPod. Ponechme teď stranou jeho chabou podporu video formátů, která ostatně u Media Playeru není lepší a soustřeďme se na něj jako na ryze hudební přehrávač.

Snadné a rychlé listování rozsáhlou diskografií, řazení dle jednotlivých interpretů, možnost své skladby hodnotit, automatické sestavení seznamu nejhranějších skladeb. To jsou největší přednosti přehrávače iPod. Nový počin s názvem S2P (Slide2Play) onen komfort poslechu muziky přináší na OS Windows Mobile. Aplikace je přitom určena pro všechna zařízení s dotykovými displeji na systému WM 5.0/6/6.1.

Stažený soubor dekomprimujte, CAB stáhněte do svého zařízení a aplikaci nainstalujte. Instalace si vyžádá necelých 500 kB paměťového prostoru.

S2P aneb iPod pro Windows Mobile

Po spuštění S2P automaticky zobrazí seznam všech nalezených MP3/WMA souborů v zařízení, mezi kterými můžete pohodlně listovat tažením prsty po displeji přesně ve stylu iPhone. Kromě toho můžete i procházet souborový systém zařízení.

S2P S2P

Filozofie ovládání je totožná, čemuž napovídá i takřka identické prostředí přehrávače. Máte-li u interpreta přiřazen i obal desky, pak bude během přehrávání zobrazen.

S2P S2P

Veškeré základní funkce můžete obhospodařovat hlavním ovládacím prvkem, kdy OK supluje tlačítko Play/Stop a směrovými šipkami regulujete hlasitost, respektive listujete mezi skladbami. K ovládání lze samozřejmě použít i dotykového displeje.

S2P S2P 

Jedinou nevýhodou je tak HW náročnost tohoto přehrávače, kdy má s rychlým překreslováním problémy i HTC Kaiser, jehož výkon degraduje onen grafický čip. Na Samsungu i780 je vše velmi rychlé, bohužel si přehrávač se čtvercovým rozlišením 320 x 320 pix příliš nerozumí. Zobrazení je sice regulerní, ale některá tlačítka na dotyk nereagují.

Suma sumárum

Slide2Play je velmi dobře napsaná aplikace, která se díky komfortnímu ovládání může stát velice oblíbenou. Dosud velmi rozšířený multimediální TCPMP ztrácí zejména svou až příliš textovou podobou bez slušivých grafických prvků. Rovněž ovládání není tolik pohodlné. Pokud se v budoucnu dočkáme integrace video přehrávače s širokou podporou kodeků, pak již asi nenajdeme nic, co bychom mohli S2P vyčítat.

Stahujte zdeNejčtenější

Google posílá vzkaz Evropské komisi. Takhle se bude bránit

Protikartelová komisařka Margrethe Vestagerová.

Google se s obří pokutou od Evropské komise nehodlá smířit. Firma se proti ní odvolá a chce Komisi dokázat, že systém...

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Jeden z nejočekávanějších mobilů roku. Nokia 8110 je chytrá jen trochu

Nokia 8110 4G

Retro model Nokia 8110 4G je možná jedním z nejočekávanějších mobilů letošního roku. V Česku se začal prodávat počátkem...

Ten určitě neznáte. Toto je úplně první dotykový mobil v Evropě

Alcatel One Touch Com a Sharp MC-G1

Před dvaceti lety se na trh dostal jedinečný mobilní telefon. Alcatel One Touch Com byl jedním z prvních přístrojů s...

Další z rubriky

Aplikace ukazovala otravující čísla. Data kradl antivir přímo z mobilů

Škodlivý kód Cooligan napadá zařízení s Androidem 4 a 5

Zajímavý model vymyslelo studio DU. Jedna jejich android aplikace ukazovala, kdo volá, včetně obtěžujících čísel...

Bez reklamy ani ránu. Bude už i na Facebook Messengeru v mobilu

Mobilní Messenger projde změnou, k nelibosti uživatelů v něm budou cílené...

Oblíbený mobilní kecálek se brzy promění. Facebook totiž do Messengeru po úspěšném testování implementuje cílené...

Už přes ni vyhrožovali smrtí. Přesto je aplikace extrémně populární

Logo aplikace Sarahah

Vysoký nárůst popularity zaznamenala aplikace Sarahah, určená k posílání anonymních zpráv. Ačkoliv se v posledních...

Najdete na iDNES.cz