Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


S Eurotelem v září můžete ušetřit

  8:00aktualizováno  8:00
S novým školním rokem přichází Eurotel s nabídkou různých soutěží a zvýhodněných akcí, které mají přilákat nové zákazníky a udržet ty staré. Využijete toho?

Hra s Mobilním průvodcem o cestovatelské ceny

Skútr Peugeot, telefony Nokia a další ceny připravili Eurotel a Nokia do soutěže s Mobilním průvodcem. Pro získání některé z cen stačí uhodnout, kolik zákazníků využije službu Mobilní průvodce na portálu Juice v pátek 14. září. Herní formulář najdete na internetových stránkách Juice (www.mobiljuice.cz), dále budou formuláře k dispozici v 5 městech (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň) u automobilových hlídek Mobilního průvodce.

V druhé hře, která probíhá v týdnu od 27. do 31. srpna, získá ve stopovací hře v 5 městech celkem 50 šťastných výherců dárky od společností Eurotel a Nokia. Stačí jen pozorně poslouchat kolem 16 hodiny rádio ve svém městě (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň) a po odvysílaném upozornění co nejrychleji najít pomocí služby Mobilní průvodce na portále Juice skrytou automobilovou hlídku. Prvních deset, kteří budou nejrychlejší a budou znát heslo uvedené v Mobilním průvodci, si odnesou výhru – Go kupóny v hodnotě až 1000 Kč, hodinky, batohy a další ceny. Kromě výhry každý zájemce získá kupón k soutěži o skútr Peugeot. Pokud jste celý žhavý soutěžit s Juicem, podívejte se na www.mobiljuice.cz.

Go sada za korunu

Každý, kdo si do 30. září 2001 koupí sadu Go Chat s telefonem Nokia 3310 a Go SIM kartou přednabitou na 500 Kč, dostane navíc sadu Go Bonus s telefonem Motorola T 180 za cenu 1 Kč. V rámci této nabídky bude sada Go Bonus obsahovat SIM kartu přednabitou na 150 Kč.

Eurotel Asistent 1188 se naučil další drobnosti

Od 1. září 2001 dochází k dalšímu rozšíření nabízených operátorských služeb Eurotel Asistent. Nově mají operátoři služby Eurotel Asistent k dispozici službu Mobilní průvodce, takže zákazníkům mohou pomoci při vyhledávání nejbližšího bankomatu, benzínové pumpy, autoservisu, nebo nejbližší nemocnice. Kromě toho přibudou ještě tyto služby:
 • informace o jízdních řádech MHD ve vybraných městech
 • informace o telefonních číslech zdravotnických služeb
 • taxi – možnost objednání vozu taxi služby

  S Fischerem a Eurotelem máte Philips Azalis korunu

  Každý zákazník, který si do 31. října 2001 koupí letecký zájezd u CK Fischer a zaplatí plnou cenu zájezdu nebo zálohu, má možnost využít speciální nabídku a ve vybraných značkových prodejnách Eurotel si v době do 30. listopadu 2001 zakoupit mobilní telefon Philips Azalis 288 s aktivací, to vše za 1,- Kč včetně DPH. Žádost o poskytování telekomunikačních služeb musí být podána do listopadu 2001, aktivace musí proběhnout nejpozději do 10.prosince 2001.

  Předplatné na levný mobilní telefon

  Do 10. října 2001 běží společná akce Eurotelu se společností VLTAVA – LABE – PRESS, vydavatelem regionálních deníků. Při objednání minimálně půlročního předplatného některého z deníků vydávaných společností V-L-P, má nárok na jeden z telefonů Motorola T180 nebo Alcatel One Touch 303 za 1 Kč včetně aktivačního poplatku společně s uzavřením smlouvy na požívání služeb Eurotelu po dobu 24 měsíců. Předplatitelé se prokáží na značkové prodejně ústřižkem složenky o zaplacení předplatného.
 • Autor:  Nejčtenější

  Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

  Trojice iPhonů pro rok 2018

  Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

  Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

  T-Mobile Hotel Růženka

  Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...  Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

  Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

  Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...

  Vodafone kouzlí s neomezeným tarifem. Nestojí ani 500 korun

  Vodafone nabízí ve svém e-shopu speciální neomezený tarif.

  Pokud jste si chtěli pořídit neomezený tarif od Vodafonu, museli jste dosud počítat s měsíčním poplatkem ve výši...

  Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

  (Ilustrační snímek)

  Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

  Další z rubriky

  T-Mobile začne rozdávat slevy až 25 % a k tomu přidá 10 až 15 GB dat

  T-Mobile Magenta 1

  T-Mobile spustí novou službu Magenta 1. Je to jakási varianta rodinných tarifů, ale v principu funguje úplně jinak a...

  LTE síť pro Internet v letadlech už funguje. Stanice jsou i v Česku

  Mobilní LTE síť pro letadla EAN

  V prvním pololetí letošního roku začne v celé Evropě fungovat mobilní síť pro letadla. Kombinuje pozemní stanice se...

  Patnáct let dávají T-Mobilu a Vodafonu pokuty, soud je pokaždé zruší

  Apple prodal méně iPhonů ale měl rekordní zisk

  Krajský soud v Brně opět zrušil pokuty za údajnou kartelovou dohodu mezi T-Mobilem a Vodafonem. Případ se táhne už 15...  Najdete na iDNES.cz