Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PalmareFreeware (8) - v pondělí se neplatí

aktualizováno  1. ledna 0001 
Další porce programů zdarma, které se v minulém týdnu objevily na softwarových portálech. Za většinu z nich by se nemusel stydět nejeden výrobce placeného software.

 

Palmare novinky

Sneak-A-Pic  1.0
Nudíte se na poradě, či ve škole? Sneak-A-Pic jednoduchá aplikace na kreslení a odesílání obrázků přes infraport. Nečekejte zázraky, na daný účel ale bohatě stačí a je zdarma! K dispozici jsou tři tloušťky čar a barva!

Autor: Andreas Behrens, ke stažení zde

 

Jade Compass 1.0
Digitální kompas na displeji Palmu! Na základě aktuálního času ukáže kompas - Palm musíte nejdřív natočit značkou ke slunci. Čas můžete měnit i ručně. Firma nedoporučuje k seriózní navigaci, protože neobsahuje propočty zeměpisné polohy - na cestu kolem světa si raději pořiďte něco spolehlivějšího, ale na běžné zobrazení světových směrů docela postačuje...

Autor: Jadedata Limited, ke stažení zde

 

GradePoint 2.1
PalmOS program pro studenty, kteří mají hlouběji do kapsy a shánějí dobře vybavený program pro ukládání svých domácích úkolů, projektů a testů. Obsahuje i modul Class Editor na informace o výukových hodinách, učiteli apod. Barevná i černobílá verze.

Autor: PDAce Development, ke stažení zde

 

Plucker 1.2
Pluckera asi netřeba dlouho přestavovat a po vyťukání klíčového slova Plucker v našem vyhledávači by se vám měla zobrazit hezká řádka článků a recenzí. Kromě nedávno představeného desktopového klienta přinesla dlouho očekávaná verze 1.2 řadu dalších novinek - především podporu  externích karet, HiRes a QVGA rozlišení, autoposun, barevný nástrojový pruh a mnoho dalších vylepšení.

Autor: The Plucker Project, ke stažení zde

 

Analog Clock 1.0
Analogové hodin pro vaše displeje. Kromě hodinové a minutové mají i vteřinovou ručičku. Jsou viditelné na docela velkou vzdálenost.

Autor: Iceboxman Technologies, ke stažení zde

 

Mobile Atelier 2.07
Mohutně vybavený grafický program s plug-iny nebývá často ve freeware kategorii a zde slouží ve své normální verzi jako upoutávka na placenou Professional variantu programu. Mobile Atelier je ale plnohodnotným funkčním programem, který se od Pro verze liší jen v některých aspektech (nemá undo, editaci palety, nepodporuje JPEG atd.)

Autor: NeFa, ke stažení zde

 

Chaos 1PL
Krásné zpracování kaleidoskopu na PocketPC (pouze ARM procesory), čím víc čekáte, tím komplexnější obrázky program vykresluje. Zdrojový kód autor doporučuje k výuce programování PocketPC - komentáře jsou ale v autorově rodném jazyce - polštině.

Autor: iMedia - Piotr Gawrysiak, ke stažení zde

 

 

QuoteMyMail 1.1
Velmi užitečná utilita pro práci s emaily. Po nastavení programu (viz obrázek) umí vložit z šablonky oslovení a signaturu a dokáže vložit i text původního emailu s definovatelným zalomením řádků (dle počtu znaků) a symbolem > na začátku řádku. Víc je zřejmé z obrázků.

Autor: King Midas, ke stažení zde

 

Aktualizace

NewPen 1.4 - další verze programu na psaní Graffiti kdekoliv po displeji. Nyní nově jako hack verze a s odstraněním některých chybiček předchozích verzí.

Address Uno 1.2 - rozšíření základního adresáře zejména o navigaci jednou rukou. Další vylepšení včetně podpory Hi-Res a QVGA.

EasyCalc 1.20 - další vydání freewarové kalkulačky. Odstraněné problémy se solverem a několik dalších vylepšení.

DES Journal 1.0b5 - další betaverze slušné žurnálové aplikace.

Projects 1.8.2 - nová verze projektového úkolovníku - mnoho vylepšení.

 Témata: Graffiti, JPEG, software

Nejčtenější

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

Konkurence se trefuje do „předražených“ nových iPhonů

Všechny tyto produkty Xiaomi stojí stejně, jako nový model iPhone XR

Na vysoké ceny novinek od Applu reagovali konkurenti poněkud posměšnými nabídkami. Ukazují v nich, co všechno z jejich...Feministky kritizují nové iPhony. Jsou moc velké na ženskou ruku

iPhone XS/XS Max

Od doby, kdy Apple upustil od malých smartphonů, úhlopříčka nových modelů prudce narůstá. Nejnovější model ve verzi Max...

Prohlédněte si nejlepší a nejdražší iPhone. Máme ho jako první

iPhone XS Max

Stejně jako v předchozích letech jsme se i letos vypravili do Německa, abychom mohli vyzkoušet nejnovější smartphone od...

Operátor chtěl 37 tisíc, jenže smlouva byla uzavřena na ukradený průkaz

Ilustrační snímek

Operátoři by podle Českého telekomunikačního úřadu měli kontrolovat databázi neplatných dokladů. Informuje o tom v...

Další z rubriky

Na dovolené se můžete seznámit i nespálit

Ilustrační snímek

Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k...

Vyrážíte na dovolenou? Tyto aplikace by neměly chybět ve vašem mobilu

Ilustrační snímek

Mobilní aplikace jsou dnes v mnoha případech neodmyslitelným pomocníkem v celé řadě situací a letní cestování a...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Najdete na iDNES.cz