Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Redakce Mobil.cz vám přeje vše nejlepší

aktualizováno 
Vážení čtenáři, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za Vaši celoroční přízeň a spolupráci a popřáli Vám šťastné a veselé Vánoci a co nejlepší Nový rok. Rádi bychom Vás také informovali o tom, jak bude vycházet Mobil.cz na přelomu roku.

Vážení čtenáři, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za Vaši celoroční přízeň a spolupráci. Víme, že jsme občas zkoušeli Vaši trpělivost a že ne všemi články jsme se trefili do Vašeho vkusu, ale přesto nám zůstáváte věrní a podle statistik návštěvnosti nás čtete stále více – za to Vám děkujeme. Děkujeme Vám také za všechny Vaše podněty a připomínky. Možná máte pocit, že bychom něco mohli realizovat rychleji, ale všechno má svůj čas – Vaše e-maily rozhodně v koši nekončí.

Přejeme Vám, abyste se na Mobil.cz setkávali s články, které se Vám líbí, které Vás baví, a se službami, které se Vám budou hodit. Rádi bychom Vám popřáli i šťastné, veselé a pohodové Vánoce. To bohužel nedokážeme ovlivnit, na rozdíl od zmiňovaných článků a služeb, u kterých se budeme opravdu snažit o to, abyste k nám měli co nejméně výtek. Rádi bychom Vám také popřáli co nejúspěšnější a bezproblémový rok 2003. Ať se Vám daří vše, o co se pokusíte.

Rok 2002 by se dal nazvat i rokem kultivace ve vztahu firem k zákazníkům – alespoň v telekomunikacích. I když se tím tak trochu připravujeme o témata, doufáme, že letos tento trend bude pokračovat a že budete mít stále méně důvodů si na svého operátora (pevného i mobilního) stěžovat. Současně doufáme, že se prosadí některé technologie do praktického života. Bluetooth, WiFi – to vše nám usnadní život. Oklikou se vrací i odepisované GPRS – bez něj bychom si asi MMS nedokázali představit.

Ještě předloni se mluvilo o technologiích; příští rok se už naplno budeme bavit o službách. Rok 2003 by měl být v mobilních komunikacích zábavnější a barevnější. Pevné telekomunikace čeká boom rychlejších a dostupnějších interaktivních služeb. Doufáme – a přejeme Vám – aby nezůstalo jen u těchto řečí a skutečně tomu tak bylo.

Jak bude vycházet Mobil.cz v příštích dnech?

Již dnes, v pondělí 23. prosince, jste si mohli všimnout, že vydání Mobil.cz je oproti standardnímu stavu zredukováno. V podobném svátečním režimu budeme vycházet i v následujících dvou týdnech. Můžeme Vám slíbit, že až do pátku 3. ledna zde najdete nejméně dva hlavní články. Standardní provoz (čtyři články a telekonom) obnovíme v pondělí 6. ledna. Ve dnech státních svátků (24., 25., 26. prosince a 1. ledna) Mobil.cz nevychází. Domníváme se, že je lepší přinést menší množství článků s vyšší kvalitou než se za každou cenu snažit zaplnit vydání.

Samozřejmě se v případě žhavých aktualit můžete těšit na články i v době volna nebo nad plánovaný rozsah vydání. Už teď víme, že výjimkou bude 1. leden, kdy vyjde první stručný článek shrnující chování mobilních sítí na přelomu roku. Po celou dobu těchto dvou týdnů budou otevřená dvě nová diskusní fóra a ještě tento týden vyhlásíme novou čtenářskou soutěž. Mobil.cz tedy rozhodně spát nebude.

Autor:


Nejčtenější

Nové iPhony XS budou stát až 43 500 korun. Do Česka dorazí 29. září

Matura Jan: Online #7043

Apple na akci Apple Keynote 2018 představil tři nové iPhony. Nástupce modelu X se jmenuje XS, zvětšená varianta pak XS...

To si ještě nikdo nedovolil, nejlepší iPhone je za neuvěřitelnou sumu

iPhone XS/XS Max

S nadsázkou, na nejlepší provedení nových iPhonů X bude potřeba hypotéka. Apple nový top model XS Max s 512 GB paměti ...



Apple má tři nové iPhony. Podporují dvě SIM, ale v Česku to nefunguje

iPhone XS/XS Max

Apple letos představil tři nové iPhony, které navazují na loňský model X. Úplně nových smartphonů od Applu se ovšem...

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

T-Mobile přidává k tarifům data navíc. Na prodejně ovšem nepochodíte

T- Mobile.

Není pochyb, že se boj o zákazníky z hlasových služeb přesunul do oblasti mobilních dat. Potvrzuje to i aktuální akční...

Další z rubriky

Pozor na neférovou nabídku tarifu, varoval ČTÚ. Může jít o podvod

Tarif 375

Neomezené volání i SMS a 2,5 GB dat až pro čtyři uživatele od 375 korun měsíčně. Na takovou nabídku lákal web...

Češi nejsou spokojení s cenami tarifů, ale do změny operátora se nehrnou

Ilustrační snímek

Považují Češi cenovou politiku tuzemských operátorů za přijatelnou? Co je případně vede ke změně poskytovatele?...

Zázračný tarif od nich nedostanete. Vyzkoušeli jsme srovnávače tarifů

Tarifomat láká na nabídku na míru

Tarifní kalkulačky slouží především ke srovnání mobilních tarifů, lákají ovšem i na neveřejné tarify. V současnosti...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz