Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Oskar vám zadarmo půjčí na měsíc mobil

aktualizováno 
Oskar včera představil několik nových služeb. Jednou z nich je záruka vrácení peněz za mobil do třiceti dnů – a nemusíte udávat důvod navrácení. Můžete si také koupit za stovku kartu SIM i s kreditem v této hodnotě. Pokud si kartu do 15 dnů nabijete, dostanete dalších 50 korun. Mění se také slogan Oskarových reklamních kampaní.

Jednou ze zajímavých služeb, kterou mají zákazníci Oskara k dispozici od 8. dubna, je měsíční garance vrácení peněz za mobil koupený u Oskara. Při vrácení mobilu nebudete muset udávat vůbec žádný důvod – jednoduše telefon Oskarovi vrátíte (v prodejně nebo pošlete poštou) a dostanete plnou cenu, kterou jste zaplatili. Splnit přitom musíte jenom dvě podmínky – od koupě neuběhlo 30 kalendářních dnů a v předchozích třech měsících jste tuto službu již nevyužili. Tak se totiž Oskar brání tomu, abyste si od něj zdarma (jen za zálohu v ceně mobilu) nepůjčovali nový telefon každý měsíc.

Je samozřejmě pravděpodobné, že čeští koumáci přijdou na způsob, jak tuto nabídku zneužít – byť vlastně musí na měsíc oželet peníze v hodnotě mobilu. Ostatně řešení se nabízí přímo samo. První měsíc si vezmete telefon sami, po vrácení si jej na další měsíc vyzvedne babička a na třetí měsíc se obětuje děda. A celý cyklus můžete zopakovat – pokud do té doby Oskar tuto službu dále neomezí, což nepochybně v případě masovějšího zneužívání udělá. Vrácené telefony totiž nebude moci prodávat za plnou cenu, takže i kdyby je prodával se slevou, bude na tom tratit. Nemluvě o dalších nákladech, které mu tímto chováním zákazníků vzniknou.

Povinnost vrátit peníze za zakoupený produkt řeší i naše zákony. Ty ovšem vyžadují lhůtu 14 dnů a to pouze u zásilkových prodejů (týká se i nákupů po telefonu nebo na internetu).

Vyzkoušejte si Oskara

Pro ty, kdo se rozhodují o používání Oskarovy sítě, má náš třetí operátor zajímavou nabídku. Za 100 korun jim prodá plnohodnotnou Oskartu s přednabitým kreditem v hodnotě 100 korun. Karta se jmenuje Testkarta a má předčíslí 0777. Můžete si tak vyzkoušet, jestli vám síť i služby Oskara vyhovují, a Oskartu začít normálně používat, nebo provolat kredit a kartu nechat propadnout. Pokud si kartu nedobijete, bude do 30 dnů od aktivace (koupě) deaktivována. Ale pokud si kredit dobijete do 15 dnů od zakoupení, dostanete jako dárek kredit navíc v hodnotě 50 korun. Testkarty by neměly vůbec zamíchat počtem zákazníků Oskara – až do okamžiku, kdy budou dobity, totiž vůbec nebudou počítány mezi aktivní karty SIM.

Oskar chce dávat smysl

Až do začátku tohoto týdne jste se mohli v Oskarových reklamách setkávat se sloganem „Pro každého. Každý den.” Ten už je minulostí – nový slogan zní „Oskar. To dává smysl.” V tomto duchu jsou vedeny i nové reklamy. Mimochodem, ty televizní, které režíroval Vladimír Michálek, mají oproti starším jednu výraznou inovaci – jsou na nich vidět tváře lidí.

V televizi v tuto chvíli běží tři reklamní spoty Oskara, které končí otázkou „Co vidíte?” Pokud si myslíte, že znáte správnou odpověď, můžete se zúčastnit soutěže na webu www.covidite.cz. Vyhrát můžete Nokii 8310 a Oskartu. My správné odpovědi známe, ale rozhodli jsme se nenarušovat průběh soutěže tím, že bychom je zveřejnili. Věříme, že podobně se zachovají i naši kolegové z jiných redakcí.
Nejčtenější

Berte, dokud je. Mobil pro fajnšmekry po neúspěchu drasticky zlevnil

Essential PH-1

Keramické tělo, jeden z nejmodernějších procesorů, 128 GB vnitřní paměti a velký displej s tenkými rámečky a...

Konkurenci poprvé ukazuje záda, Huawei P20 Pro je nejlepší smartphone

Huawei P20 Pro

Čínský Huawei si dal letos na nových modelech řady P20 opravdu záležet. Model P20 Pro chce být tím nejlepším...Američtí teenageři se mohou z iPhonů zbláznit. A zájem roste

iPhone 8 Plus v Drážďanech

Ve Spojených státech je mezi mladými uživateli smartphonů enormní zájem o iPhony - v současnosti je vlastní 82 procent...

Revoluce v mobilním focení? Umí nasadit profi objektiv na smartphony

S adaptérem můžete na mobil nasadit i profesionální objektivy

Na výstavě americké Národní asociace provozovatelů vysílání v Las Vegas byl ukázán zajímavý doplněk k mobilům pro...

ZTE má našlápnuto předehnat Apple s „ledovým“ smartphonem

ZTE Iceberg

ZTE chystá zajímavý smartphone, který zaujme dvakrát vykrojeným displejem. Přístroj má vypadat, jako by byl vytesaný z...

Další z rubriky

Účet na Facebooku si zrušil i spoluzakladatel Applu Steve Wozniak

Spoluzakladatel Apple Computer Steve Wozniak skoncoval s Facebookem

Skandál úniku informací z Facebooku, který se dotkl přibližně 87 milionů účtů, spustil iniciativu #DeleteFacebook, v...

Prodloužení penisu inzerovala reklama v dětských mobilních hrách

Reklama na pomůcku pro prodloužení penisu na stránkách Wish.com (cenzurováno)

Britská reklamní komise upozornila na závadné reklamy americké nákupní služby Wish, které se zobrazovaly v dětských...

Přiblížil se konec smartphonů ZTE? Mohou přijít o Android

Výjimečný skládací smartphone ZTE Axon M. I ten využívá procesor americké...

Huawei a ZTE to v USA nemají jednoduché. Prvního tam Američané nechtějí kvůli obavám ze špionáže, druhý výrobce nyní...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz