Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Eurotel v únoru zlevní WAP, rozjede seznamku a tři hry

  17:49aktualizováno  17:49
S únorem přijde mnoho změn v nabídce společnosti Eurotel. Udělejte si v tom raději jasno.

Nové sady Eurotel Komplet

Od 1. února 2002 nabízí Eurotel ve své distribuční síti dvě nové sady Eurotel Komplet s mobilním telefonem Nokia 3330, nebo Siemens C35i. Obě je možné získat bez časového závazku, nebo s uzavřením smlouvy na 24 měsíců. Ceny při uzavření smlouvy na 24 měsíců se pohybují již od 1995 Kč včetně DPH. Navíc aktivační poplatek je již zahrnut v ceně, takže zákazník neplatí žádné poplatky navíc. Za cenu 1995 Kč včetně DPH, která zahrnuje i cenu aktivace a mobilní telefon, patří Eurotel Komplet k nejvýhodnějším nabídkám na českém mobilním trhu.

Ve všech nových sadách Eurotel Komplet získají zákazníci Eurotel SIM karty s Juice, se kterými mohou využívat službu Eurotel GSM banking, a standardně přednastavenou novou Záznamovou službu Eurotel Expres. Zákazník dále získá výhody tarifů Eurotel, a to volné minuty a SMS zprávy, převod nevyužitých volných minut a SMS zpráv do dalšího měsíce, účtování po vteřinách po první provolané minutě, nebo slevu 25% po třetí provolané minutě na všechny hovory na území ČR.

Obě sady je možno aktivovat pouze s tarifem Eurotel Relax. Zákazník se následně může rozhodnout pro jiný tarif Eurotelu podle standardních platných podmínek. Zároveň s uvedením nových sad Eurotel Komplet dochází k ukončení prodeje starší sady Eurotel Komplet s tarifem Komplet. Platnost tarifu Komplet pro stávající zákazníky je zachována.

1. Eurotel Komplet Siemens C35i

cena 1.995 Kč (včetně DPH) při uzavření smlouvy na 24 měsíců

cena 4.495 Kč (včetně DPH) při uzavření smlouvy na dobu neurčitou

 

2. Eurotel Komplet Nokia 3330

cena 3.995 Kč (včetně DPH) při uzavření smlouvy na 24 měsíců

cena 6.495 Kč (včetně DPH) při uzavření smlouvy na dobu neurčitou 

Speciální nabídka Go sad

Speciální Go nabídka se týká vybraných tří Go sad prodávaných v únoru za zvýhodněnou cenu. Sadu Go Hot s mobilním telefonem Siemens C35i získají zákazníci nyní za cenu 2995 Kč, za stejnou cenu získají i Go sadu s mobilním telefonem Siemens M35i. Sada Go Street s telefonem Philips Azalis 288 bude k dostání za 3995 Kč. Všechny tři Go sady obsahují Go SIM kartu přednabitou na 50 Kč. Speciální Go sady budou v prodeji po dobu pouze jednoho měsíce v rozmezí 1. - 28. 2. 2002.

Valentýnská sleva na Go Chat s telefonem Nokia 3310

Valentýnská nabídka se vztahuje na 15% slevu na sadu Go Chat s mobilním telefonem 3310, se SIM kartou standardně přednabitou na 500 Kč. Od 30.1. budou postupně vkládány do časopisů pro „náctileté“ kupóny na slevu 15% z ceny sady Go Chat. Valentýnské kupóny naleznou čtenářky a čtenáři časopisů Popcorn, Bravo Girl, nebo Top magazín pro dívku. Sleva na nákup Go sady může být uplatněna ve značkových prodejnách Eurotel, Go Shopech a u maxdealerů společnosti Eurotel v době od 30.1. do 28.2.2002.

