Motorola E375 - nový low-end s velkým displejem (první informace)

aktualizováno 
Na začátek příštího roku chystá Motorola nový low-endový telefon klasické koncepce, model E375. Telefon má lepší displej než současné modely značky v této kategorii.

Model E375 Motorola zatím oficiálně nepředstavila. Server Wapzon ale zveřejnil s předstihem první informace. Motorola E375 je telefon klasické koncepce, nepřímo navazující na model C650, případně C380/385. Ani jeden z této dvojice modelů se u nás neprodává, jejich výbava ale zhruba odpovídá dobře známému véčku V180. Novinka se pak od nich liší především displejem.

Ten má rozlišení 176 x 220 obrazových bodů, je aktivní a umí zobrazit 65 000 barev. Displej je dobře známý z modelů V300, V500, nebo V600. Současné modely C650 a C380/385 mají displej pasivní s rozlišením 128 x 128 obrazových bodů. Rozdíl v kvalitě obou displejů je tedy velmi výrazný.

Design nové Motoroly není ničím výjimečný. Telefon je zaoblený a to především na zadní straně. Zatím je k dispozici jen jediná fotografie, na které je vyobrazen telefon v kombinaci béžové, vínové a černé barvy. Jistě ale budou k dispozici i další barevné varianty. Hmotnost ani rozměry telefonu neznáme, zatím nejsou k dispozici.

Motorola E375 

Výbava telefonu není špatná. Má integrovaný fotoaparát s maximálním rozlišením 640 x 480 obrazových bodů. Telefon umí i přehrávat krátká videa, ale v této chvíli není jasné, jestli je bude umět i nahrávat. Vyzváněcí melodie jsou dvaatřicetihlasé, případně lze použít i běžné MP3 skladby, jak je to běžné i u jiných modelů výrobce.

Telefon disponuje GPRS třídy 10 a možná některé verze telefonu budou mít i EDGE. Nová Motorola nebude mít Bluetooth, s počítačem jí tak bude možné spojit jen pomocí kabelu. Ve výbavě nebudou chybět ani další běžné funkce, jako je budík, kalendář, kalkulačka, nebo Java.

Motorola E375 

Motorola E375 by se měla začít prodávat v prvním čtvrtletí příštího roku. Cena zatím nebyla zveřejněna, je ale jasné, že se bude jednat o levný telefon. Náš odhad je zhruba 4 500 Kč za nedotovaný telefon.  

Autor:


Nejčtenější

Tomu říkáme omluva. Výrobce dá za zpoždění objednávek druhý mobil zdarma

RED Hydrogen One

Výrobce profesionální fototechniky RED bude mít brzy na trhu i vlastní smartphone. Sliboval jej ve dvou verzích, zatím...

Honor bude mít smartphony se slevou 80 procent. Ale jen v pátek po obědě

Fronta na zlevněné smartphony Xiaomi na Černém Mostě

Honor se rozhodl okopírovat prodejní strategii Xiaomi. A tak s otevřením svého prvního prodejního stánku v obchodním...Huawei Mate 20 Pro může být nový král smartphonů. Nechybí mu vůbec nic

Huawei Mate20 Pro

Špičkový Huawei Mate 20 Pro se stal jedním z nejvybavenějších smartphonů na trhu. Jak jsme si mohli již krátce...

Na českém trhu se objeví nová značka smartphonů, budou líbivé a levné

Smartphone UMIDIGI Z2

Na český trh zavítá nová značka UMIDIGI, která nabídne hned tři levnější smartphony. Budou mít zajímavou výbavu i...

Nedívejte se na zabavené iPhony, zablokují se, radí odborníci policistům

iPhone XS Max

Podle instrukcí forenzní firmy Elcomsoft pro americkou policii je vhodné, aby se policisté nedívali zpříma na nové...

Další z rubriky

Vyzkoušeli jsme mobil, který může být skoro čímkoliv

Lenovo Moto Z2 Play

Zástupce letošní generace modulárních smartphonů od Motoroly, model Moto Z2 Play, dále rozvíjí potenciál povedené...

Dřív dělala Motorola originály. Teď chce okopírovat loňský iPhone

Uniklá podoba připravované Motoroly P30

Vypadá to, že až na pár výjimek bude mít letos svůj „iPhone X“ skoro každý výrobce. Jeden z mála, který až doteď trendu...

Toto je první 5G smartphone. A je to úplně jedno

Motorola Moto Mod 5G

Na stánku Motoroly na veletrhu IFA v Berlíně jsme si mohli zběžně prohlédnout technickou novinku, kterou slavná značka...Najdete na iDNES.cz