Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Dva chytré mobily od Asusu (první informace)

Nové chytré mobily od společnosti Asus dokáží pěkně překvapit. Jeden z nich zvládá Bluetooth i WiFi, druhý z nich zase jako by z oka vypadl Sony Ericssonu P900.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

JayCee

Autorovi
Nesdílím všechny výtky, jež jste tu, pane janečku vyslechl, ale zarazilo mě třeba to, že se pozastavujete nad neintegrovanou anténou a pak píšete, že přístroj bude umět wi-fi... nebude v tom nějaká souvislost
0/0
18.11.2003 13:38

Vladislav Janeček

Re: Autorovi
A víte, že máte možná pravdu? Automaticky jsem předpokládal že anténa slouží pro GSM část, a nikoli pro WiFi. A8100 však WiFi mít integrováno nebude a anténu přeci jenom má.
0/0
18.11.2003 13:47

DeloX

To, že si vymýšlíte a ještě kličkujete jako malý kluk, bych Vám asi odpustil, ale takovou pitominu jakou jste provedl teď , to ani náhodou.

Nemyslím, že jinému autorovi se povedlo tak nádherně si naletět....

Poslechl jsem Vaší ironicky laděné rady a do vyhledávacího políčka zadal s bezelstnou naivností slovo MyPal. Víte kolik článků se mi zobrazilo ?

Jeden jediny, tento dnešní!!! Takže už nevážený pane. Opět kecáte a Vaše věta o tom jak často tady píšete o smartphonech MyPal je jen další blbostí v řadě! Bláboly a bláboly. Končím s diskuzí. Nebudu se bavit s někým kdo si nevidí do pusy. Až se začnete chovat jako profesionál ... tak si od Vás něco přečtu.

Sbohem!

0/0
18.11.2003 9:30

Vladislav Janeček

Re:
Nesouhlasím s vámi, nemáte pravdu: Asustek MyPal620 - blesková rychlost za cenu střední třídy, MyPal A620 - druhý pokus Asusteku, Asus MyPal AGP-600 se systémem od Microsoftu umí Bluetooth, Nový handheld od ASUSTek Computer - A600. Krásný zbytek dne, V. Janeček
0/0
18.11.2003 9:42

Pavel N.

Re:
Pane Janečku, díky vám za článek a jsem rád, že jste se nenechal vytočit. Nemůžu přijít podobným blbečkům na jméno - místo aby byli rádi, že se dozvěděli víc než všude jinde dohromady, tak si jen léčí své méněcenné komplexy a když už jsou zatlačení do kouta tak začínájí vyhrožovat odchodem. Jen ať si jde, nikomu hcybět nebude!!! A jen víc takových článků jako je tento.
0/0
18.11.2003 9:48

DeloX

Re:

Tak kolik článků o MyPal vyšlo Vám?

Ne to fakt nemá cenu.

0/0
18.11.2003 9:55

DeloX

Re:

No konečně! Já už myslel, že se nedočkám. A můžete mi milý pane autore prozradit proč tyto přístroje považujete za chytré telefony (smartphone MyPal)?  Děkuji, že už jste si to opravil v článku!

Sbohem všem. Už tady nebudu dělat zlou krev. Jestliže autor Mobil.cz považuje PDačko za smartphone, tak tady opravdu nemám co dělat. Za Patrika Zandla by takové články vycházet fakt nemohly.  

A jen tak mimochodem. Tyto články nejsou na Mobil.cz, ale na Palmare.cz, takže další blud.

Obvolejte příbuzné a známé, ať vám to tady pochválí. Jak bááječně píšete. Nevím sice proč mě iritují jen vaše články, ale to je fuk. Hezký den.

 

0/0
18.11.2003 10:30

Pavel N.

Re:
Jak to, že já našel minimálně pět článků, a to nepočítám hromadu na sesterském Palmare? holt nesmíš hledat naivně a musíš používat hlavu!!!
0/0
18.11.2003 9:44

DeloX

Re:

Sám jsi blbeček. Zadej MyPal a nevymýšlej si kraviny. Každý si to může ověřit. Přiznat chybu je tady asi velkou vzácností co? Janečkek jasně napsal ať hledám na Mobil.cz smartphony MyPal. Rovněž napsal, že se o těchto přístrojích zde píše často. On vůbec pan Janeček moc píše... bohužel stejné nesmysly jako v těchto dvou případech!

