Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak udělat ze vzkazu na záznamníku umělecké dílo

aktualizováno 
Ať již máte mobil, pevnou linku, nebo obojí, stane se vám, že z těch či oněch důvodů nemůžete hovor přijmout. Pro takové případy je výhodné mít na záznamníku připravený vzkaz, který nenechá nikoho na pochybách o vašem nezlomném důvtipu.

Připravili jsme pro vás pětadvacet možných vzkazů na záznamník, z nichž každý by vám měl zaručit zcela originální pověst mezi věřiteli, tchyněmi, pracovníky berního úřadu, manželkami, kamarády a vůbec všemi lidmi, kteří budou mít tu smůlu, že vás nezastihnou na příjmu. Čtenáři-pamětníci vědí, že tímto tématem jsme se již před lety zabývali v článku Co si dát na záznamník?; ti nechť tento článek vnímají jako rozšíření originálu. 

1) Tady Tonda, nejste doma, nechám vám vzkaz. (Velmi působivé; slabší povahy to obvykle vzdají.)

2) Ahoj, číslo, které voláte, je v perfektním pořádku, ale lidské bytosti, které jej obsluhují, jsou momentálně mimo provoz. Zanecháte-li jim zde vzkaz, po návratu ze servisu se vám ozvou.

3) Pokud jste věřitel, zástupce plynárny, právník, úředník z finančního úřadu nebo pojišťovací agent, zavěste. Pokud máte míry 85-58-90 a jste svobodná, zanechte své telefonní číslo.

4) Dobrý den, dovolali jste se na infolinku Spermobanky,.a.s. Váš problém je pro nás velmi důležitý, zanechte nám proto své telefonní číslo a vzkaz.

5) Tento záznamník je porouchaný a nahrává pouze zhruba polovinu všech vzkazů. Pokud jste advokát mé exmanželky, asi budete patřit do té druhé skupiny.

6) Dobrý den, tady ordinace doktora Franze Mesmera, hypnotického mistra. Po zaznění tónu vložíte do obálky 5000 amerických dolarů a odešlete je na adresu Rue Cugat 16, Paříž. Tento telefonát si nebudete pamatovat.

7) Dovolali jste se na hlasovou službu Ústavu pro posmrtný život. Pokud se chcete dostat do nebe, stiskněte jedničku. Por Valhallu stiskněte dvojku. Pro kontakt s převozníky přes Styx stiskněte trojku. Pokud se snažíte dosáhnout nirvány, jdete na to úplně špatně a zavěste. Pokud ale chcete jen nechat vzkaz Tondovi, klidně to udělejte.

8) (Tondův hlas) Tady byt Tondy a Marcely. Pokud jste Marcela, OKAMŽITĚ DORAŽ DOMŮ! Pokud jste Tonda - hergot, to je nějak divný - (PÍP).

9) Neapolská pizza! Bude to s sebou nebo tady? TAK CO, S SEBOU NEBO TADY??? (PÍP)

10) Tady RRC International. Pokud už jste jedli, stiskněte osmičku. Pokud chcete vědět, jak se islandsky řekne "není zač", stiskněte devítku. Pokud chcete předpověď počasí pro východní Asii, stiskněte nulu. Ostatní mohou počkat na pípnutí.

11) Jestli chcete dělat problémy, okamžitě zavěste. Jestli mi s nimi chete pomoct, nechte mi číslo a ozvu se vám.

12) Bůh nemůže přijmout váš hovor. Necháte-li mu vzkaz, bude vás ignorovat dalších 2000 let.

13) Zde Středisko pro strategickou nukleární politiku. Zanechte popis cíle, předpokládanou dobu úderu a bankovní spojení.

14) Ahoj, Tonda. Sdělte mi číslo a místo, kde jste nechali peníze. Ozvu se vám, až pro vás bude bezpečné vzdálit se z úkrytu.

15) Ahoj, tady je Tondova linka humoru, na kterou můžete mluvit co chcete celou minutu a stojí vás to jenom šest padesát. Nemáte-li co říct, můžete za stejnou cenu minutu mlčet nebo za stejnou cenu zavěsit.

16) A jako akademická činnost, B jako bigbeat, C jako calvados, D jako demence, E jako erotika. To jsou pravděpodobné důvody, proč Tonda s Marcelou nemohou přijmout váš hovor. Nechte nám vzkaz, až důvody pominou, zavoláme.

17) Jsem rád, že mi voláte, ale bohužel nemám telefon. Nashledanou.

