Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pije vám iPhone krev? Bavte se na jeho účet

aktualizováno 
Už vám leze tenhle zázrak od Applu na nervy a nejraději byste ho viděli rozdrcený na miliony kousíčků? I to se dá zařídit. Předtím se však podívejte na sbírku těch nejlepších vtipů a videí, jež si neberou servítky.

Pro někoho noční můra a pro jiného šance pobavit se na účet iPhonu. | foto: Michal Havryluk, Mobil

Máme pro vás kolekci třiceti obrázkových či kreslených vtipů na téma iPhone. Na internetu jsme nalezli i několik videí, která parodují nejen známé reklamy na tento malý zázrak.

iPhone umí všechno!

O této reklamě jsme zhruba už před rokem psali a iPhone je v ní ukazován skutečně v nevšedních situacích. Jinými slovy se jedná o potvrzení slov jeho zastánců, že tahle šikovná věcička od Applu znamená skutečnou revoluci v mobilních technologiích. Škoda, že u námi testovaného vzorku jsme se s předváděnými funkcemi nesetkali.

 

iPhone v mixéru

iPhone 3G - Polsko

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

Tom Dickson strká do mixéru skutečně všechno počínaje Rubikovou kostkou, ovladačem herní konzole Wii, volantem od závodní hry, dálkovým ovladačem až po figurku Chucka Norrise. Videa poté umisťuje na YouTube s výsledkem, jestli ta či ona věc přežila v mixéru. Teď přišel na řadu iPhone a vy se můžete přesvědčit, jestli obstojí v tomto náročném testu, nebo bude rozdrcen doslova na prach.

Nejdůležitější parametry iPhonu

I Am Rich - aplikace pro iPhone

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

Při uvedení iPhonu na americký trh běžela v televizi reklama, která postupně vyjmenovala nejdůležitější vlastnosti tohoto telefonu od výtečných hudebních funkcí až třeba po e-mail s podporou příloh a přímého zobrazování obrázků v textu. Zapomnělo se však na jednu podstatnou věc, kterou ukazuje až tato nová reklama.

Multitouch v akci

Červený iPhone 3G bude možná vánočním hitem

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

To, že iPhone nabízí prozatím jako jediný telefon na trhu technologii multitouch, ví snad každé malé dítě. Mnozí si jistě vyzkoušeli na vlastní kůži i přibližování a oddalování pohybem dvou prstů při prohlížení fotografií. Pokoušeli jste se však někdy přibližovat až za hranice normálně povolené tímto přístrojem?

Jediná nevýhoda

Dotykové ovládání iPhonu je příjemně jednoduché a zvládají ho i méně zkušení uživatelé. Jednou z nejdůležitějších předností je skutečnost, že nepotřebujete díky velkým ikonám a nabídkám pro pohyb v menu stylus. Jednu nevýhodu to však má a vy se o ní můžete přesvědčit v další parodii známé reklamy.

Hudba je základ

iPhone vtipy det

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

O tom, že se iPhone vyvinul ze svého staršího bratříčka iPodu, nemůže být vůbec sporu. Hudební funkce k němu zkrátka neodmyslitelně patří. O dalších jeho přednostech se můžete přesvědčit v netradičním hudebním klipu, který oblibu iPhonu povznáší na další úroveň.

Problémy s kukuřicí

iPhone vtipy det

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

iPhony vtipy iPhony vtipy iPhony vtipy

V polovině prázdnin jsme napsali článek o tom, zda si mobilním telefonem připravíte popcorn stejně jako v mikrovlnné troubě. Výsledek byl možná pro někoho velmi šokující a ještě více budete zřejmě překvapeni nyní. Všechno totiž nasvědčuje tomu, že hlavní příčinou problémů nebyly mobilní telefony, ale naopak samotný popcorn. A u toho rozhodně nesměl iPhone chybět!

Slečny s kladivy

Jako zlatý hřeb jsme pro vás nemohli přichystat nic jiného než test odolnosti iPhonu, kde je však už dopředu znám výsledek. Trojice mladých slečen si vzala iPhone skutečně do parády a ke svým hrátkám použily například baseballovou pálku a kriketovou hůl. Dobré dvě minuty skotačení s iPhonem začínají právě teď! Nechť je mu země lehká.
Nejčtenější

Operátoři řeší problém. Neomezené datové balíčky žerou omezená data

Neomezený balíček StreamOn T-Mobilu spotřebovává data ze základního tarifu

Pár dnů po spuštění neomezených balíčků T-Mobilu a Vodafonu zákazníci zjistili, že balíčky nefungují tak, jak by měly....

Zničte chytré hodinky pro děti, nabádají v Německu úřady

Abardeen KT01S

Německý telekomunikační úřad vyzval veřejnost, aby byly všechny chytré hodinky určené pro děti zničeny a jejich další...Skvělé ceny smartphonů na černý pátek. Ve slevě jsou i iPhony

Černý pátek prodejní akce

Celý příští týden lze koupit mnohé smartphony za velmi zajímavé ceny. Slevy nejsou jenom kosmetické, ušetřit lze i...

Vypaluje se mu displej. Apple proto vydal manuál pro používání iPhone X

iPhone X

iPhone X je dnes jasně nejdražším smartphonem. Má pohádkovou výbavu, ale ani jemu se nevyhýbají problémy. Uživatelé si...

Test: Nokia 8 je výtečný návrat značky mezi špičkové smartphony

Nokia 8

Značka Nokia se do světa chytrých telefonů vracela postupně, nejprve s cenově dostupnými modely. Až později přišla řada...Další z rubriky

Apple si mne ruce, Samsung mu musí zaplatit přes 2,5 miliardy

Samsung a Apple spolu válčí u soudu

Apple a Samsung nejsou jen obchodní partneři, v segmentu chytrých telefonů jsou také hlavními konkurenty a obě strany...

Do restaurace bez mobilu? Lidem jejich používání u stolu vadí

Ilustrační snímek

Podle některých návštěvníků českých hospod a restaurací je používání mobilů v těchto zařízeních sociálním přešlapem....

Toto jsou nejprodávanější modely smartphonů. Je to překvapení

Nejvíce se ve třetím čtvrtletí prodávaly iPhony 7, následované generací 6s

Podle společnosti Canalys se v uplynulém kvartálu prodalo bezmála 376 milionů smartphonů. Přestože první místo mezi...Najdete na iDNES.cz