Horké tajemství Motoroly: vysouvák s 8 Mpix fotoaparátem a další novinky

aktualizováno 
Server GSMHelpDesk.nl zveřejnil první obrázky a informace o připravovaných novinkách od Motoroly. Nechybí mezi nimi mobil s osmimegapixelovým fotoaparátem a optickým zoomem.

Při neveřejné prezentaci byly zachyceny čtyři nové Motoroly, které by měly obohatit trh v příštím roce. Známy jsou prozatím pouze kusé informace a kódová označení jednotlivých telefonů.

Jednou z nejzajímavějších připravovaných Motorol je vysouvák s kódovým označením Skarven. Ten se totiž může pochlubit osmimegapixelovým fotoaparátem s optickým přiblížením. Samozřejmostí by měl být také špičkový displej, který dokáže zobrazit 16 milionů barev.

Motorola Skarven

Dalším zajímavým fotomobilem je model klasické konstrukce s kódovým označením X Pixl. Ten bude mít pětimegapixelový fotoaparát a jedná se o výsledek spolupráce se společností Kodak.

 Motorola X Pixl

Ve spolupráci s Kodakem vznikne pravděpodobně i prvně jmenovaný mobil, jelikož se obě firmy rozhodly spolupracovat na vývoji nových fotomobilů - více zde. X Pixl by měl mít prodejní označení Z12, o čemž ale pochybujeme, jelikož označení Z patří v portfoliu amerického výrobce vysouvacím mobilům.

Hudební nadšenci se dočkají od Motoroly mobilu klasické konstrukce s kódovým označením Texel. Jedná se pravděpodobně o model ROKR E8, o kterém jsme vás již informovali zde. Tato Motorola se může pochlubit unikátní klávesnicí, jejíž nabídka a zobrazení se mění v závislosti na používaných funkcích.

 Motorola Texel

Pro poslech hudby bude tento telefon vybaven dostatečnou vestavěnou pamětí a k dispozici bude možnost připojit klasická sluchátka díky konektoru Jack 3,5 milimetru. Představení se očekává okolo února a března příštího roku.

Motorola Genghis

Poslední Motorolou, na kterou se můžeme v dohledné době těšit, je model s kódovým označením Genghis. Jedná se pravděpodobně o smartphone s operačním systémem Windows Mobile, který v budoucnu nahradí model Q 9. Nechybí mu QWERTY klávesnice.

Autor:
Témata: Motorola

Nejčtenější

Podvodníci opět útočí na české mobily. Kdo se nachytá, přijde o peníze

Podvodníci opět prozvání česká čísla

Zhruba po půl roce se podvodníci opět soustředí na česká telefonní čísla a snaží se z náhodných obětí dostat peníze....

Je lepší Samsung, nebo Apple? Rozhodněte v anketě Mobil roku

Mobil roku 2018

O nejlepším smartphonu roku 2018 rozhodují čtenáři Mobil.iDNES.cz v 21. ročníku ankety Mobil roku. Vyhrát můžete jeden...

Proč ho kupovat, když má koncern to samé levněji. Test Huawei Nova 3i

Huawei Nova 3i

Čínský Huawei má letos velmi bohatou nabídku modelů ve střední třídě. Alespoň když k tomu připočteme i smartphony...

Honor se chlubí, že má první průstřel displeje. Samsung ho však předběhl

Takto vypadá nový Samsung A8s

Výrobci dodrželi sliby, že ještě do konce roku představí modely s novým typem výřezu displeje. Svůj model už oficiálně...

Chlubili se nejvýkonnějším mobilem, ale byla to chyba v překladu

OnePlus 6T

Šéf značky OnePlus se u příležitosti představení nejvýkonnějšího mobilního procesoru Snapdragon 855 chlubil, že právě...

Další z rubriky

Vysouvací hranatá Motorola ZN300 se ukazuje v celé kráse

Motorola ZN300

Motorola připravuje hranatou vysouvací novinku. Prohlédněte si ji.

Podívejte se na RAZR3 od Motoroly na oficiálních fotografiích

Motorola VE1

Prohlédněte si nástupce RAZR. Véčko Motorola VE1 na oficiálních obrázcích.

Nová ultrajednoduchá Motorola W165 pro rozvojové trhy

Motorola W165

Motorola zanedlouho představí svůj základní low-end s označením W165.

Najdete na iDNES.cz