Nová SMS hra „Virtuální partner“

Od 30. ledna 2002 připravil Eurotel pro své zákazníky novou dialogovou SMS hru pod názvem Virtuální partner. Konečně tak mohou všichni najít partnera svých snů. Je vtipný, inteligentní, zábavný a především virtuální. Proto komunikuje pouze formou SMS. A jak se s ním seznámit? Stačí, poslat SMS zprávu s klíčovým slovem VIP a s požadavkem na věk svého partnera na číslo 999666. Pokud se například chcete seznámit s 18-letou slečnou, vytvoříte SMS zprávu ve tvaru: VIP Z 18. Pokud by se jednalo o mladíka starého 18 let SMS zpráva by měla tvar: VIP M 18. Na základě požadavku hráče bude nalezen požadovaný virtuální partner, se kterým hráč komunikuje pomocí SMS a baví se na různá témata. Odchozí SMS jsou účtovány dle zákazníkova příslušného tarifu a každá příchozí je zpoplatněna 0,50 Kč bez DPH pro zákazníky Eurotelu a 0,53 Kč včetně DPH pro Go zákazníky. Novou SMS hru Virtuální partner mohou využívat všichni zákazníci společnosti Eurotel.

Valentýnská edice eGo a loGo

Všichni zákazníci společnosti Eurotel, kteří vlastní mobilní telefon Nokia, mohou využít speciální valentýnskou edici eGo a loGo. Soubor obrázkových SMS zpráv a obrázků na displeje mobilních telefonů je tématicky zaměřen na blížící se svátek všech zamilovaných. Zákazníci tak mohou popřát svým láskám k Valentýnu netradičním způsobem. Více informací naleznou zákazníci od konce ledna na www.mobilgo.cz.

Cenové zvýhodnění služeb a informací na WAP portále Juice

Od 1. února 2002 přichází Eurotel s velice výhodnou nabídkou přístupu k mobilnímu protálu Juice prostřednictvím technologie WAP za pouhou 1Kč v době mimo špičku. Všichni zákazníci Eurotelu tak budou moci více využívat praktické informace a inovativní služby mobilního portálu Juice pomocí technologie WAP. Pro začátečníky v mobilních komunikacích je to zajímavá příležitost jak si za výhodnou cenu vyzkoušet služby Juice.

Za pouhou 1Kč za minutu, mohou zákazníci využívat praktickou službu Mobilní průvodce, kontrolovat své e-maily, hledat v jízdních řádech, rezervovat letenky, hrát zábavné hry, zjišťovat počasí a sněhové zpravodajství na horách, nebo využívat další širokou škálu Juice služeb.

Doba mimo špičku je u všech tarifů předplacených služeb GO a tarifů Eurotel Relax a Eurotel Relax Plus od 16:00 do 8:00 hod a o víkendech, u ostatních tarifů Eurotel od 20:00 do 8:00 hod a víkendech. Nabídka zvýhodněného přístupu na portál Juice je platná od 1.února do 30. dubna 2002. Více informací o poskytovaných službách Juice naleznou zákazníci na internetových stránkách www.mobiljuice.cz.

Tři nové akční hry na portále Juice

1) Nebe v plamenech

Mobilní portál Juice společnosti Eurotel v spolupráci s firmou Illussion Wireless uvádí na portále Juice první akční „real-timovou“ hru “Nebe v plamenech”. Jedná se o simulaci leteckého souboje v dvojrozměrném prostoru v jednotné letové výšce. Celá hra probíhá ve skutečném čase, takže hráči bojují proti sobě. Úkolem hráče je sestřelit co nejvíc nepřátelských letadel, které pilotují ostatní účastníci hry. Hráč si může zvolit typ letadla, měnit směr a rychlost, změnit nastavení palebních střel a zjistit polohu nepřátelských letadel. Své zkušenosti a dojmy si budou moci v nejbližší době sdělovat na herním chatu. Žebříček hráčů se bude dělit do několika kategorií od nejlepších jako Rytíř, Lovec, Střelec po méně úspěšné jako Terč a Pozemní rytíř.

2) Lovci pokladů

Jako další novinku v oblasti her mobilní portál Juice společnosti Eurotel ve spolupráci s firmou Illussion Wireless a Datatech uvádí od 1.února 2002 novou wapovou interaktivní strategickou hru “Lovci pokladů”.

Úlohou hráče je najít poklady v moři, bezpečně je dovézt do přístavu a vyměnit si je za skutečné výhry. Hráč má k dispozici loď s posádkou, kterou tvoří 3 potápěči s omezenou životností. Jednotlivá políčka moře se odkrývají tím, že hráč vysílá své potápěče do hlubin. Jejich cestu ztěžují miny a nepřátelské lodě. Hráči mezi sebou soupeří o poklad, můžou si přes chat dohadovat strategické partnerství mezi jednotlivými loděmi, vyměnit zkušenosti a tipy. Na důležitou změnu ve hře jsou upozornění krátkou textovou správou SMS.

