S Vodafonem na festivalu ve Varech ušetříte

aktualizováno  7. července 15:59
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Jedním z partnerů festivalu je i Vodafone a jeho zákazníci získají ještě něco navíc, aby si mohli festival užít naplno.

Karlovy Vary jsou plné Vodafonu. - Vodafone je i letos jedním z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. | foto: Jan Lodl, Mobil.iDNES.cz

Loni vystřídal Vodafone O2 na pozici jednoho z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Zákazníci Vodafonu mohou i docela slušně ušetřit. Vary jsou totiž plné Vodafonu a s trochou štěstí je nemusí dva dny na festivalu stát ani korunu za dopravu či ubytování.

Karlovy Vary jsou plné Vodafone

Vodafone totiž organizuje dopravu z Prahy do Karlových Varů a zpět. Autobusy odjíždějí z Prahy Dejvic čtyřikrát denně, první spoj vyráží v 7:30, poslední z Karlových Varů ve 20:30. Kdyby náhodou jeden den na filmovém festivalu nestačil, nabídl Vodafone svým zákazníkům zdarma i dva dny ubytování v hotelu.

MFF Karlovy Vary

Rezervace jsou už sice zcela rozebrány, ale ještě máte šanci – rezervace totiž platí jen do 20:00 příslušného dne a pak jsou volné ubytovací kapacity nabídnuty jako Last Minute ubytování. Navíc na specializovaných stránkách www.varyjinak.cz běží i inzerce volných míst ode všech, kteří z nějakého důvodu svou rezervaci nemohou využít (nebo ji využijí jen částečně).

V samotných Karlových Varech nemusíte trávit čas jen na filmových projekcích. Zákazníci Vodafonu mohou využít projížďky v kočáře taženém koňmi zdarma. Stanoviště kočárů se nachází u hlavní pošty, na Divadelním náměstí a před Lázněmi III. Projížďky probíhají na trase Thermal – Pupp a zpátky.

Karlovy Vary jsou plné Vodafone

Fanoušky muziky možná zláká Vodafone Fér Klub, který zabral Lázně I, stojící hned proti jedné z hlavních festivalových scén – grandhotelu Pupp. Běžní návštěvníci platí vstupné 200 Kč, zákazníci Vodafonu a držitelé festivalových pasů zaplatí o 50 Kč méně. V klubu zahraje na dvou scénách každý večer několik hudebních skupin. Ve Varech navíc lze potkat pojízdný stánek s pizzou, přičemž všichni, kteří se prokážou logem Vodafonu na telefonu, mají jednu pizzu zdarma.

Karlovy Vary jsou plné Vodafone

Pro všechny, kteří ještě zákazníky Vodafonu nejsou, existuje záchrana. Pokud po dobu trvání filmového festivalu, tedy v období  od 4. 7. do 12. 7. 2008, v některé z karlovarských prodejen pořídíte předplacenou Vodafone divokou nebo nabitou kartu ze speciální edice a dobijete ji (nejpozději do půl roku) alespoň 200 korunami, získáte dalších 100 Kč jako bonus. Navíc můžete přímo v prodejně vyplnit kontaktní formulář a odpovědět na soutěžní otázku. Každý padesátý zákazník se správnou odpovědí vyhraje mobil – ve hře je celkem 18 Sony Ericssonů W350i a 18 telefonů Vodafone 527.

Autor:


Nejčtenější

Huawei Mate 20 Pro může být nový král smartphonů. Nechybí mu vůbec nic

Huawei Mate20 Pro

Špičkový Huawei Mate 20 Pro se stal jedním z nejvybavenějších smartphonů na trhu. Jak jsme si mohli již krátce...

Nedívejte se na zabavené iPhony, zablokují se, radí odborníci policistům

iPhone XS Max

Podle instrukcí forenzní firmy Elcomsoft pro americkou policii je vhodné, aby se policisté nedívali zpříma na nové...Na českém trhu se objeví nová značka smartphonů, budou líbivé a levné

Smartphone UMIDIGI Z2

Na český trh zavítá nová značka UMIDIGI, která nabídne hned tři levnější smartphony. Budou mít zajímavou výbavu i...

Megapřehled: srovnali jsme nový iPhone XS Max s hlavními rivaly

iPhone XS Max

Apple s novou generací iPhonů opět přepisuje cenové zvyklosti, za vrcholné verze dáte přes čtyřicet tisíc korun....

Nové Apple Watch popletla změna času. Zůstaly viset ve smyčce

Apple Watch Series 4 v Austrálii popletla změna času

Austrálie v uplynulém víkendu přešla na letní čas, což obyvatele kontinentu oloupilo o hodinu spánku. To však nebyla...

Další z rubriky

Širokoúhlý fotoaparát je nový trend. Mají ho všechny důležité novinky

Huawei Mate20 Pro

Trend duálních či početnější sestavy fotoaparátů je u chytrých telefonů nezadržitelný. Za pozornost ovšem stojí, že...

Rande, zásnuby i rozchod. To vše mladí řeší přes mobil, ukázal průzkum

Láska v době mobilní

Se smartphonem usínáme a je často i tím prvním, co hned po probuzení hledáme. Usnadňuje nám pracovní i osobní život....

Hardware nic moc, ale Pixely od Googlu ukazují sílu softwaru

Google Pixel 3

Po hardwarové stránce nepřináší modely Pixel 3 vlastně nic nového. Kromě výkonnějšího procesoru je výbava téměř stejná...Najdete na iDNES.cz