Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Nový iSilo 3.0.1 beta

aktualizováno 
Vyšla nová verze známého programu iSilo, a to již ve verzi 3.0.1beta. Tato verze nabízí spoustu nového, takže se na to pojďme podívat...

Nová verze umožňuje podporu pochopitelně nových typů PDA počítačů s Palm OS, tudíž je zde podpora barev, nových fontů, rozlišení displeje atd..

Zatím byla vydána pouze beta verze, což značí, že toto je aplikace určená pro testování a později bude učena pro komerční prodej. Cena byla stanovena na 17.50 USD na jednu licenci.Nyní již k vlastním novinkám v aplikaci:

 • Tabulky – v této nové verzi jsou již zobrazovány dvěma možnými způsoby, buď jako jednotlivé řádky, tak jak jsme zvyklí z předešlých verzí, nebo jako klasické tabulky o n krát m buňkách.
 • Písma – jsou podporovány tyto typy písem
 • plain: plain
 • italic: italic
 • bold: bold
 • underline: underline
 • strikethrough: strikethough
 • monospace: monospace
 • font size: Standard resolution devices provide two font sizes, while high resolution devices provide four font sizes: tiny, small, standard, large
 • subscript: subscript
 • superscript: superscript
 • colored text: green
 • colored background: green

 • Podpora barev a obrázků – při tvorbě vlastního dokumentu, který je synchronizován s Palmem, si můžete navolit velikost obrázku, jeho barevnou hloubku (tj. 2, 4, 16 odstínů šedi nebo 256 či 65536barev).
 • Nové uživatelské prostředí – ve vlastním okně daného dokumentu nebo html stránky je možné posunovat nahoru a dolů, ale hlavně vlevo a vpravo v závislosti např. na velikosti tabulek, obrázků a také šabloně vlastní html stránky.
 • Podpora složitějších html stránek – např. podpora rámů a rozdělení obrazovek na menu a vlastní dokument. Odkazy na jiné stránky, včetně možnosti nastavení hloubky stahování odkazů apod.
 • Kopírování textu – po zmáčknutí ikony na spodní hraně je možné dostat se do “editujícího módu”, kde se dají části textu kopírovat a využít jich v jiných aplikacích atp.
 • Další výhody a podpory – podpora jog wheel u PDA HandEra a SONY, větší rozlišení, načítání dokumentů z externích paměťových karet atd.
 

Závěr:

Nový iSilo 3.0.1 beta je velice pěkný nástroj pro prohlížení Doc souborů, html souborů atp. Tuto novou verzi již používám bez sebemenších problémů prvních pár hodin, takže zatím nemám žádné negativní zkušenosti, tedy až na pomalé načítání seznamu všech souborů a při rolování seznamem pomocí PgDn a PgUp. Další výtkou, která se již u dnešních snad všech aplikací projevuje, je velikost vlastní aplikace. Její velikost je již něco málo přes 300 kB. Na úplný závěr uvádím odkaz na stránku, kde si můžete iSilo 3.0.1 beta stáhnout a přečíst všechny informace originálu.

http://www.isilo.com/beta/Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

Na aplikace alternativních taxi útočí virus. Pase po údajích ke kartám

Virus pro Android

Uživatelé mobilních aplikací alternativních taxi včetně aplikace Uber by měli být obezřetní. Ohrožuje je totiž nový...

Bez reklamy ani ránu. Bude už i na Facebook Messengeru v mobilu

Mobilní Messenger projde změnou, k nelibosti uživatelů v něm budou cílené...

Oblíbený mobilní kecálek se brzy promění. Facebook totiž do Messengeru po úspěšném testování implementuje cílené...

Šetří místo i data. Dietní Messenger od Facebooku je i v Česku

Aplikace Facebook Messenger Lite je dostupná i v Česku

Facebook Messenger je jedním z nejpoužívanějších kecálků, ale ne všechny telefony si s ním poradí. Loni se tak zrodila...Najdete na iDNES.cz