Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Nový balíček T-Mobile zvýhodní víkendové SMSky. Stát mohou jen osm haléřů

  15:24aktualizováno  15:24
Od 4.února nabídne T-Mobile nový balíček SMS Víkend+, v jehož rámci může jedna textovka vyjít na osm haléřů. Stávající balíčky Pevná+ a Víkend+ navíc zpřístupní i zákazníkům s kreditními tarify.

ilustrační foto

Balíček SMS Víkend+ je určen pro uživatele všech hlasových tarifů, kreditních i minutových. Za 79 korun měsíčně včetně DPH nabídne 1000 volných víkendových SMS do sítě T-Mobile. Při plném využití balíčku tak jedna textovka vyjde na necelých osm haléřů.

Volné textové zprávy jsou v průběhu víkendů a státních svátků vždy čerpány jako první. Nevyčerpané volné jednotky se nepřevádí do dalšího zúčtovacího období. Ceny za SMS mimo víkendy a za víkendové SMS do jiných sítí se řídí sazebníkem využívaného tarifu.

Staří známí v novém kabátě

Kromě nového balíčku představil T-Mobile i kreditní verze dvou stávajících zvýhodnění. Kredit Pevná+ umožňuje volat na pevnou síť za 50 haléřů za minutu včetně DPH, a to bez ohledu na den v týdnu nebo hodinu. Kredit Víkend+ nabízí možnost volání za stejnou cenu do vlastní sítě o víkendech a státních svátcích.

Tyto dva balíčky lze aktivovat ke každému z kreditních tarifů T-Mobile, včetně Mých5 a Kredit 150. Operátor si za ně měsíčně naúčtuje 79 korun včetně DPH. Oba používají tarifikaci 60+30.

V případě Kredit Pevná+ se zvýhodněná sazba pro volání uplatňuje již v rámci tarifního kreditu. Pokud má zákazník jiné volné jednotky do pevné sítě, jsou spotřebovány jako první a až poté se uplatňuje zvýhodněná sazba. Ceny za další služby se řídí sazebníkem používaného tarifu.

Obdobný princip platí také u Kredit Víkend+, ovšem zlevněná cena i případné upřednostnění dalších volných jednotek je vztaženo na síť T-Mobile a pouze na víkendy a státní svátky. Pokud má zákazník současně aktivované zvýhodnění Girls Talk, první tři minuty hovoru jsou účtovány za 0,50 Kč/min, další jsou dle pravidel Girls Talk zdarma. Zvýhodněná sazba do vlastní sítě má navíc přednost před voláním v rámci Privátní sítě (tzv. VPN).

Při přechodu balíčky ztratíte

Balíčky Kredit Pevná+ a Kredit Víkend+ nejsou nijak provázané s nabídkami Pevná+ a Víkend+. Při přechodu z kreditního na minutový tarif vždy dochází k jejich deaktivaci, přičemž zákazník si následně může aktivovat adekvátní obdobu. Stejný postup platí také při přechodu opačným směrem.

Bezplatnou aktivaci i deaktivaci všech balíčků lze provést prostřednictvím standardních kanálů T-Mobile. Minimální doba využívání zvýhodnění činí jeden měsíc.

Autor:


Témata: operátor, SMS, T-Mobile, Tuzex

Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Vše, co od smartphonu očekáváte, jen za 6 000. Test Honor 9 Lite

Honor 9 Lite

Honor 9 Lite je žhavou novinkou na českém trhu a také je potenciálním prodejním hitem. Smartphone s moderními funkcemi...

Další z rubriky

T-Mobile začne rozdávat slevy až 25 % a k tomu přidá 10 až 15 GB dat

T-Mobile Magenta 1

T-Mobile spustí novou službu Magenta 1. Je to jakási varianta rodinných tarifů, ale v principu funguje úplně jinak a...

Chcete změnit operátora? Vyčkejte, od února to bude snazší a rychlejší

Ilustrační snímek

Pouhých deset dnů od podání žádosti budou mít od 1. února operátoři na přenos čísla k jinému poskytovateli...

To by byl obchod roku. Vodafone potvrdil, že se zajímá o koupi UPC

Vodafone jedná o převzetí operátora UPC

Vodafone oficiálně potvrdil, že začal jednání o části společnosti Liberty Global, jejíž součástí je česká pobočka...

Domácí chipsy pro děti
Domácí chipsy pro děti

Upečte si domácí chipsy, ale pozor, jsou velice návykové.Najdete na iDNES.cz