Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nové zajímavé emailery - Užitečné Magnifico - a další aktuality

aktualizováno 
Bluetooth pro Clié na cestě? | Hand Mail 1.0 - nový emailer | Inbox To Go - další specialista na přílohy | Magnifico: Máte to rádi velké? | Mega Pak - kam s ním!

 

Bluetooth pro Clié na cestě?
Podle několika neoficiálních pramenů bude do měsíce v Evropě představen Bluetooth Memory Stick, určené pro handheldy Clié. Má stát od 120 do 150 EUR.

Sony již několik měsíců nabízí v Japonsku ekvivalentní produkt PEGA-MSB1, který některé shopy nabízejí i mimo Japonsko. Modul umožní Clié spolupracovat s Bluetooth telefony, ale i s jinými zařízeními vybavenými touto technologií.

 

Hand Mail 1.0 - nový emailer
TLA software poskytl na svých stránkách ke stažení betaverzi nového emailového programu Hand Mail 1.0 pro MS Outlook a Outlook Express. Umožní překonvertovat přílohy v běžných formátech k čtení v PalmOS počítači (týká se formátů MS Word, MS Excel, HTML a Adobe PDF).

Dokumenty z Wordu mohou být překonvertovány do formátů QuickWord, RichReader, WordSmith a Palm DOC. Ty Excelové zase do MiniCalc, QuickSheet, TinySheet, HandBase a JFile. HTML přílohy mailer konvertuje do formátů iSilo a Quickword, Adobe PDF soubory zase do Adobe Acrobatr Readeru pro PalmOS.

 

Inbox To Go - další specialista na přílohy
Jestli vám u předchozího produktu chyběl formát Documents ToGo, tak vězte, že firma DataViz připravila pro svoje klienty  aplikaci Inbox ToGo - ta umožňuje emaily i s přílohami přijímat i zasílat, a to přímo z/do handheldu prostřednictvím kombinace handheld+mobil, popřípadě handheld + LAN/modem.

DataViz dosud v rámci balíčku Bonus Add-On Kit nabízel pouze program DataViz Mail, který umí synchronizovat emaily s desktop emailem (včetně příloh) a přílohy otevřít v některém z kancelářských programů sady Desktop To Go. Nyní tedy přišla řada na mobilní kancelář bez kompromisů. Celý systém funguje přes mail server DataViz a do října 2002 jej můžete zkoušet bez poplatku, po tomto datu bude zpoplatněn měsíčním poplatkem.

Magnifico: Máte to rádi velké?
Jeví se vám displej vašeho PDA málo čitelný, či byste jej v určitých situacích chtěli zvětšit? Kupte si zařízení  Magnifico a váš displej se najednou velmi silně zvětší!

Skládací zařízení, které může být velmi užitečné v mnoha specifických případech, vás přijde na $29,99.

 

Mega Pak - kam s ním!
Znáte to - PDA strčíte do kapsy, ale kam dát příslušenství (karty, stylusy, kameru, modem, GPS, klávesničku), kam s mobilem, papírovým blokem, papírovými podklady  kreditními kartami, klíčky, propiskami, brýlemi a doklady? Zajímavým řešením může být i tento velmi obsáhlý PDA obal s názvem Mega Pak PDA Pak. Stojí $49,99.Nejčtenější

Takto vypadá boj o zákazníky: pětkrát více dat a úhrada smluvní pokuty

Slovenský operátor O2 navýšil základní data u vybraných tarifů

Od revoluce v roce 2013 zažívá český mobilní trh spíše menší otřesy, zákazníci operátorů toužící po neomezeném tarifu s...

Konkurence se trefuje do „předražených“ nových iPhonů

Všechny tyto produkty Xiaomi stojí stejně, jako nový model iPhone XR

Na vysoké ceny novinek od Applu reagovali konkurenti poněkud posměšnými nabídkami. Ukazují v nich, co všechno z jejich...Feministky kritizují nové iPhony. Jsou moc velké na ženskou ruku

iPhone XS/XS Max

Od doby, kdy Apple upustil od malých smartphonů, úhlopříčka nových modelů prudce narůstá. Nejnovější model ve verzi Max...

Toto je prapředek vašich smartphonů. První android slaví 10 let

T-Mobile G1

Prvnímu mobilnímu telefonu s operačním systémem Android je 10 let. Stroj známý jako T-Mobile G1 byl totiž představen...

Prohlédněte si nejlepší a nejdražší iPhone. Máme ho jako první

iPhone XS Max

Stejně jako v předchozích letech jsme se i letos vypravili do Německa, abychom mohli vyzkoušet nejnovější smartphone od...

Další z rubriky

Úředníci budou mít v Rusku svou mobilní síť včetně rychlých dat

Moskevský Kreml

Do roku 2024 by mělo Rusko mít speciální mobilní síť určenou výhradně pro potřeby státních úřadů. V pondělí se na tom...

Úspornější displeje zajistí delší výdrž iPhonů, jsou však ještě ve vývoji

iPhone X se loni stal prvním telefonem Applu s moderním OLED displejem. Letos...

iPhony nikdy nebyly šampiony ve výdrži baterie, v této disciplíně patří mezi průměrné smartphony. Lepší výsledky by...

Honor chrlí nové modely. Evropskou premiéru v Praze bude mít fotomobil 8X

Honor 8X

Čínský výrobce Honor vytrvale zásobuje střední střídu novými modely, a zatímco se letní novinky ještě ani nestihly v...

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku
Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají Češi, je pád do dluhové pasti. A může za to hlavně nedostatečná finanční gramotnost, na kterou se ve školách trochu zapomíná. Trénujte ji se svými dětmi už od předškolního věku a ušetříte jim tak v budoucím životě spoustu potíží. Kdy a jak můžete děti finančně vzdělávat?

Najdete na iDNES.cz