Můžeš teda mi naprostému blbečkovi (jak jsi mě nazval) vypsat o jaké konkrétní modely Asusu jde? Tohle je snad informační server, takže asi mám právo požadovat po autorovi tak základní informaci, aby mi upřesnil o kterých mnoha modelech Asus smartphone MyPal to vlastně píše!

Takže poníženě a moc hezky prosím o vypsání modelů značky Asus smartphone MyPal, které já na Mobil.cz nedokážu ve své slaboduchosti najít!

Nebo přiznání pana Janečka (všimni si prosím, že se celou dobu vyjadřuji poněkud slušněji než Ty) , že kecal . No to by asi nedovedl, takže alespoń, že se spletl. Je to moc, co chci?

0/0
18.11.2003 10:16

DeloX

Vy teda umíte naštvat!

Další naprosto neuvěřitelný článek pana Janečka! Mobil.cz byl můj nejoblíbenější server o mobilech, ale to co se tu teď odehrává je opravdu neskutečné. Člověk příjde do práce a hned se nakrkne. Ale ať neprudím naplano...

1) Jaký máte rozumný důvod popisovat číselné parametry slovy? Každé písmeno dobré, že? Korunka za písmenko nabo jak to u vás funguje? Kdo to má číst? ...

"taktovaný na frekvenci čtyř set megahertz. Z celkem čtyřiašedesáti megabajtů operační paměti máte k dispozici pouze padesát osm mega, zbytek je rezervován pro potřeby operačního systému, který sídlí v dvaatřiceti megabajtech přepisovatelné FLASH paměti."

2) Kde je uveden zdroj zprávy a fotografií? Kdysi to bylo na Mobil.cz dobrým zvykem. Když už nic tak proto aby si čtenář mohl ověřit jestli autor náhodou nekecá., případně si mohl doplnit další údaje.

3) Kapesák? Co to je? IEE? Neznám snad IEEE! Ach jo!

4) Ten závěr je totálně stupidní. Kde autor přišel ke svým objevným názorům? To taky není poprvé. Chybí jediný rozumný argument proč se tady běžně prodávají PDA od Asusu a tyhle nové by se prodávat neměly. Zvláště když podle Palmserveru se prezentace uskutečnila ve Francii a tedy zjevně pro evropský trh!

Jsem zvědav na Vaši odpověď. Doufám jen, že se neodbyve ve stylu....blbej, ale náš. Jo a taky vám přeju hezké ráno!

0/0
18.11.2003 6:57

Vladislav Janeček

Re: Vy teda umíte naštvat!
Hezký den, dovolte mi reagovat: 1) Popisování těchto parametrů slovy je docela běžný jev a pro běžné - netechnicky zdatné - čtenáři je daleko přijatelnější než záplava skratek. A vy technici to jistě pochopíte také. 2) Zdrojem zprávy je náš zdroj ve společnosti Asus. Chcete-li si informace ověřit, můžete si počkat na oficiální tiskové zprávy. Právě proto, že článek vychází přímo z vlastních zdrojů a nikoli z nejrůznější zahraničních serverů, přinášíme také parametry modelu A8100, které prozatím nikde jinde nebyly publikovány. 3) Kapesák je vžité hovorové označení pro kapesní počítač, copak jse jej ještě neslyšel? 4) Já nehovořím o evropském, ale o českém trhu. Zřejmě jste špatně četl.
0/0
18.11.2003 8:14

DeloX

Re: Vy teda umíte naštvat!

1) a 2)Děkuji za úsměvnou odpověď. Moje ranní chmury jsou ty tam. Zvláště ten "náš zdroj ve společnosti Asus" mě fakt dostal!

Stačí si dohledat původní fotografie z PDA France, jak to uvádí Palmservr, což jsem si taky udělal a ejhle. Ten váš zdroj přímo z Asusu Vám náááhodou poslal stejné fotografie a ještě přidal nějaké to sladké tajemství, které na PDA France obratně zamlčel. Fakt supr. a skoro tomu začínám věřit.

3)Kapesák - nemyslím si, že na hlavním českém serveru o mobilitách, by se měla používat puberťácká čeština. To tady můžete rovnou používat brněnský hantec. Je to na stejné úrovni. Samozřejmě je to Vaše věc jak píšete a co Vám šéf dovolí.

Nechci prudit,ale když už si povídáme, tak si prosím opravte větičku...

"Přestože se chytré mobilní telefony s touto značkou na pultech našich prodejen nejspíš nepotkáte, na stránkách nejen našeho magazínu jsou smartphony a kapesní počítače MyPal častým námětem."

