Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Nechejte si dobít Go od táty aneb dobíjení z paušálu

  8:00aktualizováno  8:00
K dobití kreditu na Go kartě vám teď postačí někdo ochotný s paušálem.

Od 1. listopadu budte moci svůj kredit na předplacené kartě Go dobíjet také od libovolného zákazníky Eurotelu s paušálním tarifem. Zákazník s paušálem bude mít možnost dobít jakýkoliv Go telefon prostřednictvím „plechového operátora“ na čísle *11. Hodnota Go kupónu mu bude vyúčtována na faktuře s měsíčním vyúčtováním hovorů. Jde o takzvaný post pre-paid, který je velmi vhodný například pro rodiny nebo menší firmy, v nichž jeden otec (vedoucí) kontroluje peníze, které ostatní provolají.

Postup:
Stačí zavolat na *11 a v „Hlavní nabídce“ zvolit položku č. 3 “Nabití Go karty prostřednictvím účtu standardního zákazníka”. Nelze dobíjet přes živého operátora. Zadáte šestimístné identifikační číslo. (Po 3 špatných zadáních jste odmítnuti a nemůžete pokračovat, po 6 špatných zadáních je služba deaktivována.) Zadáte číslo Go telefonu, který chce dobít. (Po 3 špatných zadáních je odmítnut a nemůže pokračovat).
Pak už jen stačí zvolit hodnotu Go kupónu, tedy obnos, o který se zvýší kredit na Go: 300,- / 500,- / 1.000,- / 2.000,- Kč.


Automatický hlasový systém potvrdí všechny údaje o dobití – hodnotu, číslo Go telefonu, den, měsíc a rok. Nejpozději do 30 minut je Go telefon dobit. Majitel paušálu obdrží po 30 minutách od zadání potvrzující SMS o dobití s částkou a číslem Go telefonu. Stejné to je i na straně Go karty, která však dostane číslo toho, kdo jí dobil.
Majitel paušálu pak na faktuře najde vyúčtování v kolonce “Jednorázové poplatky” s číslem Go telefonů a hodnotou Go kupónů.

Kdo může dobíjet a kolik?
Zákazník musí být aktivní minimálně 4 měsíce a mít dobrou platební morálku – jen jedna faktura byla zaplacena do 30 dnů po splatnosti během uplynulých 4 měsíců. Jestliže nesplníte tyto podmínky, systém vám odmítne tuto službu.
Majitel paušálu má předem stanovený měsíční limit v závislosti na průměrné výši účtu za uplynulé 3 měsíce. Nejedná se o limit na kalendářní měsíc ani účtovací cyklus, ale o limit na 30 dní.
Výše účtu ---  Limit
do 5.000 Kč ---  1.000 Kč
5.000 Kč a výše ---  2.000 Kč

Autor:Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone extrémně vylepšuje rodinné tarify. Zadarmo přidává 8 GB a VDSL

Vodafone (ilustrační fotografie)

Není obvyklé, aby operátor výrazně vylepšil tarif a nesáhl na cenu. V případě inovovaných rodinných tarifů Red+ tomu...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

T-Mobile výrazně zrychlil internet. Ceny starších tarifů zůstávají

T- Mobile.

T-Mobile od 1. února rozšířil tarifní nabídku pevného internetového připojení. Nově do ní zařadil tarif s přenosovou...

To by byl obchod roku. Vodafone potvrdil, že se zajímá o koupi UPC

Vodafone jedná o převzetí operátora UPC

Vodafone oficiálně potvrdil, že začal jednání o části společnosti Liberty Global, jejíž součástí je česká pobočka...

Chcete změnit operátora? Vyčkejte, od února to bude snazší a rychlejší

Ilustrační snímek

Pouhých deset dnů od podání žádosti budou mít od 1. února operátoři na přenos čísla k jinému poskytovateli...Najdete na iDNES.cz