Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Eurotel zjednodušuje přístup k hlasové schránce

  11:09aktualizováno  11:09
Od poloviny prosince budete moci rychleji a jednodušeji pracovat s hlasovou schránkou Eurotelu, využívat GSM Banking s Union Bankou nebo hledat pomocí Mobilního průvodce služebnu policie, Zoo a další nově zařazené objekty.

Nová hlasová schránka - Záznamová služby Eurotel Expres

Od 15. prosince 2001 mohou zákazníci Eurotelu (včetně majitelů Go karet) snadněji výbírat hlasové zprávy díky Záznamové službě Eurotel Expres, pro zákazníci předplacené služby Go pod názvem Expresní hlasová schránka Go. Nové druhy schránek budou automaticky aktivovány všem novým zákazníkům Eurotel i Go, stávajícím zákazníkům budou na požádání zdarma přenastaveny.

Nová záznamová služba umožní okamžitý a snadný přístup k uloženým zprávám. Ihned po vytočení čísla *99 zákazník uslyší první uložený vzkaz. Oproti klasické záznamové službě odpadá nutnost vyslechnout si hlášení o počtu zpráv a oznámení od koho a kdy byla zpráva přijata. Už během poslechu zprávy bude možné používat volby jako například vymazání zprávy nebo vyzvednutí další zprávy. Detaily o tom, kdy a od kterého telefonního čísla byl vzkaz přijat, získají zákazníci po stisknutí tlačítka 0, pokud o tyto informace budou mít zájem.

Další změnou je urychlení zpětného volání u Záznamové schránky Eurotel Expres. Systém už nebude vyžadovat potvrzení čísla, ale rovnou vytočí číslo ze kterého byl zanechán vzkaz. Pokud zákazník zvolí 4, záznamník automaticky zavolá na číslo, ze kterého byla zpráva zanechána, pokud je dostupné. Pro ukončení hovoru stiskem tlačítka #, se zákazník vrátí zpět do schránky na stejné místo a může pokračovat v poslechu dalších zpráv. Ukončí-li zákazník hovor běžným způsobem, bude ukončeno i spojení se schránkou. Po dobu hovoru je aktivní i spojení se schránkou. Tento hovor je účtován podle zákazníkova tarifu plus volání do Záznamové služby.

Záznamová služba Eurotel Expres bude rovněž připravena i ve vyšších variantách - Eurotel Expres Plus, Eurotel Expres Fax. Zákazníci budou mít nadále možnost si zpětně aktivovat současné druhy záznamové služby Praktik, Universal a Fax Professional.

Eurotel GSM Banking mohou nyní využívat i zákazníci Union banky

Služba Eurotel GSM Banking nyní funguje s dalším bankou - Union bankou. S Eurotelem tedy můžete od 17.12.2001 využívat Eurotel GSM Banking ve čtyřech bankách (GE Capital Bank, eBanka, Raiffeisenbank a Union Banka). Všichni Eurotel a Go zákazníci, kteří si aktivují službu GSM Plus Union Banky, získají vedení služby do konce března 2002 zdarma.

Prostřednictvím menu na mobilním telefonu je možné kdykoli a kdekoli zjistit aktuální zůstatek na účtu, poslední příjmy nebo výdaje na účtu. Zákazníci mohou zadávat nebo rušit jednorázové tuzemské platební příkazy z běžného nebo spořícího účtu, nebo kdykoli zjistit kurz banky k vybrané měně, nebo úrokovou sazbu termínovaného vkladu.

Lepší průvodce

Všichni uživatelé mobilních telefonů Eurotel s podporou WAPu mají možnost, na základě zadání své polohy, vyhledávat bankomaty, nemocnice, hotely nebo dopravní spojení pomocí mobilního telefonu.

Nově se databáze Mobilního průvodce rozšířila o stanice Policie ČR, pošty, Go bankomat, banky a jejich pobočky v celé ČR, kryté plavecké bazény a ZOO. V Praze a v Brně jsou ve vyhledávací databázi zaneseny detailnější informace, což umožňuje zákazníkům lokalizovat svou polohu mnohem přesněji pomocí popisných čísel domů.

Autor:


Nejčtenější

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...

Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....Xiaomi pokračuje v dumpingových akcích. Redmi S2 bude za 300 korun

Nová prodejna mobilů v Olomouci přilákala stovky lidí

Agresivní marketing čínské značky v Česku pokračuje. Xiaomi otevírá třetí obchod a tradičně první den nabízí produkty s...

Novinka za 975 korun nahradí smartphone a nepotřebuje dotykový displej

JioPhone 2

Obyčejné mobily nejsou mrtvé. Právě naopak. Jestliže prodeje smartphonů stagnují, nebo na některých trzích dokonce...

Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Další z rubriky

Vodafone se v Česku pochlubil 5G sítí. Rychlosti jsou závratné

Veřejný test 5G sítí operátora Vodafone během filmového festivalu v Karlových...

Až 1,8 Gbit/s dokázala v prvním veřejném testu přenášet 5G síť Vodafonu. V praxi je však ještě důležitější nízká...

T-Mobile měl už druhý den velký výpadek. Radí, kde uplatnit kompenzace

T- Mobile.

T-Mobile se dva dny potýkal s výpadkem služeb. Někteří zákazníci se nemohli dovolat a přijímat hovory a nešlo ani...

Banka si vás může proklepnout u operátora. Ptejte se, jak vás ohodnotil

Ilustrační snímek

Banky kromě obvyklých způsobů ověření bonity žadatele využívají nově i hodnocení TelcoScore. Vstupní data poskytují...

Najdete na iDNES.cz