Nedává moc smyslu, ale zřejmě jde o pouhý překlep. Zřejmě v té rychlosti, když vám to Váš zdroj z Asusu diktoval

Taky bych velmi uvítal, kdybyste mohl jmenovat ještě nějaký jiný model smartphone MyPal, se kterým jsme se my čtenáři mohli tak často setkat na stránkách Mobil.cz , jak píšete. To byste mě opravdu nesmírně potěšil!!!!! Nebo jde o další hloupost v článku?

4) Umím číst, ale zajímalo by mě proč jde u nás o boj s větrnými mlýny a v EU nikoliv. Chápejte, že chci porozumět Vašemu složitému způsobu myšlení

Hezký den a slunce v duši.

0/0
18.11.2003 9:00

Vladislav Janeček

Re: Vy teda umíte naštvat!
Zdravím, 1) Nechápu vás. Kde berete jistotu, že PDAfrance má informace ze stejného zdroje? Pokud jste dohledával skutečně poctivě, neuniklo vám, že PDAfrance shlédnul prezentaci na vlastní konferenci / setkání Mobility Party 2003. A co se týče podobnosti fotografií - je běžné, že k dispozici jsou stále tytéž fotografie. Jako příklad mohu uvést kupříkladu oznámení o novém smartphonu SendoX - jak je možné, že všechny magazíny zveřejnili úplně stejné fotografie? 3) V mezinadpisech - což je část článku, která slouží pro rozdělení souvislého textu - můžeme klidně psát hantecem, anglicky, svahilsky či jakkoli jinak. Vlastní informace přinášené článkem to totiž v žádném případě neovlivňuje a za celou historii jste první, kdo se nad mezinadpisy pozastavuje. Použijte vyhledávací funkce, jistě budete úspěšný. 4) Hlavní rozdíl je v tom, že v jiných evropských zemích má společnosti ASUS své oficiální zastoupení i pro oblast chytrých mobilů, které v Česku chybí. Stejné to až doposud bylo kupříkladu s mobily LG - zatímco v evropě se běžně prodávaly, u nás jsme o nich mohli jen číst.
0/0
18.11.2003 9:13

Petr Bankl

Re: Vy teda umíte naštvat!
Ty jsi ale trubka! Co je divného na tom, že znají někoho v Asusu? Kdyby nikdo neznal nikoho ve společnostech, tak bychom asi nikdy nevěděli nic dopředu, ne?
0/0
18.11.2003 9:19

DeloX

Re: Vy teda umíte naštvat!

Ale houby. Mi nevadí, že to všichni mají z jednoho zdroje, ale to na co si tu hrajou. Ať pro mě za mě mají třeba strejdu v bílém domě, ale nedělají z nás hlupáky. Já se nejprv slušně zeptal na zdroj, protože se mi to docela líbilo. A Mobil.cz většinou zdroje uvádí, takže to bylo divné. Tak sem si to musel dohledat a docela to trvalo. Navíc kdyby to fakt bylo přímo z Asusu, tak by se jako obvykle pochlubili. A nejpravděpodobněji by ani nepoužili ty fotky z te Mobile Party., což je kupodivu jediný nečeský zdroj, který o těch přístrojích píše. Můžeš si to ověřit. Mi stačilo projet za cca 30 minut včehny hlavní zpravodajske servery a píše o tom jedině Francie a Česko! Jenže oni místo aby napsali. PDafrance ...blabla, tak si tu hrajou na špiony. Nic na tom přece není. Všichni používají cizí servery a najednou tolik tajností. No a pravděpodobnost, že s Asus komunikuje s panem Janečkem více než sPDAFrance a vlastně pořadatelem te party je úplně směšná. Můžeš si o tom myslet co chceš. Článek je hrozný od začátku do konce. A k tomu ještě tohle. Už mě to fakt nebaví. Jdu makat.

0/0
18.11.2003 9:51

Petr Bankl

Re: Vy teda umíte naštvat!
Nejsi v obraze. Například už včera o tom psali dva ruské zpravodajské servery se stejnými fotografieami a dneska jsme viděl jeden italsky, dva cinske a jeden taiwansky. A urcite jich je jeste vic. Tak bez radsi makat a nerikej nam tu neco, co neni pravda....
0/0
18.11.2003 10:02

Tom

Re: Vy teda umíte naštvat!
ty máš asi velký komplexy co??Teda jestli víš co to slovíčko znamená ty technický type....Takovýhle štourali a prudiče fakt miluju.Asi ti založim fan klub.
0/0
19.11.2003 16:40

0/0
18.11.2003 0:40Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.