Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pohodlný hardreset, evidence knih či křížovky na PDA (Palmare Freeware 108)

aktualizováno  1. ledna 0001 
Osm programů z naší freewarové rubriky čeká na vaše stažení. Můžete si přečíst o aplikaci BatteryTimePlus, která přidá do Today obrazovky monitorovací funkce. S programem Speedy si změříte výkon svého Palmu, Fuel Record pomůže s evidencí čerpání benzínu.

Pokud patříte mezi fanoušky programů, za které nemusíte platit, zveme vás na další procházku z této softwarové kategorie. Na vaše kapesní počítače míří osm programů ze světa PDA freeware.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení.

POCKET PC  

HardReset for Pocket PC v1.1

Název programu HardReset plně vypovídá o jeho využití. Po spuštění aplikace jste dotázáni, zda opravdu chcete provést tvrdý reset pomocí softwaru. Pokud ano, budou smazána všechna data a soubory v PocketPC zařízení. Program pracuje s ARM PPC procesory a v paměti zabere pouhých 5 kilobajtů.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Blimkeys v1.1.0.1

Blimkeys je softwarová klávesnice, pomocí které můžete vkládat do PDA s Pocket PC text podobně, jako je tomu u mobilních telefonů. Klávesnice Blimkeys je rozdělena obdobně a koncipována tak, aby šlo znaky zadávat prsty jedné ruky. Metoda vkládání textu je poměrně rychlá, je však nutné si na ni chvíli zvykat a také se smířit s tím, že budete muset v případě jejího užívání často utírat displej kapesního počítače.
Nová verze se dočkala kompletního přepsání, uživatel nyní může přidávat vlastní znaky, přibyla podpora pro další jazyky a několik dalších funkcí.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

BatteryTimePlus

BatteryTimePlus je jednoduchý plug-in do Today obrazovky PocketPC zařízení. Po nainstalování přibude na ploše procentuelní ukazatel stavu baterie a paměti. Program je schopen zobrazit také zbývající čas výdrže baterie v hodinách a minutách. Po připojení nabíječky je tento údaj vynulován.

PalmareFreeware

Stahujte zde

Booklib v1.27

Velmi pohodlný program na evidenci knih. Knížky nejen eviduje, má i velmi dobré vyhledávání a mnoho dalších informací.
Nová verze podporuje například import CSV souborů.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

PALM OS

Speedy v4.1

Jestli si chcete ověřit, jak rychlý je váš PalmOS handheld v porovnání s ostatními typy, můžete využít služeb aplikace Speedy, která změří rychlost vašeho PDA velmi rychle a výsledky zobrazí v přehledných pruhových grafech. Nová verze přináší podporu například pro Treo 650 či Tungsten T5.

novinky

Stahujte zde 

Crossword by Mobia v1.7

Pokud se neobejdete bez křížovek, můžete je nyní luštit i na svém Palmu s programem Crossword. Spolu s ním obdržíte dvě křížovky, další si můžete ve formátu PDB stáhnout. Program dovolí dosazování písmen jako u klasických křížovek, tedy horizontálně i vertikálně. Umožňuje zobrazení všech slov ze křížovky a počet potřebných písmen pro odpověď, nastavit lze i barvy podle vašeho vkusu a další možnosti.

novinky

Stahujte zde 

Fuel Record v1.0

S programem Fuel Record si můžete evidovat, kdy jste čerpali pro svůj vůz pohonné hmoty. Do databáze stačí zadat stav najetých kilometrů, cenu PHM a množství. Díky tomu si můžete následně lehce spočítat například průměrnou spotřebu vašeho automobilu.

novinky

Stahujte zde 

Lexi v3.5

Další produkt typu "flashcard" na memorování či procvičování slovíček, frází a otázek. Databáze můžete editovat přímo v handheldu, nebo použít desktopový Lexi Creator pro Windows. Nová verze Lexi má vylepšenou podporu ukládání, přibyla možnost sledování statistik výuky či kvízu a několik dalších vylepšení tohoto užitečného programu. Celkově doznala aplikace většího zrychlení, ve srovnání s předchozími verzemi.  

novinky

Stahujte zde Témata: Palm, CSV, freeware, Kvíz, software

Nejčtenější

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

Konkurence se trefuje do „předražených“ nových iPhonů

Všechny tyto produkty Xiaomi stojí stejně, jako nový model iPhone XR

Na vysoké ceny novinek od Applu reagovali konkurenti poněkud posměšnými nabídkami. Ukazují v nich, co všechno z jejich...Feministky kritizují nové iPhony. Jsou moc velké na ženskou ruku

iPhone XS/XS Max

Od doby, kdy Apple upustil od malých smartphonů, úhlopříčka nových modelů prudce narůstá. Nejnovější model ve verzi Max...

Toto je prapředek vašich smartphonů. První android slaví 10 let

T-Mobile G1

Prvnímu mobilnímu telefonu s operačním systémem Android je 10 let. Stroj známý jako T-Mobile G1 byl totiž představen...

Prohlédněte si nejlepší a nejdražší iPhone. Máme ho jako první

iPhone XS Max

Stejně jako v předchozích letech jsme se i letos vypravili do Německa, abychom mohli vyzkoušet nejnovější smartphone od...

Další z rubriky

Vyrážíte na dovolenou? Tyto aplikace by neměly chybět ve vašem mobilu

Ilustrační snímek

Mobilní aplikace jsou dnes v mnoha případech neodmyslitelným pomocníkem v celé řadě situací a letní cestování a...

Na aplikace alternativních taxi útočí virus. Pase po údajích ke kartám

Virus pro Android

Uživatelé mobilních aplikací alternativních taxi včetně aplikace Uber by měli být obezřetní. Ohrožuje je totiž nový...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Rozdáváme 100 kusů Baby Dove mycího gelu pro tělo i vlásky. Vyhrajte ho vy!
Rozdáváme 100 kusů Baby Dove mycího gelu pro tělo i vlásky. Vyhrajte ho vy!

Odborníci v Dove vytvořili řadu Baby Dove, která je určena pro jemnou péči o dětskou pokožku. Vyzkoušejte ji!

Najdete na iDNES.cz