Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Otevřete oči - MMS od erotiky po počasí

aktualizováno 
Eurotel představil informační a zábavné služby MMS, které si můžete objednat jednorázově nebo na určitou dobu předplatit. Na váš moblní telefon vám tak mohou pravidelně přicházet multimediální zprávy různorodého obsahu a věřte, že vybírat je opravdu z čeho.

Na včerejší tiskové konferenci představil Eurotel informační a zábavné služby, které si mohou zákazníci objednávat a dostávat na svůj mobilní telefon jako MMS. Systém je obdobný zasílání informativních textových zpráv, službu si musíte objednat zasláním SMSky s klíčovým slovem na číslo multimediálního infotextu 999888. Na výběr máte ze dvou možností - buď si objednat a zaplatit pouze jednu zprávu, nebo si trvalé zasílání MMS předplatit. V prvním případě zaplatíte jednorázově za každou zprávu podle její určené hodnoty, v případě druhém platíte pode počtu obdržených multimediálních zpráv. Kolik za jednotlivé zprávy i předplacené balíčky zaplatíte najdete v tabulkách.

Jednorázové vyžádání:

Cena pro paušál (Kč)

+5% DPH (Kč)

9

9,90

14

14,70

19

19,95

24

25,20

29

30,45

39

40,95

49

51,45

 Trvalé předplacení s měsíčním poplatkem:

Cena pro paušál (Kč)

+5% DPH (Kč)

Počet MMS za měsíc

95

99,75

do 20

185

194,25

do 40

285

299,25

do 60

375

393,75

do 80

475

498,75

do 100

Eurotel počítá s oblibou zasílání informativních zpráv u uživatelů především díky jednoduchosti této služby. Kromě odeslání objednávací textovky se vlastně už o nic jiného nemusíte starat. Kapacita jedné multimediální zprávy je ale prozatím omezena velikostí. Do jedné MMS se vejde maximálně 30 Kb, do kterých je možné vtěsnat pouze tři až čtyři obrázky s textem, jednu nebo dvě animace s textem, patnácti sekundovou zvukovou sekvenci (asi 20 Kb) s obrázkem a textem atp. Aby informace z multimediálního zpravodajského a informačního servisu byly efektivní, musí být stručné a vystižné, jedině tak se je uživateli vyplatí objednávat. Velkou roli na oblibě této služby bude hrát ale především její cena, která se zdá být s ohledem na kvalitu zpráv zatím dosti vysoká.

mmseuros  mmseuros

Detailní způsob jak si informační MMS objednat je popsán na www.mobiljuice.cz, kde se mimo jiné dozvíte, jaký kód je třeba v objednávací SMS zadat a kolik za konkrétní multimediálku zaplatíte. Ve stručnosti řečeno máte na výběr ze tří oblastí, v každé oblasti má Eurotel několik partnerů, kteří MMS vytvářejí.

  • Zpravodajství
    IDnes, ČTK, ATS Praha-Ringier
  • Zábava
    iComVision, Elta, Techno Publishing, ATS Praha
  • Erotika
    iCom Vision, Techno Publishing

Prostřednictvím informační služby MMS si můžete vedle informací nechat zasílat také obrázkové vtipy (Urban, Holý), populární seriál Garfield, animaci nebo obrázek Králíků z klobouku, zvukové nahrávky, fotografie ze všech končin světa, obrázky automobilů a také spoře oděných dívek. Eurotel nabízí prostřednictvím smluvních firem posílání erotických fotografií v pěti kategoriích. Podle mluvčího Jana Kučmáše společnost nyní neuvažuje, že by na mobilních telefonech nabídla rovněž pornografický obsah. Jedním z důvodů je absence účinné ochrany, aby si takové obrázky nemohly prohlížet například děti. Posílání erotických fotografií je zatím nejdražší aplikací, kterou si můžete objednat. Zaslání jedné MMS vyjde na 29 korun, oproti například devět Kč u vybraných zpráv z IDNES nebo ČTK.

mms_eurotel   mms_eurotel

T-mobile, který také spustil multimediální zprávy, by měl první aplikace MMS představit během několika týdnů. "Sami s nabídkou erotického obsahu zatím nepočítáme, ale vzhledem k zajímavosti tohoto typu zpráv se dá očekávat, že je nabídne některý z našich dodavatelů," uvedl Petr Stoklasa ČTK z tiskového oddělení firmy. Eurotel nabízí při první aktivaci libovolného balíčku Juice MMS poplatek za zvolený balíček pouhou jednu korunu po dobu dvou zúčtovacích období. Operátor se snaží zákazníky na informační MMS nalákat ještě jedním marketingovým tahem - každému kdo si si novou službu MMS zaktivuje v průběhu září,  bude dostávat každý den zdarma zprávu o počasí. V rámci nové služby Eurotelu můžete na svůj MMS telefon dostávat také pravidelné zprávy z našeho MMS informačního kanálu. Jak funguje a způsob jakým si jej můžete objednat najdete v tomto článku.

Autor:


Nejčtenější

Nové iPhony XS budou stát až 43 500 korun. Do Česka dorazí 29. září

Matura Jan: Online #7043

Apple na akci Apple Keynote 2018 představil tři nové iPhony. Nástupce modelu X se jmenuje XS, zvětšená varianta pak XS...

To si ještě nikdo nedovolil, nejlepší iPhone je za neuvěřitelnou sumu

iPhone XS/XS Max

S nadsázkou, na nejlepší provedení nových iPhonů X bude potřeba hypotéka. Apple nový top model XS Max s 512 GB paměti ...Apple má tři nové iPhony. Podporují dvě SIM, ale v Česku to nefunguje

iPhone XS/XS Max

Apple letos představil tři nové iPhony, které navazují na loňský model X. Úplně nových smartphonů od Applu se ovšem...

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

T-Mobile přidává k tarifům data navíc. Na prodejně ovšem nepochodíte

T- Mobile.

Není pochyb, že se boj o zákazníky z hlasových služeb přesunul do oblasti mobilních dat. Potvrzuje to i aktuální akční...

Další z rubriky

Huawei je i není vládcem největšího trhu, který se masivně propadá

Cenový rozdíl znamená i rozdíly ve zpracování: Nova 3 nemá záda z tak lesklého...

Čína je největším trhem se smartphony, v první polovině letošního roku ovšem zaznamenal v meziročním srovnání nemalý...

Další herečka zapomněla zatajit svůj iPhone, když chválila jinou značku

Herečka propagující smartphony od Googlu posílá chválu na ně z iPhonu

Stává se to zas a znovu. Celebrity, které propagují různé značky telefonů, zapomínají, že lze dohledat, z jakých...

Najděte svého slavného dvojníka z 18. století. Google vyhledá staré obrazy

Google Art Selfie

Stačí se vyfotit, nahrát fotku do aplikace Art Selfie a Google najde tvář, která se vám nejvíce podobá. Vtipná...

Najdete na iDNES.cz