18) Tady je Tonda. Pokud jste můj telefonní operátor, už jsem vám poslal peníze. Pokud jste moji rodiče, pošlete další peníze. Pokud jste moje banka, půjčili jste mi málo peněz. Pokud jste můj kamarád, dlužíte mi peníze. Pokud jste děvče k světu, buďte bez obav, peněz mám plno. PÍP

19) Dobrý den. Pokud jste potenciální zloděj, nemohu vzít váš hovor, protože zrovna čistím pistole a krmím čtyři dobrmany. Nechte mi prosím datum a hodinu vašeho příchodu.

20) Ahoj, u telefonu Tondův záznamník. Tonda je doma a filtruje si příchozí hovory. Po zaznění tónu začněte mluvit; pokud s vámi Tonda bude chtít mluvit, zvedne sluchátko. Pokud ne, co vám mám říct?

21) Tonda: Ahoj, Tonda s Marcelou nejsou doma, ale... Marcela: Co to děláš, Tondo? Tonda: Nahrávám vzkaz, poněvadž nejsme doma. Marcela: Tys nahrával vzkaz naposledy, teď je řada na mně. Tonda: Ne, určitě na mně. Marcela: Ne, nemáš pravdu. Rozhodně teď mám nahrávat já. Tonda: Ne, já. Hele, co - co to děláš s tou pánví? PRÁSK Marcela: Tonda není doma, takže mu laskavě zanechte vzkaz.

22) Děkujeme za poskytnutí příspěvku pro Občanskou demokratickou (sociálnědemokratickou, atd.) stranu ve výši 50 000 Kč. Byl automaticky přičten k vašemu telefonnímu účtu. Pokud chcete svůj příspěvek doplnit ještě verbálním povzbuzením, zanechte vzkaz po zaznění tónu.

23) Dobrý den, tady byt Tondy, Moniky a Marcely. Pokud chcete nechat vzkaz pro Tondu, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Moniku, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Marcelu, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Tondu a Marcelu, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Tondu a Moniku, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Marcelu a Moniku, stiskněte jedničku. Pokud - PÍP

24) Dobrý den, Tondova psychiatrická poradna. Pokud jste obsesivně-kompulzivní, stiskněte opakovaně jedničku. Pokud trpíte nedostatkem rozhodovacích schopností, požádejte někoho, aby stiskl dvojku. Pokud trpíte rozpolcením osobnosti, stiskněte trojku a čtyřku a tichý vnitřní hlas vám řekne, co dál. Pokud jste paranoidní, nemusíte stisknout nic, stejně víme, kdo jste a co chcete. Jen zůstaňte na lince, ať můžeme váš hovor lokalizovat. Pokud jste maniodepresivní psychotik, mačkejte co chcete, nikdo vám neodpoví. Pokud trpíte halucinacemi, uvědomte si, že ta věc, kterou držíte v ruce, je živá a asi vás kousne do ucha. PÍP

25) Toto je inteligenční autotest. Po zaznění tónu zanechte své jméno a telefonní číslo a sestavte větu za použití slova "korpuskulární". Ozveme se vám po vyhodnocení výsledků.

Autor:Nejčtenější

Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

T-Mobile Hotel Růženka

Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone kouzlí s neomezeným tarifem. Nestojí ani 500 korun

Vodafone nabízí ve svém e-shopu speciální neomezený tarif.

Pokud jste si chtěli pořídit neomezený tarif od Vodafonu, museli jste dosud počítat s měsíčním poplatkem ve výši...

Vše, co od smartphonu očekáváte, jen za 6 000. Test Honor 9 Lite

Honor 9 Lite

Honor 9 Lite je žhavou novinkou na českém trhu a také je potenciálním prodejním hitem. Smartphone s moderními funkcemi...

Huawei nehraje fér. Neprodávaná novinka má přes sto falešných recenzí

Huawei Mate 10 Pro

Huawei se snaží protlačit na obrovský americký trh. Ovšem proti jsou operátoři. Ve volném prodeji pak čínský gigant...

Další z rubriky

Apple vydělává na smartphonech víc než všichni ostatní výrobci dohromady

iPhone X by mohl Applu zajistit rekordní tržby

Výrobci smartphonů hlásí rekordní příjmy. Přes pokles prodejů v předvánočním období totiž rostla jejich průměrná cena....

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...

Naboural do ní opilec, život jí zachránily chytré hodinky

Apple Watch Series 3

O štěstí v neštěstí může mluvit mladá Američanka, do jejíhož vozu koncem loňského roku narazil opilý řidič. Vážně...Najdete na iDNES.cz