Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nový balíček T-Mobile zvýhodní víkendové SMSky. Stát mohou jen osm haléřů

  15:24aktualizováno  15:24
Od 4.února nabídne T-Mobile nový balíček SMS Víkend+, v jehož rámci může jedna textovka vyjít na osm haléřů. Stávající balíčky Pevná+ a Víkend+ navíc zpřístupní i zákazníkům s kreditními tarify.

ilustrační foto

Balíček SMS Víkend+ je určen pro uživatele všech hlasových tarifů, kreditních i minutových. Za 79 korun měsíčně včetně DPH nabídne 1000 volných víkendových SMS do sítě T-Mobile. Při plném využití balíčku tak jedna textovka vyjde na necelých osm haléřů.

Volné textové zprávy jsou v průběhu víkendů a státních svátků vždy čerpány jako první. Nevyčerpané volné jednotky se nepřevádí do dalšího zúčtovacího období. Ceny za SMS mimo víkendy a za víkendové SMS do jiných sítí se řídí sazebníkem využívaného tarifu.

Staří známí v novém kabátě

Kromě nového balíčku představil T-Mobile i kreditní verze dvou stávajících zvýhodnění. Kredit Pevná+ umožňuje volat na pevnou síť za 50 haléřů za minutu včetně DPH, a to bez ohledu na den v týdnu nebo hodinu. Kredit Víkend+ nabízí možnost volání za stejnou cenu do vlastní sítě o víkendech a státních svátcích.

Tyto dva balíčky lze aktivovat ke každému z kreditních tarifů T-Mobile, včetně Mých5 a Kredit 150. Operátor si za ně měsíčně naúčtuje 79 korun včetně DPH. Oba používají tarifikaci 60+30.

V případě Kredit Pevná+ se zvýhodněná sazba pro volání uplatňuje již v rámci tarifního kreditu. Pokud má zákazník jiné volné jednotky do pevné sítě, jsou spotřebovány jako první a až poté se uplatňuje zvýhodněná sazba. Ceny za další služby se řídí sazebníkem používaného tarifu.

Obdobný princip platí také u Kredit Víkend+, ovšem zlevněná cena i případné upřednostnění dalších volných jednotek je vztaženo na síť T-Mobile a pouze na víkendy a státní svátky. Pokud má zákazník současně aktivované zvýhodnění Girls Talk, první tři minuty hovoru jsou účtovány za 0,50 Kč/min, další jsou dle pravidel Girls Talk zdarma. Zvýhodněná sazba do vlastní sítě má navíc přednost před voláním v rámci Privátní sítě (tzv. VPN).

Při přechodu balíčky ztratíte

Balíčky Kredit Pevná+ a Kredit Víkend+ nejsou nijak provázané s nabídkami Pevná+ a Víkend+. Při přechodu z kreditního na minutový tarif vždy dochází k jejich deaktivaci, přičemž zákazník si následně může aktivovat adekvátní obdobu. Stejný postup platí také při přechodu opačným směrem.

Bezplatnou aktivaci i deaktivaci všech balíčků lze provést prostřednictvím standardních kanálů T-Mobile. Minimální doba využívání zvýhodnění činí jeden měsíc.

Autor:


Témata: operátor, SMS, T-Mobile, Tuzex

Nejčtenější

Tak bude vypadat letošní nejlevnější iPhone, zepředu připomíná desítku

Render chystaného LCD iPhonu s 6,1palcovým panelem ve společnosti menšího...

Uvedení nových iPhonů se blíží, jejich oficiální odhalení proběhne už za dva měsíce. Víme, že budou tři a alespoň z...

Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....Xiaomi pokračuje v dumpingových akcích. Redmi S2 bude za 300 korun

Nová prodejna mobilů v Olomouci přilákala stovky lidí

Agresivní marketing čínské značky v Česku pokračuje. Xiaomi otevírá třetí obchod a tradičně první den nabízí produkty s...

Novinka za 975 korun nahradí smartphone a nepotřebuje dotykový displej

JioPhone 2

Obyčejné mobily nejsou mrtvé. Právě naopak. Jestliže prodeje smartphonů stagnují, nebo na některých trzích dokonce...

Jeden z nejočekávanějších mobilů roku. Nokia 8110 je chytrá jen trochu

Nokia 8110 4G

Retro model Nokia 8110 4G je možná jedním z nejočekávanějších mobilů letošního roku. V Česku se začal prodávat počátkem...

Další z rubriky

T-Mobile měl už druhý den velký výpadek. Radí, kde uplatnit kompenzace

T- Mobile.

T-Mobile se dva dny potýkal s výpadkem služeb. Někteří zákazníci se nemohli dovolat a přijímat hovory a nešlo ani...

Banka si vás může proklepnout u operátora. Ptejte se, jak vás ohodnotil

Ilustrační snímek

Banky kromě obvyklých způsobů ověření bonity žadatele využívají nově i hodnocení TelcoScore. Vstupní data poskytují...

Operátor O2 měl výpadek pevného internetu. Resetovat modem nestačilo

Ilustrační snímek

O2 v noci z 18. na 19. června provádělo upgrade sítě xDSL, která kvůli tomu na několik hodin nefungovala. Infolinka...

Najdete na iDNES.cz