Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Slide2Play: hudební přehrávač ve stylu iPhone zdarma

aktualizováno 
OS Windows Mobile sice v základu nabízí multimediální přehrávač Media Player, jen málokterý uživatel se však s jeho schopnostmi spokojí. Dnešní doba si žádá přehrávač, který lze snadno ovládat prsty. Přesně takový je Slide2Play.
S2P: komfort iPodu nyní i pro Windows Mobile komunikátory

S2P: komfort iPodu nyní i pro Windows Mobile komunikátory

Pokud někde iPhone boduje daleko před Windows Mobile, pak je to jeho výborný multimediální přehrávač iPod. Ponechme teď stranou jeho chabou podporu video formátů, která ostatně u Media Playeru není lepší a soustřeďme se na něj jako na ryze hudební přehrávač.

Snadné a rychlé listování rozsáhlou diskografií, řazení dle jednotlivých interpretů, možnost své skladby hodnotit, automatické sestavení seznamu nejhranějších skladeb. To jsou největší přednosti přehrávače iPod. Nový počin s názvem S2P (Slide2Play) onen komfort poslechu muziky přináší na OS Windows Mobile. Aplikace je přitom určena pro všechna zařízení s dotykovými displeji na systému WM 5.0/6/6.1.

Stažený soubor dekomprimujte, CAB stáhněte do svého zařízení a aplikaci nainstalujte. Instalace si vyžádá necelých 500 kB paměťového prostoru.

S2P aneb iPod pro Windows Mobile

Po spuštění S2P automaticky zobrazí seznam všech nalezených MP3/WMA souborů v zařízení, mezi kterými můžete pohodlně listovat tažením prsty po displeji přesně ve stylu iPhone. Kromě toho můžete i procházet souborový systém zařízení.

S2P S2P

Filozofie ovládání je totožná, čemuž napovídá i takřka identické prostředí přehrávače. Máte-li u interpreta přiřazen i obal desky, pak bude během přehrávání zobrazen.

S2P S2P

Veškeré základní funkce můžete obhospodařovat hlavním ovládacím prvkem, kdy OK supluje tlačítko Play/Stop a směrovými šipkami regulujete hlasitost, respektive listujete mezi skladbami. K ovládání lze samozřejmě použít i dotykového displeje.

S2P S2P 

Jedinou nevýhodou je tak HW náročnost tohoto přehrávače, kdy má s rychlým překreslováním problémy i HTC Kaiser, jehož výkon degraduje onen grafický čip. Na Samsungu i780 je vše velmi rychlé, bohužel si přehrávač se čtvercovým rozlišením 320 x 320 pix příliš nerozumí. Zobrazení je sice regulerní, ale některá tlačítka na dotyk nereagují.

Suma sumárum

Slide2Play je velmi dobře napsaná aplikace, která se díky komfortnímu ovládání může stát velice oblíbenou. Dosud velmi rozšířený multimediální TCPMP ztrácí zejména svou až příliš textovou podobou bez slušivých grafických prvků. Rovněž ovládání není tolik pohodlné. Pokud se v budoucnu dočkáme integrace video přehrávače s širokou podporou kodeků, pak již asi nenajdeme nic, co bychom mohli S2P vyčítat.

Stahujte zde
Nejčtenější

Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

T-Mobile Hotel Růženka

Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone kouzlí s neomezeným tarifem. Nestojí ani 500 korun

Vodafone nabízí ve svém e-shopu speciální neomezený tarif.

Pokud jste si chtěli pořídit neomezený tarif od Vodafonu, museli jste dosud počítat s měsíčním poplatkem ve výši...

Vše, co od smartphonu očekáváte, jen za 6 000. Test Honor 9 Lite

Honor 9 Lite

Honor 9 Lite je žhavou novinkou na českém trhu a také je potenciálním prodejním hitem. Smartphone s moderními funkcemi...

Huawei nehraje fér. Neprodávaná novinka má přes sto falešných recenzí

Huawei Mate 10 Pro

Huawei se snaží protlačit na obrovský americký trh. Ovšem proti jsou operátoři. Ve volném prodeji pak čínský gigant...

Další z rubriky

S těmito aplikacemi se o dovolené neztratíte. Najdou let i levný hotel

Ilustrační snímek

Místo slovníku, mapy a průvodce už řada lidí vyráží na dovolenou na neznámé místo jen se svým telefonem. V mnoha...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Bez reklamy ani ránu. Bude už i na Facebook Messengeru v mobilu

Mobilní Messenger projde změnou, k nelibosti uživatelů v něm budou cílené...

Oblíbený mobilní kecálek se brzy promění. Facebook totiž do Messengeru po úspěšném testování implementuje cílené...

The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata
The Baby Gang: Když se vám narodí dvojčata

Představte si, že jste mladý pár, rozhodnete se pro miminko a narodí se vám dcerka. Po chvíli se shodnete, že by malá měla mít sourozence, ale namísto jednoho jí dopřejete hned tři. A všechny tři narázNajdete na iDNES.cz