3) Superliga

Poslední novou wapovou hrou na portále Juice je hra Superliga určená hlavně pro fanoušky hokeje a fotbalu. Superliga probíhá v reálném čase se skutečnými fotbalovými nebo hokejovými sportovci. Cílem hráče ve hře je sestavit sportovní tým z nabízených sportovců působících v dané sportovní lize. Hráč získá největší počet bodů za správný odhad výsledků sportovních utkání. Body jsou přepočteny podle výsledků sportovců, které si vyberete do týmu.

Svůj tým si můžete sestavit z následujících sportovních lig:

- Česká fotbalová Gambrinus liga

- Německá fotbalová Bundes liga

- Český Telecom Extraliga Ledního Hokeje

- Kanadsko-Americká hokejová liga NHL

- Národní hokejová mužstva ze Zimních Olympijských Her 2002

Součástí hry je také tipování výsledků jednotlivých zápasů v kategorií Supertip.

Všechny hry naleznou zájemci společně na mobilním portálu Juice pod hlavním menu Juice Zábava, následně v položce Hry. Hra Superliga se současně nachází také pod hlavním menu Sport. Podrobné informace s přesnými pravidly naleznou všichni zájemci na internetové stránce www.mobiljuice.cz.

Autor:
Nejčtenější

Huawei Mate 10 Lite
První top model, který nestojí ani 10 000 Kč. Smiřte se ale s ústupky

O tom levnějším z nových top smartphonů firmy Huawei jsme se toho během mnichovské premiéry moc nedozvěděli. Novinka Mate 10 Lite přijde do prodeje dříve než...  celý článek

Huawei Mate 10 Pro
Tak nízkou cenu nikdo nečekal. Huawei Mate 10 Pro zatopí konkurenci

Huawei představil v Mnichově nový špičkový smartphone Mate 10. Překvapí hned v několika ohledech. Stejně jako nové iPhony má neuroprocesor, který se sám učí,...  celý článek

TrueDepth fotoaparát u iPhonu X
Čelní foťák iPhonu X doženou ostatní nejdřív za dva roky, tvrdí analytik

Příchod iPhonu X očekávají nejspíše desítky milionů applistů z celého světa. Po třech letech okoukaného designu totiž přijde zcela nový přístroj s obřím...  celý článek

Ilustrační snímek
Pražské metro pokryla wi-fi síť. Zatím pouze v šesti stanicích

V šesti stanicích metra spustil Pražský dopravní podnik (DPP) připojení k internetu prostřednictvím wi-fi. Cestující tak získají nejen přístup k dopravním...  celý článek

iPhone 8 zakusil i klasickou ohybovou zkoušku. A uspěl, k nevratným deformacím...
iPhone 8 bodoval v crashtestech. Youtuber jej neohnul

Ve vodách chytrých telefonů známý youtuber Zachary Nelson prověřil sérií zatěžkávacích testů zbrusu nový iPhone 8. Telefonu uštědřil nespočet škrábanců,...  celý článek

Další z rubriky

Řídící jednotka stojanu Huawei technologie LTE/UMTS
Zcela mění technologii sítě, a tak převedou zákazníky ke konkurenci

Operátor Nordic Telecom poskytuje mobilní internet na starší technologii CDMA a atypické frekvenci 420 MHz. Nyní bude síť měnit a využije moderní technologii...  celý článek

Vodafone nové logo
Vodafone spouští neomezené balíčky dat. Má k tomu nové logo

Mobilní operátor Vodafone mění na celoevropské úrovni svou tvář, má nové logo i slogan. Aby to česká pobočka řádně oslavila, připravila pro zákazníky i novou...  celý článek

T- Mobile.
Pevný internet od T-Mobilu zlevnil. Zvýhodnění platí nově pro všechny

Možnost zřízení pevného internetového připojení za nižší měsíční paušál doposud T-Mobile podmiňoval nutností využívání či zřízení hlasového tarifu. Nyní...  celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.