Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nechte své PDA rozhodnout za vás nebo připomenout narozeniny

aktualizováno  1. ledna 0001 
Další aplikace z naší freewarové rubriky čekají na vaše stažení. Decision Maker je program, který vám pomůže se rozhodnout. NS Contacts Backup zazálohuje vaše kontakty, Birthdays! zase umožňuje vedení údajů o narozeninách vašich blízkých.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení. 

POCKET PC       

Decision Maker

Decision Maker je jednoduchý program, který vám pomůže se rozhodnout, pokud si něčím nejste jisti. Stačí zadat typ vaší otázky a stisknout tlačítko Start. Aplikace se již postará o to, aby bylo rozhodnutí co nejlepší :) Program je plně skinovatelný a existuje i verze pro smartphony.

Stahujte zde

NS Contacts Backup

Program, který se postará o zálohování/obnovu vašich kontaktů. Stačí kliknout na jedno ze dvou tlačítek a záloha je ihned provedena či načtena.

Stahujte zde

Today Plugin Uninstaller

Today Plugin Uninstaller je užitečným programem, který vám pomůže s odinstalací těch pluginů, které nemohou být odebrány přes nabídku "Odebrat programy".

Stahujte zde

AM TasksPlus

AM TasksPlus je užitečným plug-inem do Today. Umožňuje plnou nastavitelnost toho, co se má v Today zobrazovat. Kromě angličtiny je možné AM TasksPlus lokalizovat také do několika dalších jazyků včetně naší mateřštiny a to díky jazykovým balíčkům. Nová verze přináší několik vylepšení a dvě nové jazykové mutace.

Stahujte zde

PALM OS

Birthdays!

Birthdays! je jednoduchou utilitkou umožňující vedení údajů o narozeninách vašich blízkých a známých. Ke každému údaji je možné přidat alarm.

Stahujte zde

Next Train

Užitečný program, který odpočítává dobu do odjezdu dalšího vlaku. Program umožňuje přidání libovolného počtu vlaků, ale i například metra, tramvají atd.

Stahujte zde

Graffiti Anywhere

S programem Graffiti Anywhere můžete, jak je již z názvu patrné, psát graffiti kdekoliv na displeji. K tomu stačí program aktivovat a následně vám již nic nebrání v jeho používání. Stejně jako na graffiti plošce, i zde se písmena píší nalevo, čísla pak na pravé straně displeje. Program je kompatibilní s velkým množstvím PDA, autor v nové verzi přináší i podporu pro Treo700.

Stahujte zde

ProfileMD Classic

Chtěli byste mít hezky pohromadě své údaje o zdraví? Pomocí programu ProfileMD Classic pro Palm OS je můžete vést ve vašem PDA. Aplikace umožňuje shromažďovat informace například o vašich alergiích, stejně jako nemocech či operacích, které jste prodělali. Do kolonky Medications lze zapisovat léky, které užíváte a k nim doplňující informace jako jejich množství, případně informace o balení. Aktuální verze přináší možnost zálohy informací a šifrování vložených údajů.

Stahujte zde Témata: Graffiti, Tramvaj, Vlak

Nejčtenější

Google posílá vzkaz Evropské komisi. Takhle se bude bránit

Protikartelová komisařka Margrethe Vestagerová.

Google se s obří pokutou od Evropské komise nehodlá smířit. Firma se proti ní odvolá a chce Komisi dokázat, že systém...

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....

Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Jeden z nejočekávanějších mobilů roku. Nokia 8110 je chytrá jen trochu

Nokia 8110 4G

Retro model Nokia 8110 4G je možná jedním z nejočekávanějších mobilů letošního roku. V Česku se začal prodávat počátkem...

Další z rubriky

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Na dovolené se můžete seznámit i nespálit

Ilustrační snímek

Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz