Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Olympijské speciality Eurotelu

  15:03aktualizováno  15:03
Eurotel sponzoruje český olympijský tým a tak se rozhodl, že připraví také něco pro své zákazníky - informační služby, chaty, loga a další služby.

Eurotel jako oficiální partner Českého olympijského týmu přináší složby spojené s olympiádou - svým zákazníkům umožňuje využít informačch služeb z hokejového dění na Zimních olympijských hrách 2002 v Salt Lake City. Vše důležité můžete najít na internetové adrese www.ceskyhokej.cz.

Hokejová Infolinka - 0607 002 002

Hokejová Infolinka bude v průběhu konání olympiády přinášet aktuální zprávy, reportáže, souhrny utkání, a komentáře jednotlivých utkání nahrané hráči a trenéry České hokejové reprezentace přímo z dějiště v Salt Lake City. Telefonní číslo bude všem k dispozici od 1.2. do 24.2.2002. Od 1.2 do 15.2. bude nahrána úvodní reportáž trenéry národního týmu, od 15.2. do 24.2. každý den nová reportáž. Od 15.2. si zákazník, který se dovolá na číslo 0607002 002 bude moci poslechnout aktuální reportáž z daného dne, která bude k dispozici po 13. hodině SEČ, nebo reportáže z tří předchozích dnů. Na Hokejovou Infolinku mohou volat i zákazníci jiných telefonních sítí. Hovor je účtován jako klasický odchozí hovor do sítě Eurotel, zákazníkům Eurotelu je účtován podle jejich tarifu a vztahují se na něj volné minuty.

Vzkazy hráčům

Pokud chcete povzbudit národní tým hokejistů při obhajobě zlata z Nagana, zašlete svůj vzkaz ve formě SMS zprávy na 0607 002 002 a Eurotel zajistí jeho doručení hráčům přímo do šatny. Služba je k dispozici i pro zákazníky ostatních mobilních operátorů. Vzkazy je možné zasílat pouze z mobilních telefonů a vzkaz bude účtován jako SMS zpráva dle tarifu zákazníka. Zaslané vzkazy se navíc budou on-line přenášet na internetovou stránku www.ceskyhokej.cz

SMS Olympijské aktuality

Aktuální informace ze Salt Lake City najdou všichni zájemci na internetových stránkách www.ceskyhokej.cz. Zákazníci Eurotelu navíc mohou využít služby Eurotel Infotext a nechat si zasílat aktuální informace ve formě SMS zpráv přímo na mobilní telefon. Obsáhlejší sportovní zprávy získané prostřednictvím ČTK naleznou sportovní fanoušci na portálu Juice.

Minuta přístupu na portál Juice prostřednictvím technologie WAP stojí až do 30. dubna 2002 v době mimo špičku pouhou 1Kč, takže zákazníci Eurotelu mohou využít výhodnou cenu k přístupu k informacím o olympiádě.

Chat s hokejisty a trenéry na internetu

Eurotel přináší chat s hokejisty a trenéry přímo ze Salt Lake City. Od 14.2. do 24.2. budou hráči a trenéři národního týmu hokejistů několikrát v průběhu olympiády k dispozici na dvaceti minutový chat na interentové adrese www.ceskyhokej.cz. Přesné informace - datum a čas budou oznámeny v průběhu celé olympiády s dostatečným časovým předstihem.

SMS a WEB Chat

Od 15.1.2002 je vytvořena nová veřejná chatovací skupina SALTLAKE, která je primárně zaměřená na ZOH v Salt Lake City. Tato chatovací skupina je napojena na internetové stránky www.ceskyhokej.cz, které budou upraveny speciálně pro olympijské hry a budou v této formě zpřístupněny pro veřejnost od 1.2.2002. Přístup na tyto stránky je možný také prostřednictvím www.eurotel.cz. Každý příspěvek zaslaný do chatovací skupiny SALTLAKE bude automaticky zobrazen i na internetové stránce www.ceskyhokej.cz v sekci Chat - SMS Chatroom SALTLAKE. Podmínky a ceny používání jsou stejné jako pro ostatní chatovací skupiny v SMS Chatu. Tato skupina je přístupná pro všechny zákazníky Eurotelu.

Zákulisní informace

Od 15.2.2002 do 24.2.2002 mohou všichni zákazníci Eurotelu dostávat žhavé a aktuální novinky ze zákulisí hokejového turnaje ze zimních olympijských her. Stačí odeslat klíčové slovo SLC formou SMS zprávy na 999111. Zaregistrovat se mohou zákazníci již od 1.února 2002. Cena za odeslanou SMS se účtuje podle tarifu zákazníka. Za příchozí SMS zprávu zaplatí zákazník Eurotelu 1 Kč bez DPH a Go zákazník 1,05 Kč včetně DPH.

