Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hlasování o Mobil roku 2001 zahájeno! Kdo vyhraje letos?

aktualizováno 
Letos opět vyhlašujeme čtenářskou anketu o Mobil roku 2001. Hlasování probíhá ve čtyřech kategoriích a každý hlasující je zařazen do slosování. Připraveno je celkem 88 cen. Kdo vyhraje v tomto roce? Rozhodněte o tom svým hlasem i vy!
Dnes začala nejstarší česká čtenářská anketa o mobilní telefon roku. Tentokrát se hlasuje již o Mobil roku 2001. Na anketní stránce najdete jako obvykle výčet všech nominovaných telefonů. A nominovány byly telefony, které se v letošním roce objevily oficiálně na našem trhu, případně jej nějakým významným způsobem ovlivnily, přestože se na trhu objevily již dříve.

Přístroje jsou rozdělené do čtyř kategorií:

  • low end
  • manažerské
  • stylové
  • chytré telefony (smart phone)

Pátou kategorií je hlasování odborné poroty, kterého se zúčastní členové redakce Mobil.cz a tiskoví mluvčí všech českých operátorů GSM.

Každý účastník má vždy po jednom hlasu v každé vyhlášené kategorii. Aby mohl jeho hlas být započítán a zároveň zařazen do slosování, musí hlasující vyplnit kontaktní údaje – jméno, adresu, e-mailovou adresu a může připojit i svůj telefon. Získané osobní údaje účastníků společnost Mobil Media, vydavatel Mobil.cz, shromáždí a použije pouze pro zajištění objektivity hlasování a pro slosování respondentů. Každý účastník může hlasovat pouze jednou. Duplicitní hlasy budou z ankety vyloučeny.

To tu ještě nebylo

Právě vyhlášený ročník se však dvěma skutečnostmi liší od těch předchozích. Poprvé v dějinách mobilní telefonie v České republice se na stejné akci podílejí všichni operátoři GSM současně. Ano, partnery ankety skutečně jsou Eurotel, RadioMobil a Oskar. I díky této nevídané operátorské spolupráci můžeme do slosování hlasujících nabídnout celkem 88 hodnotných cen. Mezi ty nejlákavější samozřejmě patří 12 mobilních telefonů s předplacenými kartami (po čtyřech od každého operátora).
Mobil roku 2001 se odlišuje od předchozích ročníků i tím, že podle tvrzení zástupců některých výrobců letos skončí hegemonie značky Nokia. Ve všech dosavadních kláních o Mobil roku totiž tato značka suverénně vítězila, proto bude toto téma jistě stěžejním bodem letošního klání.

Hlasování o Mobil roku 2001 skončí 26. listopadu 2001. Pak se rozběhne horečné počítání, abychom 28. listopadu večer mohli slavnostně vyhlásit výsledky. Následující den se samozřejmě výsledky ankety objeví i na stránkách Mobil.cz, spolu se seznamem vylosovaných výherců.

Hlasovat o Mobil roku 2001 můžete zde.

Autor:Nejčtenější

Nový „levný“ iPhone má být hit. Prodat se ho má 100 milionů

Trojice iPhonů pro rok 2018

Apple chystá na letošní rok tři nové iPhony. Jedním z nich má být levnější model, který nebude mít OLED displej. A...

Vytrolil T-Mobile, koupil doménu z reklamy a přesměroval ji na konkurenci

T-Mobile Hotel Růženka

Nová reklamní kampaň T-Mobilu se odehrává ve smyšleném horském hotelu Růženka. Ovšem když zkusíte doménu...Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...

Teď přijde řada na naše peníze. V Číně totiž končí zlaté časy

Xiaomi Mi 6

Čínský trh s chytrými telefony je největší na světě, ale loni se podle všeho dostal do potíží. Po letech růstu přišel...

Lidé si stěžovali na špatný signál. Rušil ho těžař bitcoinů

(Ilustrační snímek)

Newyorští zákazníci amerického operátora T-Mobile si stěžovali na znatelný šum během telefonních hovorů. Ukázalo se, že...

Další z rubriky

Nepoužívejte smartphony Huawei a ZTE, varují Američany FBI, CIA i NSA

Huawei Mate 10 Pro bude v USA k dostání u BestBuy

Huawei chtěl letos vzít útokem Spojené státy, a to s pomocí tamních klíčových operátorů. Z možné dohody však nakonec...

Lidé jsou závislí na smartphonech. Nevzdávají se jich ani v posteli

Ilustrační snímek

Smartphony nám usnadňují život, ale jak se říká, všeho s mírou. Podle evropského průzkumu společnosti Huawei se tím...

Naboural do ní opilec, život jí zachránily chytré hodinky

Apple Watch Series 3

O štěstí v neštěstí může mluvit mladá Američanka, do jejíhož vozu koncem loňského roku narazil opilý řidič. Vážně...Najdete na iDNES.cz