Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Aukce kmitočtů vynese miliardy. Podmínky budou známy do konce března

ČTÚ ve středu zveřejnil hlavní cíle pro rok 2012, hlavní místo mezi nimi zaujímá očekávaná aukce volných kmitočtů, tzv. digitální dividendy. V souvislosti s ní se mluví o možném vstupu nových subjektů na telekomunikační trh. Dokument ČTÚ ale není příliš konkrétní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

spv0020

ceny volání SNÍŽÍME na polovinu.

Vstup nového operátora ve Francii dokázal že dosavadní ceny byly zlodějské, komplot dosavadních operátorů. U nás je situace ještě horší, a Úřad to kryje. Ceny jsou 4x vyšší než v okolních zemí. Ačkoli u nás je práce levnější, takže operátoři mají o to větší vývar. Operátoři drží cenový kartel, oligopol, nehoráznými cenami škubou zákazníky. Kartel okrádá bezmocné zákazníky, Vás, protože státní úředníci vás nechali napospas. Dávají vám na výběr ze 3 předražených možností.

Zavázali jsme se s tím skoncovat, už před měsícem, kdy o vstupu nového francouzského operátora nebylo slechu.

Kartel tvrdí, že je jeho právem šroubovat ceny do libovolné výše. Vzkazujeme mu že soutěž neomezíme, mohou soutěžit snižováním cen až se z nich bude kouřit.

Využijeme všech možností ke snížení cen. Připravený postup je jednoduchý a tržně slučitelný, rovný pro všechny.

nové SPOLEČENSTVÍ PŘÍMÉ VOLBY, www.spolpv.org/ceny-volani-polovicni.php

+2/0
20.1.2012 13:46

spv0020

ceny volání SNÍŽÍME na polovinu.

Provoz Úřadu stojí 400 milionů Kč, skupinky úředníků kteří nejsou s to napsat kloudnou větu. Ale jak jde o zájmy operátorů, tak snaživě mlží, klamou, blekotají nesmysly. Vazalové.

Z nakradených 20 000 000 000 Kč bezdůvodného zisku operátorů se snadno odkloní miliony na konta ministrů Katzů, úředníků ministerstev a ČTÚ. Kam se navzájem dosazují zkorumpovaní jedinci podle finančních a politických vazeb.

Vedou úřad diletantsky jako v každé zkorumpované organizaci. Viz slavný propadák náměstka v tv, nic nevěděl, jen mlžil v zájmu operátorů.

A operátoři lžou jako když se tiskový mluvčí usmívá. Farghali Hany O2, na námitku že v Rakousku jsou ceny čtvrtinové: "Ceny v ČR nejsou jiné než jinde v EU." Do očí lže že 4 = 1, slovy "čtyři a jedna je totéž." Čtyři tisíce ukradené českému zákazníkovi je prý totéž co jedna tisícovka skutečné ceny..

+1/0
20.1.2012 13:47

spv0020

ceny volání SNÍŽÍME na polovinu.

Stát má mocné páky k vytvoření prostředí, ve kterém se operátoři předhání aby snížili ceny. Ale Dvořák, Ebert a spol. jsou loutkami operátorů. Proč, to si každý domyslí sám, při pohledu na miliardy peněz mimořádného zisku operátorů, bezdůvodného, způsobeného pečlivou nečinností státních úředníků.

Podnikatelé vědí že je potřeba odměňovat úředníky za "výkon i důsledné nicnedělání," vidíme to denně. Solární elektrárny jsou případ pečlivého nicnedělání úředníků.

I ten nápad s virtuálními operátory je slepá cesta, marnost. Běžní operátoři, majitelé, budou požadovat vysoké nájemné za užívání sítí. Nejsou padlí na hlavu, aby pronajímali majetek za haléř, aby jim pak nájemce přebral zákazníky. Operátoři nasadí vysoké ceny pronájmu, a nájemce-virtuální operátor to bude muset přenést na zákazníky. Cena bude pořád vysoká, u všech. Jen v případě, že by byly státem nadiktovány ceny pronájmu za pakatel, může virtuální operátor nabídnout nižší ceny. Jenže to je netržní postup.

+1/0
20.1.2012 13:48

spv0020

ceny volání SNÍŽÍME na polovinu.

Samotný příchod dalšího operátora nic nezmění, rozhodující jsou podmínky které stanoví úředníci. Pokud vedení nového operátora nepřistoupí do mafiánské kartelové cenové dohody, pak mu ČTÚ nařídí šílené podmínky: stavět v pustých horách, obrovské náklady a nulová tržba, hluboké zadlužení začínajícího operátora. Ke splácení bude nucen narazit vysoké ceny. Aby splácel dluhy, které mu vnutí netelefonní Úřad.

Potřebujeme opak: aby 9.9 milionu občanů mohlo telefonovat za ceny poloviční. Až snížíme ceny za volání pro 9.9 milionu občanů, pak se operátoři sami budou snažit pokrýt i poslední zbytky území, budou se drát o každý drobný příjem. Naše cesta zajistí nízké ceny i pokrytí.

Dnešní problém je v cenovém kartelu. Ne v pokrytí. Podle toho, zda úředník stanoví pokrýt pohraniční lesy místo snížení cen, uvidíte že se chová jako podplacený šmejd.

VÍME JAK SNÍŽIT CENY, jaké použít páky k rozdělení kartelu.

SPOLEČENSTVÍ PŘÍMÉ VOLBY, www.spolpv.org/ceny-volani-polovicni.php

+11/0
20.1.2012 13:48

Darth.V

To budou mít hošani

zase co odklánět ..

+1/0
19.1.2012 0:40

doktor_bota

Pokryje 90% populace?

A kdy pokryje 90% území, co? Nebo aspoň 50%...;-€

0/0
18.1.2012 18:03

pettyo

Re: Pokryje 90% populace?

Tak se na to radši vykašleme ne?

0/0
18.1.2012 20:13

-berushka-

Re: Pokryje 90% populace?

K čemu pokrývat území, kde se vyskytne pár lidí za rok?

0/0
19.1.2012 7:24Najdete na iDNES.cz