Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Exkluzivně od Palmare - program MS v kopané 2002!

aktualizováno 
Ve spolupráci s tvůrcem produktu FIFA WorldCup 2002 Thomasem Pundtem jsme pro vás připravili ke stažení lokalizovanou verzi tohoto programu. Tento malý dárek je určen všem sportovním a fotbalovým fanouškům s PalmOS počítačem!

 

Nedávno jsme představili komerční program PSCup2002, který všechny fanoušky provede letošním fotbalovým mistrovstvím světa. Kdo nechce platit za luxusní program, může si nyní stáhnout poněkud skromnější produkt FIFA WorldCup 2002. A to v českém jazyce!

FIFA WorldCup 2002 je předělávka populární Bundesligy a oba programy jsou šířeny jako freeware. Se souhlasem tvůrce produktu jsme lokalizovali program do češtiny a předkládáme jej ke stažení exkluzivně našim čtenářům!

 

Jestli jsem uvedl, že produkt je oproti PSCup2002 poněkud "skromnější", neměl jsem tím na mysli, že budete o něco významného ochuzeni. FIFA WC není tak barevně propracovaný, chybí zde detailní historie a "news", na druhou stranu se zde ale dočkáme sestav jednotlivých mužstev a jejich vlaječek, chronologického seznamu zápasů, exportu do diáře...

Poněkud spartánský design aplikace asi nebude vadit - vždyť jde hlavně o informace, a těch si v programu užijete vrchovatě.

Hlavní obrazovka má dva režimy - zobrazení skupin a chronologický seznam zápasů.

Zobrazení dle skupin
Jako přepínač skupin jsou zde kategorie (rozbalovací seznam vpravo nahoře), které přepíná mezi základními skupinami A-H, poslední "kategorií" je Finále.

Při zobrazení skupiny jsou nahoře všechny plánované zápasy ve skupině - napravo se dopisují výsledky. Po zmáčknutí některého z kurzorových tlačítek se tabulka přepočte na aktuální stav zápasů.

Kliknutí na název mužstva vyvolá obrazovku s informacemi o mužstvu - vidíte zde vlaječku, počet účastí na finálových turnajích MS, největší úspěchy a sestavu (byla-li už k dispozici). Sestava je interaktivní - kliknutí na hráče vyvolá obrazovku s informacemi o něm - na jakém postu hraje, za jaký klub nastupuje a datum narození.

Kliknutí na znaménko "-" mezi mužstvy zobrazí nahoře, kde a kdy se utkání hraje - kliknutím na město se vyvolá okénko s umístěním stadionu a jeho kapacitou (maximálním počtem návštěvníků).

Jsou-li utkání ve skupině dohrána, můžete se přepnout do kategorie Finále - tam se vám dopíší účastníci dalšího kola dle výsledků v základních skupinách. Postupně můžete zaznamenávat osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finálové zápasy - mezi obrazovkami se přepínáte pomocí šipek vpravo dole či kurzory. Do položek se vám již dopisují podle herního klíče konkrétní mužstva!

Chronologické zobrazení zápasů
Užitečným zobrazením je seznam utkání chronologicky seřazených i s výsledky - kliknutím na zápas jej můžete vyexportovat do svého diáře!

V aplikaci lze ještě nastavit časové pásmo - datum a čas zápasu se pak objeví v našem čase.

Program si můžete stáhnout zde.
Nejčtenější

Berte, dokud je. Mobil pro fajnšmekry po neúspěchu drasticky zlevnil

Essential PH-1

Keramické tělo, jeden z nejmodernějších procesorů, 128 GB vnitřní paměti a velký displej s tenkými rámečky a...

Konkurenci poprvé ukazuje záda, Huawei P20 Pro je nejlepší smartphone

Huawei P20 Pro

Čínský Huawei si dal letos na nových modelech řady P20 opravdu záležet. Model P20 Pro chce být tím nejlepším...Drsná metoda autoškoly, žáci museli položit své mobily na silnici

Neobvyklý způsob učení parkování v čínské autoškole

V čínské autoškole vymysleli originální způsob, jak naučit studenty velmi opatrně zaparkovat. Na čáry vyhrazené pro...

Američtí teenageři se mohou z iPhonů zbláznit. A zájem roste

iPhone 8 Plus v Drážďanech

Ve Spojených státech je mezi mladými uživateli smartphonů enormní zájem o iPhony - v současnosti je vlastní 82 procent...

Bezplatná služba Spotify u O2 končí. Zatrhl ji ČTÚ

Operátor O2 nabízí zákazníkům prémiový účet Spotify na tři měsíce zdarma

Od června 2016 umožňovalo O2 zákazníkům využívat službu Spotify zcela bezplatně. Podle Českého telekomunikační úřadu...

Další z rubriky

Už přes ni vyhrožovali smrtí. Přesto je aplikace extrémně populární

Logo aplikace Sarahah

Vysoký nárůst popularity zaznamenala aplikace Sarahah, určená k posílání anonymních zpráv. Ačkoliv se v posledních...

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...

Na dovolené se můžete seznámit i nespálit

Ilustrační snímek

Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k...Najdete na iDNES.cz