Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hrajte s Nokií o Nokii 5510 - Nokia Game začíná 4. listopadu.

aktualizováno 
Letošní druhý ročník interaktivní mediální hry Nokia Game je na spadnutí. Chcete-li se ho zúčastnit, máte poslední čtyři dny na to se zaregistrovat. Pokud tak učiníte, budete se dvacet dní snažit orientovat v záhadách, v čemž vám pomůže internet, mobil, televize rádio a noviny. Odměnou pro padesát vítězů je nová Nokia 5510.
A máme tu druhý ročník Nokia Game. Letos má tato soutěž ještě o něco větší náboj než loni, protože se hraje o padesát úplně nových telefonů Nokia 5510. Jestli chcete tuhle zvláštní novou Nokii mít zadarmo, přihlaste se do hry, máte na to poslední čtyři dny. V sobotu 3. listopadu totiž končí registrace účastníků a v neděli se už hraje.

nokiagame_press_m Hra samotná pak potrvá do 23. listopadu, tedy 20 dní. Koná se souběžně ve 28 zemích Evropy a Středního východu, přičemž na každý ze států připadá 50 až 100 telefonů Nokia 5510 jako výher. Kromě toho se rozdělí ještě zhruba 200 dalších cen, jako bundy, trička apod. Tisíce lidí se na téměř tři týdny stanou hlavním hrdinou, který řeší záhady a snaží se přijít na kloub celému zamotanému slepenci nejasností, aby nakonec mohl vítězoslavně křiknout „Heuréka“ a tiše dodat: „Navalte mobil!“

„Nokia Game je hra založená na dovednostech, kde hráči musí plnit nejrůznější úkoly a řešit rébusy vycházející z vodítek zveřejňovaných v nejrůznějších médiích,“ píše Nokia. Nespoléhejte se tedy jen na svůj mobilní telefon (SMS a hovory) a webové stránky, ke slovu se dostane i rádio a televize, objeví se inzeráty v novinách a časopisech a v elektronické poště obdržíte také některé zprávy. Informace a nápovědy budou všemožně okolo vás, ale nebojte se, tak tvrdá detektivní škola to zase nebude. Přeci jen, někdo vyhrát musí, takže budete vždy včas upozorněni, co, kdy a kde máte sledovat.

Co potřebuji ke hraní?

Naštěstí nemusíte odevzdat žádné peníze. Potřebujete však mobilní telefon, přístup k internetu a adresu elektronické pošty. Také bude občas nutné sledovat televizi nebo poslouchat rozhlas. Pro účast ve hře není dán žádný věkový limit, nicméně osoby mladší osmnácti let potřebují pro účast ve hře souhlas svých rodičů (nebo jiných zákonných zástupců).

Konkrétní požadovaná konfigurace počítače pro to, aby vám fungovaly všechny potřebné aplikace a plug-iny internetového prohlížeče, je následující: PC Windows 95, 98, 2000, NT4, ME (nebo Macintosh se systémem OS 8.1 nebo vyšším), Internet Explorer nebo Netscape 4.5 nebo novější, modem o rychlosti alespoň 33,6 Kb, barevný monitor, zvuková karta a reproduktory.

nokiagame_prihlaseni_m

Registrace

Do hry se můžete celkem snadno přihlásit na stránkách Nokia Game na adrese www.nokiagame.com. Stačí si zvolit své jméno pro hru (nemusí být totožné s vaším skutečným, může jít i o přezdívku), svěřit se se svým telefonním číslem a určit si kód, kterým se budete prokazovat při vstupu do hry. Kromě toho se vás Nokia zeptá ještě na několik drobností, například jaký telefon máte, zda jste členem jejího Clubu, jak jste se dozvěděli o Nokia Game a podobně. Dokonce vám bude nabídnuto zasílání reklamních SMS o novinkách firmy Nokia (ovšem není to povinné).

Jakmile se zaregistrujete, přijde vám e-mail potvrzující vaše přihlášení do hry. Pomocí linku v něm se jako hráč aktivujete, a pak již můžete vstupovat do hry přes stránku www.nokiagame.cz. Nastavení svého účtu ve hře pak ještě můžete měnit na svých osobních stránkách.

Průběh hry

Tento rok můžou všichni účastníci hrát stále a sbírat body, nevypadnou tedy ze hry, pokud něco nezvládnou vyřešit, jak tomu bylo loni. Body získáte například návštěvou stránek WWW, hraním online her, získáváním informací a odpovídáním na otázky. nokiagame_skore Hráči s nejvyšším závěrečným skóre se účastní velkého finále hry. V průběhu Nokia Game vidí každý účastník své vlastní skóre na osobní herní internetové stránce.

Pokud by vás zajímalo, s kolika lidmi budete soutěžit, počítejte se silnou konkurencí. Zatímco loni se Nokia Game účastnilo přes 14 000 lidí, letos by jich mělo být ještě více. Když ale vším projdete úspěšně, dostanete se do finále a v něm uspějete, budete se moci těšit z Nokie 5510. To už stojí za to, protože tento telefon bude stát přes deset tisíc korun. A když bude hra i zábavná, jen dobře.
Nejčtenější

Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

T-Mobile Hotel Růženka

Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Vodafone kouzlí s neomezeným tarifem. Nestojí ani 500 korun

Vodafone nabízí ve svém e-shopu speciální neomezený tarif.

Pokud jste si chtěli pořídit neomezený tarif od Vodafonu, museli jste dosud počítat s měsíčním poplatkem ve výši...

Vše, co od smartphonu očekáváte, jen za 6 000. Test Honor 9 Lite

Honor 9 Lite

Honor 9 Lite je žhavou novinkou na českém trhu a také je potenciálním prodejním hitem. Smartphone s moderními funkcemi...

Huawei nehraje fér. Neprodávaná novinka má přes sto falešných recenzí

Huawei Mate 10 Pro

Huawei se snaží protlačit na obrovský americký trh. Ovšem proti jsou operátoři. Ve volném prodeji pak čínský gigant...

Další z rubriky

Možná i váš smartphone těžil kryptoměnu. A vůbec o tom nemusíte vědět

Smartphony jsou zneužívány k těžbě kryptoměny Monero.

K těžbě kryptoměny útočníci nezneužívají jen počítače, v ohrožení jsou díky narůstajícímu výkonu i chytré telefony. Tým...

Vlajkové lodi Androidu nejsou žádný velký hit. A trápí je problémy

Google Pixel 2 XL a Pixel 2

Googlu se zatím s jeho smartphony moc nedaří. První generace Pixelů příliš úspěšná nebyla a ta druhá to zatím zcela...

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...Najdete na iDNES.cz