Pošlete nám fotku rozbitého displeje a vyhrajte výborné samsungy

Soutěž   18:09aktualizováno  7. prosince 21:09
Máme pro vás atraktivní nabídku. Pokud máte na telefonu rozbitý displej, nebo ho máte jinak viditelně mechanicky poškozený, tak nám pošlete jeho fotografii a my pro tři z vás máme Samsungy Galaxy A7.

rozbitý telefon | foto: Ondřej Martinů, Mobil.iDNES.cz

Rozbitý displej je asi nejčastější příčina, proč smarpthone přestane fungovat. U moderních smartphonů není oprava obvykle levná. Displeje totiž často tvoří jeden celek s další elektronikou a částí konstrukce telefonu. 

Proto se vyplatí s telefonem zacházet opatrně a ideálně ho chránit nějakým typem pouzdra nebo ochranné fólie na displej. Ovšem ani to občas poškození displeje nezabrání. Displeje kryjí tvrzená skla, která jsou sice velmi odolná proti poškrábání, ale zároveň jsou poměrně křehká. Především když se podaří, aby telefon spadl displejem na nějaký ostrý předmět.

Displeji můžete věnovat i virtuální ochranu. Třeba takovou, jakou nabízí služba Samsung Care+. V jejím rámci získá zákazník pojištění, které v případě náhodného rozbití displeje, nebo jiného náhodného poškození, zaplatí jeho opravu.

Jenže pokud už máte displej rozbitý, tak vám tato informace sama o sobě displej neopraví. Ale pomůžeme vám my s partnerem soutěže Samsungem. Pokud máte na telefonu rozbitý displej, nebo máte přístroj jinak viditelně mechanicky poškozený, pošlete nám jeho fotografii. Pro tři z vás máme výborný smartphone Samsung Galaxy A7, který má tři objektivy hlavního fotoaparátu. Kompletní pravidla soutěže najdete zde.

Fotky rozbitých displejů posílejte na adresu soutez.mobil@idnes.cz

Fotografie posílejte od 29.11. do 12.12. 2018, výherce vyhlásíme na www.iDNES.cz 17.12. 2018

Kdo se chce vyhnout nákladům za opravu poškozeného smartphonu, může si do 30 dnů od nákupu telefonu pořídit pojistku. U top modelů Samsungu se služba jmenuje Samsung Care+ a je určena pro modely řady S (S7 a novější) a Note (modely 8 a 9).

Pojistka se uzavírá na dva roky a platí se buď měsíčně (159 korun), a nebo najednou na celou dobu platnosti, pak je to se slevou. Službu Samsung připravil s pojišťovnou Allianz Global Assistance Europe a garantuje dvě opravy po dobu trvání pojistky, třeba rozbitého displeje, ale i další poškození, třeba vniknutí kapaliny. Případnou opravu zajistí autorizované servisy Samsungu s pomocí originálních dílů. 

Spoluúčast je v případě pojistné události 1 990 korun. Tuto částku hradí majitel rozbitého telefonu přímo u servisního partnera při fyzické opravě. Bude-li pojištěné zařízení po uznání pojistného plnění označeno za z ekonomických důvodů neopravitelné, bude zákazníkovi vyměněno za nové (repasované) stejného modelu či za nejbližší alternativu obdobných technických parametrů. Zbývající doba pojištění se v takovém případě převede na nové zařízení.

Výměna displeje u špičkových smartphonů není jednoduchá. I když je poškozené jen sklo, musí se měnit celá přední část smarptohnu. Navíc jsou k opravě potřeba speciální přístroje.

S7 a S8 úvodní fotka
Samsung Galaxy S8 a S7
Samsung Galaxy S8 a S7
Autor:

Nejčtenější

Máte smartphone se starým Androidem? Google vás odstřihne od aplikací

Samsung Galaxy S II s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich

Sedm let staré verzi operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich končí oficiální podpora. Telefony, které stále...

Pošlete nám fotku rozbitého displeje a vyhrajte výborné samsungy

rozbitý telefon

Máme pro vás atraktivní nabídku. Pokud máte na telefonu rozbitý displej, nebo ho máte jinak viditelně mechanicky...

Samsung zuří. Klíčové patenty skládacího smartphonu mu měli prodat do Číny

Rozkládací smartphone Samsung

Vypadalo to, že Samsung bude mít se skládacími smartphony technologický náskok. Jenže teď mu hrozí, že čínská...

Porazí Huawei poprvé iPhony a Samsungy? Rozhodněte Mobil roku

Mobil roku 2018

O nejlepším smartphonu roku 2018 rozhodují čtenáři Mobil.iDNES.cz v 21. ročníku ankety Mobil roku. Vyhrát můžete jeden...

Samsung má chystat monstrum. S10 bude mít šest foťáků a keramická záda

Rendry Samsungu Galaxy S10 Plus

Samsung finišuje s vývojem své prémiové řady Galaxy S10, k vidění by totiž mohla být už zkraje příštího roku. Celá řada...

Další z rubriky

Internet se hádá. Je toto skutečně Samsung S10?

Je toto Samsung Galaxy S10?

Velkou debatu mezi populárními „únikáři“ rozpoutaly čerstvé obrázky údajné podoby modelu Samsung Galaxy S10. Nad...

Test nejlevnějších letošních samsungů J4+ a J6+. V akci výborná koupě

Samsung Galaxy J4+ a Samsung Galaxy J6+

Sourozenecké duo Galaxy J4+ a J6+ se může zdát skoro nerozeznatelné, rozdílů je tu však poměrně dost. Vzhledem k tomu,...

Tento procesor bude pohánět nejlepší Samsungy. Zvládne i 8K video

Samsung Exynos 9820

V laboratořích Samsungu vedle stále častěji skloňovaného zahnutého smartphonu finišují i novou řadu Galaxy S10, jež...

Najdete na iDNES.cz