Kalibrace displeje, rozvrh hodin, RSS čtečka či nákupní lístek (PalmareFreeware 122)

aktualizováno  1. ledna 0001 
Další aplikace z naší freewarové rubriky čekají na vaše stažení. Můžete si přečíst například o programu Shoplist!, který usnadní vaše nakupování. Backup pomůže se zálohováním, Recal vykalibruje displej, TaskPlus zase zobrazí úkoly z Outlooku v Today.
Pokud patříte mezi fanoušky programů, za které nemusíte platit, zveme vás na další procházku z této softwarové kategorie. Na vaše kapesní počítače míří další programy ze světa PDA freeware.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení.

PALM OS     

ShopList! 2005

Program ShopList! 2005 je aplikací sloužící k zaznamenávání věcí, které se chystáte koupit. ShopList! 2005 nahrazuje oblíbené papírové lístečky, do programu lze vkládat kromě přednastavených názvů potravin také vlastní věci, jejich cenu, která se sčítá, tudíž máte nad nákupem kontrolu atd.
Verze 2005 je pokračovatelem původního programu ShopList!, je však kompletně přepsaná a obsahuje mnoho nových "fíčurek".

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Backup v1.0

Backup je další z řady zálohovacích programů. Tento umožní jednoduché překopírování všech položek z ROM na paměťovou kartu a v případě potřeby následné vrácení z ní zpět do paměti. Jedinou větší výtkou od uživatelů je pomalost programu, která snad bude odstraněna v dalších verzích.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Jot Log 1.0 

Další čekatel na roli vašeho favorita v kategorii jednodušších kreslících aplikací. U těchto programů je to vždy o designu, dobrém pocitu z používání. Nic vám nebrání vyzkoušet tento freewarový program osvědčeného výrobce programů pro PalmOS.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Recal v1r4

Trápí vás často nepřesný displej? Pak použijte utilitku Recal, která se postará o jeho kalibraci. Program tak učiní po každém resetu palmu či po HotSyncu.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

POCKET PC    

PocketTimeTable v1.0

PocketTimeTable je program, který potěší všechny studenty i učitele. Aplikace umožňuje zaznamenávání předmětů, jejich vyučujících i komentářů k nim do přehledného rozvrhu.
Program ke svému chodu vyžaduje .NET CF runtimes for PPC 2002 devices a nainstalovaný SQL Server CE.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

PocketAMP v2.0 RC

PocketAMP je propracovaný přehrávač MIDI souborů, který ve standardní nabídce aplikací Windows Mobile chybí. Program vychází z populární aplikace Timidity a kromě přehrávání umožňuje zobrazení souborů v playlistu, jejich editaci a mnoho dalšího.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

TaskPlus v1.40

TaskPlus je plug-inem, který zobrazí úkoly z Outlook PocketPC v Today obrazovce. Viditelné jsou pouze nedokončené úkoly (s počátečním a konečným datem), program, jehož autorem je Kokot Grzegorz, dokáže zobrazit také narozeniny a znamení zvěrokruhu z kontaktů PocketPC Outlooku.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

News Monger v0.32

Hledáte-li pro svůj kapesní počítač RSS čtečku, vyzkoušejte News Monger. Program podporuje hned několik verzí RSS (0.90, 0.91, 0.92, and 2.0.1), umožňuje organizovat RSS kanály do kategorií či podporuje některá VGA zařízení. Aplikace však zatím plně nezvládá landscape mód.

PalmareFreeware

Stahujte zde Nejčtenější

Huawei Mate 20 Pro může být nový král smartphonů. Nechybí mu vůbec nic

Huawei Mate20 Pro

Špičkový Huawei Mate 20 Pro se stal jedním z nejvybavenějších smartphonů na trhu. Jak jsme si mohli již krátce...

Ostuda Androidu trvá, jen jediný smartphone na trhu má nejnovější verzi

Android 9.0 DP4 (Beta 4) na Nokii 7 Plus

Nokia 7 Plus je v podstatě prvním u nás běžně dostupným smartphonem, který dostal oficiální aktualizaci na nový Android...Na českém trhu se objeví nová značka smartphonů, budou líbivé a levné

Smartphone UMIDIGI Z2

Na český trh zavítá nová značka UMIDIGI, která nabídne hned tři levnější smartphony. Budou mít zajímavou výbavu i...

Nedívejte se na zabavené iPhony, zablokují se, radí odborníci policistům

iPhone XS Max

Podle instrukcí forenzní firmy Elcomsoft pro americkou policii je vhodné, aby se policisté nedívali zpříma na nové...

Už žádné výřezy. Samsung všechno potřebné schová pod displej mobilu

Bude takto vypadat Samsung Galaxy S10?

Výřez displeje je naprosto dominantní trend smartphonů posledního roku, ovšem největší výrobce, Samsung, mu stále...

Další z rubriky

K používání aplikace WhatsApp vám nově musí být minimálně 16 let

Whatsapp bude umět zpětně vymazat odeslané zprávy

Chatovací služba WhatsApp mění podmínky používání v Evropské unii. Nově začíná platit, že pro používání služby vám musí...

Online randění pozastaveno. Facebook nechtěně odstřihl uživatele od Tinderu

Aplikace Tinder

Změna bezpečnostních nastavení Facebooku v reakci na nedávné skandály s úniky dat má celkem závažný důsledek pro ty,...

Už přes ni vyhrožovali smrtí. Přesto je aplikace extrémně populární

Logo aplikace Sarahah

Vysoký nárůst popularity zaznamenala aplikace Sarahah, určená k posílání anonymních zpráv. Ačkoliv se v posledních...Najdete na iDNES.cz