Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Navštivte náš stánek na Invexu 2001

  15:40aktualizováno  15:40
Co Mobil Media a.s. představí na Invexu 2001? Novinky v publikační platformě Genesis 2, své servery, staré mobily, Knihy iDNES a další...

 I na letošním Invexu vystavujeme a tak pokud budete mít chuť, stavte se na našem stánku (číslo popisné 7) v hale G1. A co u nás najdete?

Presentace nové verze publikační platformy Genesis 2

Na veletrhu Invex představíme novou verzi publikační platformy Genesis 2. Genesis 2 je nástroj pro tvorbu rozsáhlých, dynamických a často aktualizovaných stránek a těší se velké oblibě jak mezi zpravodajskými servery, kde je používána v několika desítkách instalací, tak u mnoha komerčních firem.

Nová verze Genesis 2 nabízí zásadně přepracované jádro systému disponující větší rychlostí a především ještě vyšší variabilitou aplikovatelnou na potřeby zákazníka. Nyní lze dokonce díky takzvanému VV modulu importovat automaticky do databáze zcela cizí datové struktury a bezešvě je integrovat s daty uloženými v Genesis 2. Uživatelé Genesis 2 si tak mohou importovat libovolná data bez zásahu zkušeného programátora – ovládání i velmi složitých importů zvládne kdokoliv, kdo někdy pracoval například s Excelem. To samozřejmě není jediná novinka – ale vidět je lepší, než o tom číst.

Co se také změnilo a snad k lepšímu, je i grafické rozhraní, ovšem podstatné zlepšení připravujeme až na začátek příštího roku.

Nová verze Genesis 2 

Velkou novinkou je také možnost luxusně spravovatelného elektronického obchodu napojeného přímo na vaši stránku v Genesis 2. Pokud si chcete otevřít obchod na internetu, stavte se u nás – Store modul v Genesis 2 je vám k dispozici.

Pokud tedy přemýšlíte o tom, že byste chtěli na internetu publikovat, neváhejte nás kontaktovat a dohodnout si přímo čas, kdy se budeme věnovat jen vám a vašim potřebám. Je zbytečné, abyste vysedávali na presentacích, kde se bude všeobecně hovořit o věcech, jež jsou samozřejmostí – nechte naše odborníky, aby se vám zcela nezávazně věnovali a abychom společně popřemýšleli, jak vašemu webu pomoci. Nezapomínejte, že s publikováním informací na internetu máme nejdelší zkušenosti u nás – a tyto zkušenosti jsme připraveni vám předat.

Servery Mobil Media a iDNES

Na našem stánku se můžete setkat s redaktory našich serverů a můžete se zeptat na detaily ohledně všech serverů iDNES. Pokud ale toužíte po setkání s konkrétním člověkem, je lepší mu napsat a domluvit si čas, protože redaktoři budou z výstaviště dělat reportáže a budou „v terénu“.

Stejně tak si zde můžete promluvit s obchodníky o reklamě a další možné  spolupráci, pokud vás to zajímá, nebo pokud po ní toužíte.

Super-server Unisys ES7000

Na našem stánku také bude jedinečná možnost prohlédnout (pokud se nám podaří jej do té doby proclít) si jeden z nejvýkonnějších serverů postavených na platformě Intel. Server Unisys ES 7000 je osazen vybaven 32 procesory Intel Pentium III Xeon na 700 MHz, celkem 64 GB RAM a diskovým polem. Všechny části serveru jsou vyměnitelné za chodu (včetně pamětí), dokonce na něm lze provozovat více operačních systémů najednou a přidělovat jim dynamicky počet procesorů podle zátěže jednotlivého systému. Unisys tvrdí, že tento server se jednou zapne a pak už se nikdy nevypíná, takže uvidíme, jak si poradí s takovými kazisvěty, jako jsme my J

Servery Unisys jsou vítanou posilou naší serverové farmy obsluhující jak naše vlastní servery, tak mnoho našich zákazníků.

Staré mobily: vždy o důvod víc, proč navštívit náš stánek.

Na našem stánku máte také možnost shlédnout unikátní výstavku mobilních telefonů – v  průřezu se setkáte s nejdůležitějšími telefony které byly na trhu od roku 1992 do roku 1996. A to je nabídka, která se neodmítá! Chybí vám GPRS a WAP? Nebojte, nejste sami – telefonům, které vystavujeme, chybí vždy!

Seznamte se s našimi obchody

Pokud chcete vidět, jak fungují elektronické obchody naší společnosti nebo přemýšlíte, že byste si také takový obchod chtěli založit, stavte se u nás a domluvte si schůzku s manažerem ekomerce Radkem Hadrabou. Na místě si také můžete zakoupit počítačovou hru z nabídky GameStore.cz se slevou…

Knihy iDNES

Sháníte počítačovou literaturu? Na Invexu máme celkem sedm stánků roztroušených po výstavišti, kde se můžete setkat s plnou nabídkou našeho nakladatelství Knihy iDNES (dříve Unis Publishing). Knihy si samozřejmě můžete nakoupit s razantní slevou – najdete zde publikace o programování, řadu knih pro začátečníky, ale i pro pokročilé uživatele – najdete tu například knihu Ondřeje Neffa o digitální fotografii, ale také knihy o počítačovém videu atd. Pokud máte o počítačovou literaturu zájem, rozhodně se u nás zastavte.

Knihy iDNES (z části ještě pod jménem Unis Publishing) najdete mimo tento náš centrální stánek i na těchto místech:

  • Pavilon A1, stánek 51
  • Pavilon B, stánek 56
  • Pavilon C, stánek 20
  • Pavilon D, stánek 10
  • Pavilon G1, stánek 31
  • Pavilon V - v rámci expozice IDG
  • Pavilon Z, stánek 3

A na našich serverech...

Na našich serverech najdete po celou dobu Invexové zpravodajství. Mobil.cz bude online reportovat o novinkách u telekomunikačních firem, Technet vám přinese zprávy od počítačových firem a BonusWeb vás bude zpravovat o věcech herních. Speciality z počítačů do dlaně přinese samozřejmě Palmare.cz

Takže pokud dorazíte na Invex a vyrazíte do haly G1, kde je mimo jiné i RadioMobil a Český Telecom (Eurotel je v hale Z a Oskar nevystavuje), stavte se také u nás.

Autor:Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

T-Mobile Hotel Růženka

Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

Vlajkové lodi Androidu nejsou žádný velký hit. A trápí je problémy

Google Pixel 2 XL a Pixel 2

Googlu se zatím s jeho smartphony moc nedaří. První generace Pixelů příliš úspěšná nebyla a ta druhá to zatím zcela...

Lidem v šuplících leží nedostatkový materiál do elektromobilů

Šuplík

Výrobci automobilů, kteří hledají nové dodávky kobaltu, jenž je důležitý pro výrobu baterií, by se mohli zaměřit na...

Možná i váš smartphone těžil kryptoměnu. A vůbec o tom nemusíte vědět

Smartphony jsou zneužívány k těžbě kryptoměny Monero.

K těžbě kryptoměny útočníci nezneužívají jen počítače, v ohrožení jsou díky narůstajícímu výkonu i chytré telefony. Tým...Najdete na iDNES.cz