Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nechejte si dobít Go od táty aneb dobíjení z paušálu

  8:00aktualizováno  8:00
K dobití kreditu na Go kartě vám teď postačí někdo ochotný s paušálem.

Od 1. listopadu budte moci svůj kredit na předplacené kartě Go dobíjet také od libovolného zákazníky Eurotelu s paušálním tarifem. Zákazník s paušálem bude mít možnost dobít jakýkoliv Go telefon prostřednictvím „plechového operátora“ na čísle *11. Hodnota Go kupónu mu bude vyúčtována na faktuře s měsíčním vyúčtováním hovorů. Jde o takzvaný post pre-paid, který je velmi vhodný například pro rodiny nebo menší firmy, v nichž jeden otec (vedoucí) kontroluje peníze, které ostatní provolají.

Postup:
Stačí zavolat na *11 a v „Hlavní nabídce“ zvolit položku č. 3 “Nabití Go karty prostřednictvím účtu standardního zákazníka”. Nelze dobíjet přes živého operátora. Zadáte šestimístné identifikační číslo. (Po 3 špatných zadáních jste odmítnuti a nemůžete pokračovat, po 6 špatných zadáních je služba deaktivována.) Zadáte číslo Go telefonu, který chce dobít. (Po 3 špatných zadáních je odmítnut a nemůže pokračovat).
Pak už jen stačí zvolit hodnotu Go kupónu, tedy obnos, o který se zvýší kredit na Go: 300,- / 500,- / 1.000,- / 2.000,- Kč.


Automatický hlasový systém potvrdí všechny údaje o dobití – hodnotu, číslo Go telefonu, den, měsíc a rok. Nejpozději do 30 minut je Go telefon dobit. Majitel paušálu obdrží po 30 minutách od zadání potvrzující SMS o dobití s částkou a číslem Go telefonu. Stejné to je i na straně Go karty, která však dostane číslo toho, kdo jí dobil.
Majitel paušálu pak na faktuře najde vyúčtování v kolonce “Jednorázové poplatky” s číslem Go telefonů a hodnotou Go kupónů.

Kdo může dobíjet a kolik?
Zákazník musí být aktivní minimálně 4 měsíce a mít dobrou platební morálku – jen jedna faktura byla zaplacena do 30 dnů po splatnosti během uplynulých 4 měsíců. Jestliže nesplníte tyto podmínky, systém vám odmítne tuto službu.
Majitel paušálu má předem stanovený měsíční limit v závislosti na průměrné výši účtu za uplynulé 3 měsíce. Nejedná se o limit na kalendářní měsíc ani účtovací cyklus, ale o limit na 30 dní.
Výše účtu ---  Limit
do 5.000 Kč ---  1.000 Kč
5.000 Kč a výše ---  2.000 Kč

Autor:Nejčtenější

Už se napálilo hodně lidí. Volali jim kvůli nevěře nebo bouračce

Ilustrační foto

V posledních týdnech se stala populární aplikace, která za vás volá danému číslu a předem nahranou zprávou zkouší...

Neomezené tarify jen tak nebudou, nahradily by wi-fi, říká šéf Vodafone

Petr Dvořák, nový generální ředitel české pobočky Vodafonu

Neomezené mobilní datové tarify budou moci operátoři nabídnout, až budou mít domácnosti dostatečně rychlý pevný...Historicky nejnižší cena. Samsung S8 můžete koupit za polovinu

Samsung Galaxy S8

Samsung po celý květen vrací při koupi loňských modelů S8 a S8+ 4 000 korun v rámci cashbacku. Jenže po registraci do...

Propadák mezi smartphony vzdává boj a údajně chce prodat celou firmu

Model Essential od Andyho Rubina

Už od zveřejnění prvních prodejních čísel bylo jasné, že Essential se svým jediným vydaným modelem zkrátka neuspěje. Po...

Pět let stará operátorská revoluce. Mnozí aktéři se výročí nedožili

(Ilustrační snímek)

Tuzemský mobilní trh zažil v roce 2013 zásadní proměnu, vedle síťových operátorů na něm začali působit i další...

Další z rubriky

T-Mobile kupuje konkurenta. Vznikne gigant se 127 miliony klientů

T- Mobile.

Americká pobočka T-Mobile se dohodla na převzetí konkurenční firmy Sprint formou výměny akcií. Spojením vznikne...

Pět let stará operátorská revoluce. Mnozí aktéři se výročí nedožili

(Ilustrační snímek)

Tuzemský mobilní trh zažil v roce 2013 zásadní proměnu, vedle síťových operátorů na něm začali působit i další...

ČTÚ chystá důležité aukce kmitočtů. Mají přilákat potenciálního nováčka

Český telekomunikační úřad

Český telekomunikační úřad chystá na rok 2019 dvě důležité aukce kmitočtů pro mobilní sítě LTE či 5G. Nabídne v nich...Najdete na iDNES.cz