Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jak udělat ze vzkazu na záznamníku umělecké dílo

aktualizováno 
Ať již máte mobil, pevnou linku, nebo obojí, stane se vám, že z těch či oněch důvodů nemůžete hovor přijmout. Pro takové případy je výhodné mít na záznamníku připravený vzkaz, který nenechá nikoho na pochybách o vašem nezlomném důvtipu.

Připravili jsme pro vás pětadvacet možných vzkazů na záznamník, z nichž každý by vám měl zaručit zcela originální pověst mezi věřiteli, tchyněmi, pracovníky berního úřadu, manželkami, kamarády a vůbec všemi lidmi, kteří budou mít tu smůlu, že vás nezastihnou na příjmu. Čtenáři-pamětníci vědí, že tímto tématem jsme se již před lety zabývali v článku Co si dát na záznamník?; ti nechť tento článek vnímají jako rozšíření originálu. 

1) Tady Tonda, nejste doma, nechám vám vzkaz. (Velmi působivé; slabší povahy to obvykle vzdají.)

2) Ahoj, číslo, které voláte, je v perfektním pořádku, ale lidské bytosti, které jej obsluhují, jsou momentálně mimo provoz. Zanecháte-li jim zde vzkaz, po návratu ze servisu se vám ozvou.

3) Pokud jste věřitel, zástupce plynárny, právník, úředník z finančního úřadu nebo pojišťovací agent, zavěste. Pokud máte míry 85-58-90 a jste svobodná, zanechte své telefonní číslo.

4) Dobrý den, dovolali jste se na infolinku Spermobanky,.a.s. Váš problém je pro nás velmi důležitý, zanechte nám proto své telefonní číslo a vzkaz.

5) Tento záznamník je porouchaný a nahrává pouze zhruba polovinu všech vzkazů. Pokud jste advokát mé exmanželky, asi budete patřit do té druhé skupiny.

6) Dobrý den, tady ordinace doktora Franze Mesmera, hypnotického mistra. Po zaznění tónu vložíte do obálky 5000 amerických dolarů a odešlete je na adresu Rue Cugat 16, Paříž. Tento telefonát si nebudete pamatovat.

7) Dovolali jste se na hlasovou službu Ústavu pro posmrtný život. Pokud se chcete dostat do nebe, stiskněte jedničku. Por Valhallu stiskněte dvojku. Pro kontakt s převozníky přes Styx stiskněte trojku. Pokud se snažíte dosáhnout nirvány, jdete na to úplně špatně a zavěste. Pokud ale chcete jen nechat vzkaz Tondovi, klidně to udělejte.

8) (Tondův hlas) Tady byt Tondy a Marcely. Pokud jste Marcela, OKAMŽITĚ DORAŽ DOMŮ! Pokud jste Tonda - hergot, to je nějak divný - (PÍP).

9) Neapolská pizza! Bude to s sebou nebo tady? TAK CO, S SEBOU NEBO TADY??? (PÍP)

10) Tady RRC International. Pokud už jste jedli, stiskněte osmičku. Pokud chcete vědět, jak se islandsky řekne "není zač", stiskněte devítku. Pokud chcete předpověď počasí pro východní Asii, stiskněte nulu. Ostatní mohou počkat na pípnutí.

11) Jestli chcete dělat problémy, okamžitě zavěste. Jestli mi s nimi chete pomoct, nechte mi číslo a ozvu se vám.

12) Bůh nemůže přijmout váš hovor. Necháte-li mu vzkaz, bude vás ignorovat dalších 2000 let.

13) Zde Středisko pro strategickou nukleární politiku. Zanechte popis cíle, předpokládanou dobu úderu a bankovní spojení.

14) Ahoj, Tonda. Sdělte mi číslo a místo, kde jste nechali peníze. Ozvu se vám, až pro vás bude bezpečné vzdálit se z úkrytu.

15) Ahoj, tady je Tondova linka humoru, na kterou můžete mluvit co chcete celou minutu a stojí vás to jenom šest padesát. Nemáte-li co říct, můžete za stejnou cenu minutu mlčet nebo za stejnou cenu zavěsit.

16) A jako akademická činnost, B jako bigbeat, C jako calvados, D jako demence, E jako erotika. To jsou pravděpodobné důvody, proč Tonda s Marcelou nemohou přijmout váš hovor. Nechte nám vzkaz, až důvody pominou, zavoláme.

17) Jsem rád, že mi voláte, ale bohužel nemám telefon. Nashledanou.

