Mobil s Twist kartou Paegas SIM Toolkit už za 4.499 Kč

aktualizováno 
Už za 4.499 Kč včetně DPH si mohou zájemci od 15. dubna 1999 pořídit sadu Paegas Twist s mobilním telefonem Motorola d520 se SIM kartou podporující standard SIM Toolkit a 400korunovým počátečním kreditem.

  • Sada Paegas Twist s telefonem Motorola d520 a s kartou Paegas SIM Toolkit
  • Náklady na pořízení a první i další léta provozu nižší než u pevného telefonu
  • Nízké ceny hovorného a až 100korunový bonus při koupi dobíjecích kupónů

Už za 4.499 Kč včetně DPH si mohou zájemci od 15. dubna 1999 pořídit sadu Paegas Twist s mobilním telefonem Motorola d520 se SIM kartou podporující standard SIM Toolkit a 400korunovým počátečním kreditem, který lze beze zbytku provolat. "Investice pro vstup mezi uživatele služeb Paegas jsou na velmi nízké úrovni, když po odečtení základního kreditu 400 Kč sada s telefonem a službami Paegas Twist na jeden rok vyjde jen na 4.099 Kč, což je pouze o několik set korun více než cena zavedení pevného telefonu, které přijde na 3.500 Kč, k čemuž je nutné přičíst cenu telefonního přístroje. A přitom uživatel služeb Paegas Twist není nucen platit žádné měsíční poplatky," uvedla tisková mluvčí společnosti RadioMobil Tereza Kakosová.

"Předplacené služby se také staly hlavním tahounem prodeje mobilních telefonů v prvním čtvrtletí letošního roku a my můžeme oznámit, že dva ze tří nových zákazníků dali přednost síti GSM Paegas před analogovou i digitální sítí konkurence," dodala ještě Tereza Kakosová a pokračovala: "za pouhé tři měsíce tak penetrace mobilních telefonů v ČR hlavně díky síti Paegas poskočila o více než jedno procento."

Snížení ceny sady Paegas Twist o 500 Kč následuje krátce po dubnovém prodloužení platnosti kupónů Paegas Twist ze šesti na 12 měsíců. Předplacená služba společnosti RadioMobil se navíc může pochlubit vůbec nejnižšími cenami za minutu hovoru mezi obdobnými službami v ČR, a to ještě mohou zákazníci ušetřit při koupi kupónů vyšších hodnot. Pokud si totiž zákazník namísto nejlacinějšího kupónu v hodnotě 400 Kč koupí kupón za 750 Kč, automaticky získá 50korunový bonus navíc a v případě kupónu za 1900 Kč dokonce 100korunový bonus. Jinými slovy to znamená, že se ceny hovorů s bonusem snižují o dalších více než pět procent.

V nabídce vedle sady s mobilním telefonem Motorola d520 nadále zůstávají i sady s dalšími typy telefonů: s přístrojem Alcatel One Touch Club za 5.999 Kč, s miniaturním duálním telefonem Siemens C25 na 7.499 Kč a s přístrojem Nokia 5110 na 8.999 Kč.

Akciová společnost RadioMobil je operátorem sítě GSM s názvem Paegas. Největším akcionářem společnosti jsou s 51% České Radiokomunikace a.s. a mezinárodní konsorcium CMobil, které je vlastníkem 49% akcií. CMobil přitom tvoří: největší světový operátor mobilních komunikací T-Mobil, italský operátor TIM, dále PVT, TMP a SKS. Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 96 % české populace. Mobilní telefon GSM Paegas si zákazníci mohou k dnešnímu dni vzít do 65 zemí celého světa a využívat služeb roamingu u 121 operátorů. Služeb sítě GSM Paegas využívalo na konci března 1999 více než 450 tisíc zákazníků.

V Praze dne 14. dubna 1999
Tereza Kakosová
tel.: 0603 620 130
fax: 0603 620 106

Autor:


Nejčtenější

Tomu říkáme omluva. Výrobce dá za zpoždění objednávek druhý mobil zdarma

RED Hydrogen One

Výrobce profesionální fototechniky RED bude mít brzy na trhu i vlastní smartphone. Sliboval jej ve dvou verzích, zatím...

Honor bude mít smartphony se slevou 80 procent. Ale jen v pátek po obědě

Fronta na zlevněné smartphony Xiaomi na Černém Mostě

Honor se rozhodl okopírovat prodejní strategii Xiaomi. A tak s otevřením svého prvního prodejního stánku v obchodním...Huawei Mate 20 Pro může být nový král smartphonů. Nechybí mu vůbec nic

Huawei Mate20 Pro

Špičkový Huawei Mate 20 Pro se stal jedním z nejvybavenějších smartphonů na trhu. Jak jsme si mohli již krátce...

Na českém trhu se objeví nová značka smartphonů, budou líbivé a levné

Smartphone UMIDIGI Z2

Na český trh zavítá nová značka UMIDIGI, která nabídne hned tři levnější smartphony. Budou mít zajímavou výbavu i...

Nedívejte se na zabavené iPhony, zablokují se, radí odborníci policistům

iPhone XS Max

Podle instrukcí forenzní firmy Elcomsoft pro americkou policii je vhodné, aby se policisté nedívali zpříma na nové...

Další z rubriky

Širokoúhlý fotoaparát je nový trend. Mají ho všechny důležité novinky

Huawei Mate20 Pro

Trend duálních či početnější sestavy fotoaparátů je u chytrých telefonů nezadržitelný. Za pozornost ovšem stojí, že...

Nové Apple Watch popletla změna času. Zůstaly viset ve smyčce

Apple Watch Series 4 v Austrálii popletla změna času

Austrálie v uplynulém víkendu přešla na letní čas, což obyvatele kontinentu oloupilo o hodinu spánku. To však nebyla...

Hardware nic moc, ale Pixely od Googlu ukazují sílu softwaru

Google Pixel 3

Po hardwarové stránce nepřináší modely Pixel 3 vlastně nic nového. Kromě výkonnějšího procesoru je výbava téměř stejná...Najdete na iDNES.cz