Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Eurotel: nové služby pro malé a střední firmy

  14:23aktualizováno  14:23
Procentuální slevy na volání v rámci firmy dostanete, i když nemáte vlastní virtuální privátní síť.
Eurotel představil novou službu určenou firemním zákazníků - Eurotel Team Profi Je vhodná především pro zákazníky z řad živnostníků, malých a středních firem. Eurotel Team Profi poskytuje zákazníkům procentuální slevy na volání v rámci předem nadefinované skupiny. Od 1. listopadu navíc došlo k cenovému zvýhodnění tarifu Eurotel Optimum Profi.

„Nová služba Eurotel Team Profi je svou podstatou podobná službě Eurotel VPN Profi. Doposud mohly zvýhodněné sazby na volání mezi telefony sdružených ve skupině využívat se službou Eurotel VPN Profi jen větší firmy," říká Alexander Winkler, výkonný ředitel odpovědný za provoz společnosti Eurotel.

"Sleva na vzájemné volání mezi mobilními telefony ve skupině Team může být až 35% a cena volání tak může začínat již od 1,63 Kč za minutu hovoru v závislosti na zákaznickém segmentu,“ vysvětluje dále Winkler.

Eurotel Team Profi poskytuje zákazníkům procentuální slevu na volání ve skupině v závislosti na délce jejich závazku s Eurotelem. Každý telefon, který má tuto službu aktivovánu, platí měsíční poplatek 40 Kč nebo 50 Kč, v závislosti na segmentaci firemních zákazníků Eurotelu. Aktivace služby je zdarma. V jedné skupině může být sdruženo až 10 telefonů. Služby Eurotel VPN Profi a Eurotel Team Profi nelze kombinovat, zákazník může využívat pouze jednu z nich. O výběru nejvýhodnější služby se mohou firemní zákazníci vždy poradit s profesionálně vyškolenými zástupci Eurotelu.

Tarif Eurotel Optimum Profi od 1. listopadu poskytuje za měsíční poplatek 645 korun 100 volných minut, volání do dítě Eurotel za cenu 2,50 Kč, do ostatních sítí za 5 Kč. Jednotná cena platí 24 hodin denně, všechny hovory se účtují po provolané minutě v intervalu jedné vteřiny. Nevyužité volné minuty se převádějí do následujícího zúčtovacího období.

Do segmentu firemních zákazníků jsou zařazeni všichni zákazníci, kteří mají se společností Eurotel smlouvu na živnostenský list a jejichž průměrné měsíční platby za služby společnosti Eurotel za poslední 3 měsíce přesáhly 10 000 Kč. Každý zákazník z tohoto segmentu může požádat o uzavření rámcové smlouvy, na jejíž základě získá nárok na speciální služby a slevy pro firemní zákazníky Eurotelu.

Autor:


Nejčtenější

Rekordní pokuta pro Google, za dominanci Androidu zaplatí 112 miliard

Ilustrační snímek

Evropská komise uložila internetovému gigantu Google další pokutu. Firma by měla platit za to, že zneužívá dominantního...

Blesková krádež. Zloději za 30 sekund vybílili obchod Applu

Blesková krádež v kalifornském Apple Storu

Skupina mužů za méně než minutu vykradla před očima zákazníků i personálu obchod Apple Store v kalifornském Fresnu....Xiaomi pokračuje v dumpingových akcích. Redmi S2 bude za 300 korun

Nová prodejna mobilů v Olomouci přilákala stovky lidí

Agresivní marketing čínské značky v Česku pokračuje. Xiaomi otevírá třetí obchod a tradičně první den nabízí produkty s...

Novinka za 975 korun nahradí smartphone a nepotřebuje dotykový displej

JioPhone 2

Obyčejné mobily nejsou mrtvé. Právě naopak. Jestliže prodeje smartphonů stagnují, nebo na některých trzích dokonce...

Nový supersmartphone vysune kameru a nahrává uživatele bez jeho vědomí

Vivo NEX

V rámci právě skončeného mistrovství světa ve fotbalu byla hrací plocha obklopena panely s reklamami na nový čínský...

Další z rubriky

V Česku je mobilní internet drahý a rychlý. V Polsku levný a pomalejší

Ilustrační snímek

V rámci EU osmá příčka, celosvětově pak devatenácté místo. Takové pozice obsadilo Česko v nejnovějším měření rychlosti...

O2 půjčí 50 korun na měsíc, vezme si za to pětikorunu

O2 vrací službu Rezerva

Operátor vrací službu Rezerva, se kterou přišel poprvé na konci roku 2010. Potěší všechny zákazníky předplacených...

T-Mobile přifoukl data studentského tarifu. Za konkurencí stále pokulhává

Ilustrační snímek

T-Mobile začátkem července vylepšil tarif Student. Nově jej lze pořídit s 6 GB mobilních dat. Oproti standardní...

Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče
Facebook OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na nezapomenutelný rodinný výlet, zabavit děti a neunavit rodiče. Jaké jsou naše tipy na výlety po Čechách?

Najdete na iDNES.cz