Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pohodlný hardreset, evidence knih či křížovky na PDA (Palmare Freeware 108)

aktualizováno  1. ledna 0001 
Osm programů z naší freewarové rubriky čeká na vaše stažení. Můžete si přečíst o aplikaci BatteryTimePlus, která přidá do Today obrazovky monitorovací funkce. S programem Speedy si změříte výkon svého Palmu, Fuel Record pomůže s evidencí čerpání benzínu.

Pokud patříte mezi fanoušky programů, za které nemusíte platit, zveme vás na další procházku z této softwarové kategorie. Na vaše kapesní počítače míří osm programů ze světa PDA freeware.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení.

POCKET PC  

HardReset for Pocket PC v1.1

Název programu HardReset plně vypovídá o jeho využití. Po spuštění aplikace jste dotázáni, zda opravdu chcete provést tvrdý reset pomocí softwaru. Pokud ano, budou smazána všechna data a soubory v PocketPC zařízení. Program pracuje s ARM PPC procesory a v paměti zabere pouhých 5 kilobajtů.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Blimkeys v1.1.0.1

Blimkeys je softwarová klávesnice, pomocí které můžete vkládat do PDA s Pocket PC text podobně, jako je tomu u mobilních telefonů. Klávesnice Blimkeys je rozdělena obdobně a koncipována tak, aby šlo znaky zadávat prsty jedné ruky. Metoda vkládání textu je poměrně rychlá, je však nutné si na ni chvíli zvykat a také se smířit s tím, že budete muset v případě jejího užívání často utírat displej kapesního počítače.
Nová verze se dočkala kompletního přepsání, uživatel nyní může přidávat vlastní znaky, přibyla podpora pro další jazyky a několik dalších funkcí.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

BatteryTimePlus

BatteryTimePlus je jednoduchý plug-in do Today obrazovky PocketPC zařízení. Po nainstalování přibude na ploše procentuelní ukazatel stavu baterie a paměti. Program je schopen zobrazit také zbývající čas výdrže baterie v hodinách a minutách. Po připojení nabíječky je tento údaj vynulován.

PalmareFreeware

Stahujte zde

Booklib v1.27

Velmi pohodlný program na evidenci knih. Knížky nejen eviduje, má i velmi dobré vyhledávání a mnoho dalších informací.
Nová verze podporuje například import CSV souborů.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

PALM OS

Speedy v4.1

Jestli si chcete ověřit, jak rychlý je váš PalmOS handheld v porovnání s ostatními typy, můžete využít služeb aplikace Speedy, která změří rychlost vašeho PDA velmi rychle a výsledky zobrazí v přehledných pruhových grafech. Nová verze přináší podporu například pro Treo 650 či Tungsten T5.

novinky

Stahujte zde 

Crossword by Mobia v1.7

Pokud se neobejdete bez křížovek, můžete je nyní luštit i na svém Palmu s programem Crossword. Spolu s ním obdržíte dvě křížovky, další si můžete ve formátu PDB stáhnout. Program dovolí dosazování písmen jako u klasických křížovek, tedy horizontálně i vertikálně. Umožňuje zobrazení všech slov ze křížovky a počet potřebných písmen pro odpověď, nastavit lze i barvy podle vašeho vkusu a další možnosti.

novinky

Stahujte zde 

Fuel Record v1.0

S programem Fuel Record si můžete evidovat, kdy jste čerpali pro svůj vůz pohonné hmoty. Do databáze stačí zadat stav najetých kilometrů, cenu PHM a množství. Díky tomu si můžete následně lehce spočítat například průměrnou spotřebu vašeho automobilu.

novinky

Stahujte zde 

Lexi v3.5

Další produkt typu "flashcard" na memorování či procvičování slovíček, frází a otázek. Databáze můžete editovat přímo v handheldu, nebo použít desktopový Lexi Creator pro Windows. Nová verze Lexi má vylepšenou podporu ukládání, přibyla možnost sledování statistik výuky či kvízu a několik dalších vylepšení tohoto užitečného programu. Celkově doznala aplikace většího zrychlení, ve srovnání s předchozími verzemi.  

novinky

Stahujte zde Témata: Palm, CSV, freeware, Kvíz, software

Nejčtenější

Berte, dokud je. Mobil pro fajnšmekry po neúspěchu drasticky zlevnil

Essential PH-1

Keramické tělo, jeden z nejmodernějších procesorů, 128 GB vnitřní paměti a velký displej s tenkými rámečky a...

Konkurenci poprvé ukazuje záda, Huawei P20 Pro je nejlepší smartphone

Huawei P20 Pro

Čínský Huawei si dal letos na nových modelech řady P20 opravdu záležet. Model P20 Pro chce být tím nejlepším...Drsná metoda autoškoly, žáci museli položit své mobily na silnici

Neobvyklý způsob učení parkování v čínské autoškole

V čínské autoškole vymysleli originální způsob, jak naučit studenty velmi opatrně zaparkovat. Na čáry vyhrazené pro...

Američtí teenageři se mohou z iPhonů zbláznit. A zájem roste

iPhone 8 Plus v Drážďanech

Ve Spojených státech je mezi mladými uživateli smartphonů enormní zájem o iPhony - v současnosti je vlastní 82 procent...

Bezplatná služba Spotify u O2 končí. Zatrhl ji ČTÚ

Operátor O2 nabízí zákazníkům prémiový účet Spotify na tři měsíce zdarma

Od června 2016 umožňovalo O2 zákazníkům využívat službu Spotify zcela bezplatně. Podle Českého telekomunikační úřadu...

Další z rubriky

Aplikace ukazovala otravující čísla. Data kradl antivir přímo z mobilů

Škodlivý kód Cooligan napadá zařízení s Androidem 4 a 5

Zajímavý model vymyslelo studio DU. Jedna jejich android aplikace ukazovala, kdo volá, včetně obtěžujících čísel...

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...

Google loni zlikvidoval 700 tisíc aplikací

Mobilní aplikace

Z aplikačního obchodu Google Play bylo loni odstraněno 700 tisíc aplikací, většina zmizela prakticky ihned po umístění...Najdete na iDNES.cz