Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Palestinci válčí s Izraelem v aplikaci pro iPhone. Apple ji zakázal

Izraelsko-palestinské boje se přesunuly na displeje mobilních telefonů. V aplikačním obchodě AppStore bylo možné najít program, který vybízel Palestince ke třetí intifádě. Apple ho po stížnosti izraelské vlády stáhl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

matta-michal

Izrael vs. Palestina

když většina bohatých američanů má v Izraeli své kořeny, tak je to velmi logické že to zakážou.

měli to spíš dát obráceně :-)

0/0
1.7.2011 9:31

discepto

Re: Izrael vs. Palestina

obráceně to neide, kresťania a židia chcú žiť v mieri, nie zabíjať nevercov aby sa dostali do raja

Palestina: 50% malých muslimů sní o vraždění pro Alláha http://www.youtube.com/watch?v=t0jvVG6unTs

Korán a ‘Nenávist k nemuslimům’

2:191 Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je - taková je odměna nevěřících! http://koranoislamu.cz/tema/nenavist-k-nemuslimum/

3:28 Nechť si věřící neberou nevěřící za přátele místo věřících! Kdo tak učiní, nedostane se mu od Boha ničeho, leda v případě, že byste se od nich obávali nějaké hrozby. A Bůh vás varuje před sebou samým a u Boha je cíl konečný.

0/0
1.7.2011 17:21

discepto

Re: Izrael vs. Palestina

8:59Nechť se nedomnívají ti, kdož nevěří, že nás předhoní - nepodaří se jim uniknout našemu zásahu!

8:6Nebylo dáno proroku žádnému, aby měl zajatce, pokud dokonale neporazil nepřátele na zemi. Vy toužíte po tom, co nabízí vám život pozemský, zatímco Bůh vám chce dát život budoucí - a Bůh mocný je i moudrý.

9:5A až uplynou posvátné měsíce, pak zabíjejte modloslužebníky, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy! Jestliže se však kajícně obrátí, budou dodržovat modlitbu a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich, vždyť Bůh je věru odpouštějící, slitovný.

9:29Bojujte proti těm, kdož nevěří v Boha a v den poslední a nezakazují to, co zakázal Bůh a Jeho posel, a kteří neuctívají náboženství pravdy, z těch, kterým se dostalo Písma dokud nedají poplatek přímo vlastní rukou, jsouce poníženi.

0/0
1.7.2011 17:26

discepto

Re: Izrael vs. Palestina

9:30 A říkají židé: „´Uzajr je syn Boží!“ a říkají křesťané: „Mesiáš je syn Boží!“ A taková je řeč, již ústy svými pronášejí, a napodobují tak řeč oněch, kdož před nimi byli nevěřící. Nechť Bůh proti nim bojuje! Do jaké lži to upadli!

4:104 Neochabujte v pronásledování těchto lidí! A jestliže vy strádáte, strádají i oni, a stejně jako vy strádáte, avšak vy doufáte od Boha v to, v co oni nemohou doufat. A Bůh je vševědoucí, moudrý.

9:41 Jděte v boj lehcí i těžcí a bojujte majetky i osobami svými na cestě Boží! A to bude pro vás lepší, jste-li vědoucí.

0/0
1.7.2011 17:26

Sir Humphrey Appleby

Re: Izrael vs. Palestina

prosím tě, většina bohatých američanů byla bohatá (případně jejich rodiny) v době kdy ještě žádnej izrael neexistoval :))

0/0
1.7.2011 17:57Najdete na iDNES.cz