Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nový iSilo 3.0.1 beta

aktualizováno 
Vyšla nová verze známého programu iSilo, a to již ve verzi 3.0.1beta. Tato verze nabízí spoustu nového, takže se na to pojďme podívat...

Nová verze umožňuje podporu pochopitelně nových typů PDA počítačů s Palm OS, tudíž je zde podpora barev, nových fontů, rozlišení displeje atd..

Zatím byla vydána pouze beta verze, což značí, že toto je aplikace určená pro testování a později bude učena pro komerční prodej. Cena byla stanovena na 17.50 USD na jednu licenci.Nyní již k vlastním novinkám v aplikaci:

 • Tabulky – v této nové verzi jsou již zobrazovány dvěma možnými způsoby, buď jako jednotlivé řádky, tak jak jsme zvyklí z předešlých verzí, nebo jako klasické tabulky o n krát m buňkách.
 • Písma – jsou podporovány tyto typy písem
 • plain: plain
 • italic: italic
 • bold: bold
 • underline: underline
 • strikethrough: strikethough
 • monospace: monospace
 • font size: Standard resolution devices provide two font sizes, while high resolution devices provide four font sizes: tiny, small, standard, large
 • subscript: subscript
 • superscript: superscript
 • colored text: green
 • colored background: green

 • Podpora barev a obrázků – při tvorbě vlastního dokumentu, který je synchronizován s Palmem, si můžete navolit velikost obrázku, jeho barevnou hloubku (tj. 2, 4, 16 odstínů šedi nebo 256 či 65536barev).
 • Nové uživatelské prostředí – ve vlastním okně daného dokumentu nebo html stránky je možné posunovat nahoru a dolů, ale hlavně vlevo a vpravo v závislosti např. na velikosti tabulek, obrázků a také šabloně vlastní html stránky.
 • Podpora složitějších html stránek – např. podpora rámů a rozdělení obrazovek na menu a vlastní dokument. Odkazy na jiné stránky, včetně možnosti nastavení hloubky stahování odkazů apod.
 • Kopírování textu – po zmáčknutí ikony na spodní hraně je možné dostat se do “editujícího módu”, kde se dají části textu kopírovat a využít jich v jiných aplikacích atp.
 • Další výhody a podpory – podpora jog wheel u PDA HandEra a SONY, větší rozlišení, načítání dokumentů z externích paměťových karet atd.
 

Závěr:

Nový iSilo 3.0.1 beta je velice pěkný nástroj pro prohlížení Doc souborů, html souborů atp. Tuto novou verzi již používám bez sebemenších problémů prvních pár hodin, takže zatím nemám žádné negativní zkušenosti, tedy až na pomalé načítání seznamu všech souborů a při rolování seznamem pomocí PgDn a PgUp. Další výtkou, která se již u dnešních snad všech aplikací projevuje, je velikost vlastní aplikace. Její velikost je již něco málo přes 300 kB. Na úplný závěr uvádím odkaz na stránku, kde si můžete iSilo 3.0.1 beta stáhnout a přečíst všechny informace originálu.

http://www.isilo.com/beta/


Nejčtenější

Google posílá vzkaz Evropské komisi. Takhle se bude bránit

Protikartelová komisařka Margrethe Vestagerová.

Google se s obří pokutou od Evropské komise nehodlá smířit. Firma se proti ní odvolá a chce Komisi dokázat, že systém...

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....

Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Jeden z nejočekávanějších mobilů roku. Nokia 8110 je chytrá jen trochu

Nokia 8110 4G

Retro model Nokia 8110 4G je možná jedním z nejočekávanějších mobilů letošního roku. V Česku se začal prodávat počátkem...

Další z rubriky

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...

S těmito aplikacemi se o dovolené neztratíte. Najdou let i levný hotel

Ilustrační snímek

Místo slovníku, mapy a průvodce už řada lidí vyráží na dovolenou na neznámé místo jen se svým telefonem. V mnoha...

K používání aplikace WhatsApp vám nově musí být minimálně 16 let

Whatsapp bude umět zpětně vymazat odeslané zprávy

Chatovací služba WhatsApp mění podmínky používání v Evropské unii. Nově začíná platit, že pro používání služby vám musí...

Najdete na iDNES.cz