Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Evidujte čerpání PHM nebo si vytvořte seznam filmů v PDA

aktualizováno  1. ledna 0001 
Další aplikace z naší freewarové rubriky čekají na vaše stažení. Program English Idioms je databází anglických ustálených slovních spojení. Gas Control pomůže evidovat čerpání PHM, EasyPulse slouží k měření tepu srdce a AJ's Mobile Themes je balík témátek.
Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení. 

PALM OS

English Idioms

Program English Idioms je databází anglických ustálených slovních spojení - idiomů. Pro její prohlížení budete potřebovat aplikaci SuperMemory.

Stahujte zde

Gas Control

S programem Gas Control můžete evidovat čerpání PHM a to hned pro několik vozidel, z nichž každé má své vlastní statistiky. Informace je možné exportovat či nechat zobrazit jak textově, tak graficky.

Stahujte zde

My DVD

Aplikace My DVD poslouží k zaznamenání všech vašich DVD do databáze. Filmy můžete řadit podle různých kategorií a přidat k nim například informaci o tom, kdy a komu byl disk zapůjčen.

Stahujte zde

EasyPulse-Palm

EasyPulse slouží k měření tepu srdce. Při startu stačí zvolit, kolik úderů hodláte prstem sledovat, aplikace začne počítat čas a při dokončení jej vyhodnotí v poměru k naměřeným údajům.

Stahujte zde

POCKET PC      

PPC_edit Lite

Jednodušší verze textového editoru PPC_edit. Tato pracuje s clipboardem a má pouhých 7KB. Neobsahuje naopak softwarovou klávesnici.

Stahujte zde

AJ's Mobile Themes

AJ's Mobile Themes je balík témátek pro PocketPC zařízení. Stahovat je můžete jednotlivě nebo jako ZIP soubor. Náhledy témátek s různými motivy najdete zde.

Stahujte zde

PPC-charmap

PPC-charmap je mapou znaků známou z Windows. Pokud budete chtít využít nějaký nestandardní znak, stačí jej vybrat ze seznamu.

Stahujte zde

Batti

Jednoduchý program, který zobrazuje stav baterie pomocí linky v horní části obrazovky. Údaj je obnovován každých 10 vteřin. V posledních verzích přibylo zvukové upozornění, textový status baterie a několik dalších vylepšení.

Stahujte zde
Nejčtenější

Vybitý telefon připojila kvůli hovoru k nabíječce. Stálo ji to život

Vybuchlá Nokia 5233

Osmnáctiletá indická dívka zemřela poté, co svůj telefon kvůli vybité baterii připojila k nabíječce, aby mohla zavolat...

Je čas smazat Facebook, vyzývá zakladatel WhatsAppu

Whatsapp bude umět zpětně vymazat odeslané zprávy

Ve světle poslední kontroverze Facebooku se zneužitím dat více než 50 milionů účtů se do této sociální sítě opřel i...Na český trh dorazil supersmartphone Honor View 10. Za bezkonkurenční cenu

Honor View10 na premiéře v Londýně

Příznivci značky Honor měli až doposud výběr ze spousty zajímavých modelů, ale pro ten nejzajímavější, Honor View 10,...

Kupujete zbytečně drahé smartphony, tvrdí čínský výrobce čipů

Čipová sada MediaTek

Generální obchodní ředitel MediaTeku tvrdí, že za prémiové telefony uživatelé přeplácejí. Spoustu funkcí ani nikdy...

Levné androidy mají problém. Enormně roste zájem o použité iPhony

Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Nejrychleji rostoucím segmentem na trhu smartphonů nejsou cenově dostupné mobily s Androidem, ale repasované drahé...

Další z rubriky

Na dovolené se můžete seznámit i nespálit

Ilustrační snímek

Na dovolenou si bereme kde co, ovšem počítač/notebook často zůstává doma. Ten je na jedné straně prostředkem k...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Google loni zlikvidoval 700 tisíc aplikací

Mobilní aplikace

Z aplikačního obchodu Google Play bylo loni odstraněno 700 tisíc aplikací, většina zmizela prakticky ihned po umístění...Najdete na iDNES.cz