18) Tady je Tonda. Pokud jste můj telefonní operátor, už jsem vám poslal peníze. Pokud jste moji rodiče, pošlete další peníze. Pokud jste moje banka, půjčili jste mi málo peněz. Pokud jste můj kamarád, dlužíte mi peníze. Pokud jste děvče k světu, buďte bez obav, peněz mám plno. PÍP

19) Dobrý den. Pokud jste potenciální zloděj, nemohu vzít váš hovor, protože zrovna čistím pistole a krmím čtyři dobrmany. Nechte mi prosím datum a hodinu vašeho příchodu.

20) Ahoj, u telefonu Tondův záznamník. Tonda je doma a filtruje si příchozí hovory. Po zaznění tónu začněte mluvit; pokud s vámi Tonda bude chtít mluvit, zvedne sluchátko. Pokud ne, co vám mám říct?

21) Tonda: Ahoj, Tonda s Marcelou nejsou doma, ale... Marcela: Co to děláš, Tondo? Tonda: Nahrávám vzkaz, poněvadž nejsme doma. Marcela: Tys nahrával vzkaz naposledy, teď je řada na mně. Tonda: Ne, určitě na mně. Marcela: Ne, nemáš pravdu. Rozhodně teď mám nahrávat já. Tonda: Ne, já. Hele, co - co to děláš s tou pánví? PRÁSK Marcela: Tonda není doma, takže mu laskavě zanechte vzkaz.

22) Děkujeme za poskytnutí příspěvku pro Občanskou demokratickou (sociálnědemokratickou, atd.) stranu ve výši 50 000 Kč. Byl automaticky přičten k vašemu telefonnímu účtu. Pokud chcete svůj příspěvek doplnit ještě verbálním povzbuzením, zanechte vzkaz po zaznění tónu.

23) Dobrý den, tady byt Tondy, Moniky a Marcely. Pokud chcete nechat vzkaz pro Tondu, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Moniku, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Marcelu, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Tondu a Marcelu, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Tondu a Moniku, stiskněte jedničku. Pokud chcete nechat vzkaz pro Marcelu a Moniku, stiskněte jedničku. Pokud - PÍP

24) Dobrý den, Tondova psychiatrická poradna. Pokud jste obsesivně-kompulzivní, stiskněte opakovaně jedničku. Pokud trpíte nedostatkem rozhodovacích schopností, požádejte někoho, aby stiskl dvojku. Pokud trpíte rozpolcením osobnosti, stiskněte trojku a čtyřku a tichý vnitřní hlas vám řekne, co dál. Pokud jste paranoidní, nemusíte stisknout nic, stejně víme, kdo jste a co chcete. Jen zůstaňte na lince, ať můžeme váš hovor lokalizovat. Pokud jste maniodepresivní psychotik, mačkejte co chcete, nikdo vám neodpoví. Pokud trpíte halucinacemi, uvědomte si, že ta věc, kterou držíte v ruce, je živá a asi vás kousne do ucha. PÍP

25) Toto je inteligenční autotest. Po zaznění tónu zanechte své jméno a telefonní číslo a sestavte větu za použití slova "korpuskulární". Ozveme se vám po vyhodnocení výsledků.

Autor:


Nejčtenější

Google posílá vzkaz Evropské komisi. Takhle se bude bránit

Protikartelová komisařka Margrethe Vestagerová.

Google se s obří pokutou od Evropské komise nehodlá smířit. Firma se proti ní odvolá a chce Komisi dokázat, že systém...

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Španěl prodává sbírku nerozbalených iPhonů. Za cenu ojetého ferrari

Španěl prodává unikátní sbírku iPhonů za téměř 100 tisíc eur.

Aukční portál eBay je nepřebernou studnicí zajímavých, ale mnohdy i šokujících inzerátů. Nabídku prodejce ze španělské...

Jeden z nejočekávanějších mobilů roku. Nokia 8110 je chytrá jen trochu

Nokia 8110 4G

Retro model Nokia 8110 4G je možná jedním z nejočekávanějších mobilů letošního roku. V Česku se začal prodávat počátkem...

Další z rubriky

Evropská komise chce po Googlu něco, co zatím moc nefunguje

Evropská komise nakázala Googlu, aby přestal výrobce omezovat v alternativních...

Evropská komise nakázala v rámci rekordní pokuty Googlu i to, aby přestal výrobce smarpthonů omezovat v nabízení...

Na klávesnici od Googlu můžete mít jen dva znaky. Tečku a čárku

Klávesnice od Googlu bude umět i moresovku

Google oznámil, že jeho softwarová klávesnice Gboard bude podporovat psaní pomocí Morseovy abecedy. A to jak na...

Můžete přijít i o řidičák. Mobil za volantem v Evropě přísně trestají

Ilustrační snímek

Za volantem by měli řidiči věnovat pozornost především situaci na silnici, mnozí se ovšem neumí ani po usednutí za...

Najdete na iDNES.cz