Zasláním klíčového slova SLC na telefonní číslo 999111 budou zákazníci dostávat zákulisní informace do půlnoci daného dne. Po zaslání SMS zprávy s klíčovým slovem SLC T na telefonní číslo 999111 bude zákazník získávat informace po celou dobu provozu služby. Registrace se ruší zasláním klíčového slova SLC K na telefonní číslo 999111.

Služba bude přístupná jak přes SMS InfoText tak i přes Juice Easy menu v sekci 2:Sport - 7:Zimni olympijske hry - 2:Informace ze zakulisi.

Nová loga, ega, vyzváněcí tóny

U příležitosti konání Zimních olympijských her 2002 v Salt Lake City vytvořil Eurotel pro své zákazníky speciální kolekci loGo, eGo a ton, inspirovanou zimními sporty a fanděním našim reprezentantům. Každý zákazník Eurotelu vlastnící mobilní telefon Nokia, si může nechat od 1.2.2002 do konce února zaslat tato loga na displej mobilního telefonu (loGo), obrázkové SMS zprávy (eGo) a vyzváněcí tóny (ton) ze stránek www.mobilgo.cz, www.eurotel.cz a www.ceskyhokej.cz. Cena zaslání jednoho loga, ega nebo vyzváněcího tónu je 14,90 Kč.

Hokejový dres k nové GSM, T!P aktivaci

Zákazník, který do 28. února 2002 uzavře se společností Eurotel smlouvu se závazkem na 12 nebo 24 měsíců, dostane zdarma originální dres České hokejové reprezentace v hodnotě 1000 korun. Nabídka platí v celé prodejní síti Eurotel do vyčerpání zásob. Nabídka neplatí při převzetí čísla, při převodu předplacené služby Go na GSM tarif, při využití programu Mobil+, při uzavření Smlouvy na dobu neurčitou - aktivace bez závazku. Nabídku není možné kombinovat s jinou zvýhodněnou nabídkou a netýká se hromadných aktivací.

K dispozici jsou čtyři druhy dresů, které se liší pouze jmenovkou hráče a číslem - Jágr 68, Hašek 39, Dopita 30, Eliáš 25. Pokud bude na prodejním místě možnost výběru dresu, zákazník si bude moci zvolit, který z dresů si odnese. V opačném případě dostane dres, který je v daném prodejním místě momentálně k dispozici.

Autor:Nejčtenější

Berte, dokud je. Mobil pro fajnšmekry po neúspěchu drasticky zlevnil

Essential PH-1

Keramické tělo, jeden z nejmodernějších procesorů, 128 GB vnitřní paměti a velký displej s tenkými rámečky a...

Konkurenci poprvé ukazuje záda, Huawei P20 Pro je nejlepší smartphone

Huawei P20 Pro

Čínský Huawei si dal letos na nových modelech řady P20 opravdu záležet. Model P20 Pro chce být tím nejlepším...Američtí teenageři se mohou z iPhonů zbláznit. A zájem roste

iPhone 8 Plus v Drážďanech

Ve Spojených státech je mezi mladými uživateli smartphonů enormní zájem o iPhony - v současnosti je vlastní 82 procent...

Berte telefon jako kreditní kartu, radil odborník v Rozstřelu o podvodném volání

Redaktor Mobil.iDNES.cz Jan Matura (vlevo) a mluvčí Českého telekomunikačního...

V posledních dnech se opět ozvali podvodníci, kteří se snaží vydělat na snadné záměně telefonních čísel. Prozvoní vás z...

Revoluce v mobilním focení? Umí nasadit profi objektiv na smartphony

S adaptérem můžete na mobil nasadit i profesionální objektivy

Na výstavě americké Národní asociace provozovatelů vysílání v Las Vegas byl ukázán zajímavý doplněk k mobilům pro...

Další z rubriky

Až polovina pevného internetu bude u O2 mobilní, navíc zrychlí

Dohledové centrum O2

O2 představilo nejbližší budoucnost pro své internetové služby. Operátor do dvou let zrychlí fixní internet na...

Zavirované mobily útočily na Česko. Samovolně volaly do Čadu či Nigérie

myPhone Classic

Lákají nízkou cenou a jednoduchým ovládáním, přitom uživatelům mohly způsobit nemalé škody. V Česku bylo totiž odhaleno...

Analýza Evropské komise je výkřik do tmy, stěžují si operátoři

Analýza výše nákladů za mobilní a datové služby ve státech EU uskutečněná...

Podle nedávné analýzy Evropské komise patří Česko při zohlednění parity kupní síly mezi vůbec nejdražší unijní státy,...

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku
Sales Management Program

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku
PrahaNajdete na iDNES.cz